klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım ya üzülme diycem ama çok boş biliyorum insanın dünyası başına yıkılıyor ama malesef elimizden sabır etmekten başka bişey gelmiyor bizde bi gün annelik duygusunu tadarız inşallah

İnşallah elifciğim ama ben de sabır falan kalmadı canım yaaaa!!! 60 progesteronla hala negatifi görüyorum ya, yuhhhh diyorum kendime!!!!!!!

İnşallah elifciğim ama ben de sabır falan kalmadı canım yaaaa!!! 60 progesteronla hala negatifi görüyorum ya, yuhhhh diyorum kendime!!!!!!!

doktorun bişey söyledi mi progesteronun neden o kadar yüksek çıkmış gerçi döllenme olmuş fakat rahime tutunamamışta olabilir canım sen de klomen mi kullanmıştın kaç yumurtan vardı

ins.canım kafanı rahatlatmaya bak.
yaw beni unuttunuz mu =( napcam ben bu yanmayı?? =/
bir bilgim yok ki benim
sonuççç : negatiff :))
biliyorduk zaten
nasıl anladın yürümediğini dr söyledi
Veee yine kırmızıları gördüm
kısmetmis canım ins.bir dahaki aya mujdeli haberi aliriz.
Ya yagmur111 testin cift cızgı ciktgni söyldi snra kayiplara karisti.merak ediyrm senii
evet canım gitti bıraktı bizi:)

Kür 1: Adet düzensizliğine ve tüylenmeye karşı
Üç-dört gram (bir tatlı kaşığı) kurutulmuş testere dişli arslanpençesi kaynamakta olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suya atılır. Kısık ateşte on dakika kaynatmaya devam edilir. Daha sonra soğumaya bırakılır ve ılıyınca süzülür. Bir ay boyunca her gün bir su bardağı içilir. Bir aydan sonra bir hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde bir aylık kür tekrar edilir. Ve kür sonlandırılır. Kürün en uygun içim zamanları sabah kahvaltısından iki saat sonra veya öğleden sonra aç karnına içmektir.
İleride adet düzensizliği tekrar ederse, kür 1 aynı şekilde tekrar edilir.
Kür 2: FSH hormonu yüksekliğine karşı
Üç-dört gram (bir tatlı kaşığı) kurutulmuş testere dişli arslanpençesi kaynamakta olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suya atılır. Kısık ateşte beş dakika kaynatmaya devam edilir. Daha sonra soğumaya bırakılır, ılıyınca süzülür. Bir ay boyunca her gün iki defa bir su bardağı içilir. İlki kahvaltıdan iki saat sonra, ikincisiyse akşam yemeğinden iki saat sonra içilir. Her defasında taze hazırlanması şarttır. Bir aydan sonra bir hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde bir aylık kür tekrar edilir. Ve kür sonlandırılır.

olsun kız keşke o yaşdada hamile olsak ama biz bu yaşta uğraşıyoruz anca ozamana doğurcaz galiba:18:hakkımızda hayırlısı olsun bunlar işin şakasıdenizciğim
tabii canım biz hemen kalcaz hamile dimi

yumos çoğalmaya yokmu kız

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu‘dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:Yarım litre kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktantan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

incir yiyom canım ama 1 tane oldu fazla istiyorum.

Cnm iltihap mı var yoksa?

iltihap değil de kızarmış hani sanki jiletle yanlışlıkla kesmişsin de tuvalete çıkınca,su değdikçe yanıo gibi.. doktor bepanten anestol karştırıp sür demiş, inşallah geceye kdr hafifler acısı, bugün çalışma günüydü bizim :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…