klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım bızde bu yolla sınanıyoruz işde nice ınsanların cocukları oluyor (gecen tv de gördum 13 yasındakı kız hamile ) önemli olan allah ınancını kalbinde yasamandır.dua etmen ona sıgınmandır geri bos

kızlar ben çıkıyorum.2 de otobüs geliyor.durağa gideyim yavaştan.

herkese güzel bir gün diliyorumm

kız gezmekden fenalık geldi saka bır yana belimden korkuyom gezmeye gıtmıyorum o yuzden agrıyor birazda yamuk yuruyorum da

Geçmiş olsun canım ya. Geçmedi mi bel ağrın daha. Ben de 3 bardak taze portakal suyu sıkıp içtim. Yürüdükçe lıkırdıyor. Patlamak üzreyim midemden. İşe yarasalar bari

Geçmiş olsun canım ya. Geçmedi mi bel ağrın daha. Ben de 3 bardak taze portakal suyu sıkıp içtim. Yürüdükçe lıkırdıyor. Patlamak üzreyim midemden. İşe yarasalar bari

yok canım gecmedi o aksam yuruyemıyordum simdi yuruyorum ama agrıyor işde belkı yumos buyuyodur dıyorum bir elimde bal karısımı bır elimde incir otuyorum burda ama belimde batıyor bence igneler bıtene kadar agrıcak böyle
bak portakal suyunu hergun iç portakallar bitene kadar maglum yazın olmuyor.bebek ıcın cok faydalı bence ve hastalıkdan korur seni.

Evet gittim sonucu aldım ve malesef değer <1.0 sanırım gebe değilim.Acildeki Doktor geçmemiş günün belki olur dedi ama boşyere umutlanmanın alemi yok.çok üzgünüm.canım bişey yapmak istemiyor ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Uzulme canim biliyorum ne desem bos ama bir dahaki aya tutar ins.uzulme ne yapmistin bu ay

İnş bi daha ki ay olacak canım. Yıpratma kendini fazla. Her işte bir hayır vardır mutlaka

Hava çok sıcak kızlar ya. Duştan çıktım ama hala terliyorum . Bu nasıl iş anlamadım . Birden yaz geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…