klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Mrb kızlar ben pkoluyummmm ve tedavide 7.ayim 4 ay serophene 2 ay gonal f +menegon gonal f+ serophene tedavisi gördüm artık aşılamaya geçtik su an adetimin 3 günü 5,6,7,8. Günler gonalf 100ml 9,10,11.günler menegon kullancam 12.gün yumurta ölçümü var dr ısrarla hsg istemiyor benden ya kafami buna taktım birde ilk aşılamasinda hamis kalan var mi bana büyük umut olacak

Yanılmıyorsam adenozin ilk aşılamada Hamiş kaldı akşam gelir o sana en doğru bilgiyi verir

Kızz ne yemeği bizim evde yemek pişmez ki :)) akşam koca beni sahile götürecek hava alıp çekirdek çitlicem :)) karnım aç olursa oralardan birşeyler yeriz :))

kız vala bende kocayı dışarı çıkartmak istiyom da çıkmıyo adam götünü eve gömüyo ne varsa bu evde nese iki cilve yaparım çıkartırım bugün benimde canım sıkılıyo accık çıkalım kafa dağıtalım bebiş hazırda yokken:KK1::KK1::KK1:

taktın sende kıymalı köfteye haaa ne köfte yapacam zaten kilo almış adam bide ona köfte yapayım vala bezelye yapmışım pirinç pilavı yapmışım salata yapmışım ayran yapmışım bu akşamda kendimi verecem ee öpsünde başına koysun benim gibi avradı kele:KK60::KK60::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Aman boşver ver yesin bizimkide tosun gibi ama ben hiç karışmıyorum her akşam bir daha yemek yemiyeceğim diyo ama dayanamıyo :))

yafrum benin benim için daha çok erken ben aha nerdeyse 8. ayıma gireceğim sene mi doldurayım bakalım olmazsa yaparızz bişiler :KK1::KK1:
sen yolun başındasın ozaman kele :KK9:hadi hayırlısı olsun ama yılın dolunca fazla bekleme .çalışmalara devam:KK52:

kız vala bende kocayı dışarı çıkartmak istiyom da çıkmıyo adam götünü eve gömüyo ne varsa bu evde nese iki cilve yaparım çıkartırım bugün benimde canım sıkılıyo accık çıkalım kafa dağıtalım bebiş hazırda yokken:KK1::KK1::KK1:

Çatlaksın yaa çık çık gez havada güzel valla bizimkinin hakkını yemem şuraya gidelim derim hemen got

Çatlaksın yaa çık çık gez havada güzel valla bizimkinin hakkını yemem şuraya gidelim derim hemen götürür gezmeyi seviyoruz

X