klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

daha ilk ayımdı.50 mg düşük dozla başladık.bir işe yaramadı.reglim 40. gün bugün daha tam başlayamadı

sorma yaaa.nasıl bir yumurtadır anlamadımki.ben normalde eylülde bıraktım korunmayı.ama çalışmalarımız pek zamanında olmadı.en sıkı aralıkta çalıştık.o da tutmadı.demekki yumurtalar büyümüyor kaç aydır.şubatta 2 hafta arayla regl olunca 1 ay dkh kullandım.serephone ve sonuç:KK1::KK1::KK1:mayısa çok ümitli giriyorum ama.yüce rabbim nasip eder inş.

bi de benim eşim namazını kılar ortaokuldan beri.ikimizde bankacıyız.akşam geldiğinde kaza edip kılıyor hepsini.son zamanlarda bende istiyorum namaza başlamayı.orucumu tutar,zekatımı veririm.ama içim yinede husursuz.birşeylerden rahatsızlık duyuyor gibi hissediyorum ama ne olduğunu bilmiyorum.belki de allah beni böyle cezalandırıyor diye düşünüyorum.ne bileyim ya.şükretmeyi mi unutuyoruz bazen acaba
canım bızde bu yolla sınanıyoruz işde nice ınsanların cocukları oluyor (gecen tv de gördum 13 yasındakı kız hamile ) önemli olan allah ınancını kalbinde yasamandır.dua etmen ona sıgınmandır geri bos :KK31:

kızlar ben çıkıyorum.2 de otobüs geliyor.durağa gideyim yavaştan.

herkese güzel bir gün diliyorumm

kız gezmekden fenalık geldi saka bır yana belimden korkuyom gezmeye gıtmıyorum o yuzden agrıyor birazda yamuk yuruyorum da:KK55::KK55::KK55:

Geçmiş olsun canım ya. Geçmedi mi bel ağrın daha. Ben de 3 bardak taze portakal suyu sıkıp içtim. Yürüdükçe lıkırdıyor. Patlamak üzreyim midemden. İşe yarasalar bari :KK1:

Geçmiş olsun canım ya. Geçmedi mi bel ağrın daha. Ben de 3 bardak taze portakal suyu sıkıp içtim. Yürüdükçe lıkırdıyor. Patlamak üzreyim midemden. İşe yarasalar bari :KK1:

yok canım gecmedi o aksam yuruyemıyordum simdi yuruyorum ama agrıyor işde belkı yumos buyuyodur dıyorum bir elimde bal karısımı bır elimde incir otuyorum burda ama belimde batıyor bence igneler bıtene kadar agrıcak böyle
bak portakal suyunu hergun iç portakallar bitene kadar maglum yazın olmuyor.bebek ıcın cok faydalı bence ve hastalıkdan korur seni.

Evet gittim sonucu aldım ve malesef değer <1.0 sanırım gebe değilim.Acildeki Doktor geçmemiş günün belki olur dedi ama boşyere umutlanmanın alemi yok.çok üzgünüm.canım bişey yapmak istemiyor :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Evet gittim sonucu aldım ve malesef değer <1.0 sanırım gebe değilim.Acildeki Doktor geçmemiş günün belki olur dedi ama boşyere umutlanmanın alemi yok.çok üzgünüm.canım bişey yapmak istemiyor :KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Uzulme canim biliyorum ne desem bos ama bir dahaki aya tutar ins.uzulme ne yapmistin bu ay

İnş bi daha ki ay olacak canım. Yıpratma kendini fazla. Her işte bir hayır vardır mutlaka

X