klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ay canım ya neler gelmiş başına canım önce evimiz önemli tabiki ama şunuda eklemek lazım ki burda bayan bayana dertleşiyoruz tabi yüzyüze daha farklı burada birbirimizi göremediğimiz için bazı eşler zannediyorki bayan niki ile erkeklerde yazıyor belki böyle düşünenler haklıda çünkü artık hiçbir internet yazılımlarına güven olmuyor ondanda olabilir ama sana söyleyemeye bilir .neyse boş ver sen keyfine bak arada girde kendini özletme .bende şuanda eşimin yanında yazıyorum bunları yanımda oturuyor

Napym bende zayıflamaya clısıyorum?
Kapanma kararna çok sevindm.ne zaman uygulamaya gececeksn
kolay gelsin canım:)
valla ben eylül ekim gibi düşünüyordum ama eşim daha hızlı istiyor. arkadaslarım havalar güzelken daha çabuk alışırsın sık sık dışarı çıktığın için, kışın evde zor olur senin için dediler.çok sevdiğim bir abim var duyunca hemen bana 2 etek,2 şal almış:)) galiba Allah nasip ederse mayıs ayı bitmeden kapanmış olurum.

sağol tatlım. yaa aslında buraya yazmama kızmıyordu. yatak odası muhabbetine kızdı işte. aman neyse geçti gitti zaten.
izin verdi canım giricem artık. ama daha dikkatli yazıcam
canım benim yaaa sana da üzüldüm geçmiş olsun tatlım. bence 3. bir doktora daha görün. miyom olduğunu söyleme en başta. bakalım o diyecek.

tşkederim tatlım işte bazen böyle şoklar yaşıyoruz evet dediğingibi 3. doktor yolu gözüktü .bu arada sevindim canım aramıza tekrar hoşgeldin .kapancakmışsın hayırlı uğurlu olsun bu senin seçimin yaz kış fark edermi bilmiyorum ben açık olduğum için ama gerçi pardüsülerle gezmezsin yazın heralde heves yapıp kısss

kız muhtar hiç selam sabah yokmu kız(gül)

Selamun aleyküm günaydn tatlim.ya inan bi grip bi çıkıyrm.tam katılamyrm kusura bkma ya.yegen yanımda bil.sabhtn akşama kadar oyn oynuyr.tel.dn bkıp çıkıyrm işte.cnm ben özele gttm bna hç pco var dmedi.kıstlern vardemişti.bndn 2bin lira aldi 5gün muaynesne gdip serum takıldm igne oldum.kendince tedavi etti.snra kist falan kalmadi dedi.ben 5ay düzenli adt oldum.snra tekrar bşa döndü her sey.3ay önce dvlet hastanesne gttm orda pco tanisi koydu.aradan 1ay snra bşka dvlet hastanesne gttm hcbir sey anlatamdm tahlil snclarndan oda pco tanisi koydu.sana dmem o ki 3.doktor şart

önümüzdeki ayda bu karışımı yapıcam benim yumoşlar oluyor ama ilaçsız büyümüyorlardün 2 yumurtalığımdada bir sürü folükül varmış ama gelişen yok
SAKİN kullanıcısından alıntı
tüp bebek denemesi yaptıracak Arkadaşlar aşağıdaki karışımı enaz 1 ay denesinler. Bende hamile bir arkadaşımdan duydum denedim ve inananmıyorum sonunda hamileyimmmm

Keten tohumu, Tarçın, Karanfil, Çörekotu hepsini ezip incecik un haline getiriyorsun içine bal katıyorsun kopkoyu bir harç oluyor. Her sabah 1 kaşık yiyorsun. Transfer gününe kadar. Böyleymiş tarif inşallah işinize yarar. Ben transferden sonra 2-3 gün daha yedim bebişler güçlü olsun tutunsun diye...Bana ölçü gramla söylediler ama ben evde olduğu kadar gözkararı kullandım.
30-35 tane karanfil ,
1 dolu yemek kaşığı Keten tohumu,
1 dolu yemek kaşığı Tarçın
1 dolu yemek kaşığı Çörekotu AKTARDA BUNLARI YAPTIRIRIM HERALDE:44:

denemediğimiz kalmadı zaten ama ben bu tür karışımlardan korkuyorum artık. bana çok kilo aldırdı. kaş yapayım derken göz çıkardım

Ben klomeni kullandgm ay bunu yaptm sbh aksam yedm.snc 12mm ve tek yumurta.bna cok kilo aldrdi

günaydın slm kızlar
özge tekrar aramiza döndüğüne sevindim ee kızlar ne yapiyorsunuz.bugün yarın hamis ler çıkar çünkü beeklenmeyen batı olan çok kişi var.

evet yaa kaç gündür sonuçlarını yazmıyor kimse, listede test tarihi gelmiş ve geçmiş kişiler var ve sonuçlarını söylemediler.

Bu arada benim bilgilerimi istemişsin zd86 arkadaşım.
Ben 32 yaşındayım, Antalya'dayım.1 pozitif ama ölü doğumla sonuçlanan tüp bebek denemem ve 1 aşılamam var, 24 nisan'da yaptırdım,07 mayıstada kan testi yapılacak. İnşallah artık hepimiz sırayla hamile diye yazdırırız listeye

günaydın slm kızlar
özge tekrar aramiza döndüğüne sevindim ee kızlar ne yapiyorsunuz.bugün yarın hamis ler çıkar çünkü beeklenmeyen batı olan çok kişi var.

benim bugün bat tarihim. ama test yapma gereği duymuyorum nedense yine gecikecektir elbet. ay yoksa yapsam mı ki

Allah sabır versin ins.bu aşılamadı tutar ve bebegini kucağına almak nasip olur.beki sorun neydi tüp yapmışsınız merak ettim

Allah sabır versin ins.bu aşılamadı tutar ve bebegini kucağına almak nasip olur.beki sorun neydi tüp yapmışsınız merak ettim

eşimde varikosel vardı bende de pco, o yüzden doktor uğraşmayın aşılama yada çatlatmayla demişti, bizde mecbur hissettik kendimizi tüp bebeğe ama şimdi aşılama ile olabileceğine inanmak istiyorum, çünkü geçen sene eşimin sperm 8 milyondu, keçi boynuzu kürü sayesinde bu sene 17 milyon, benimde soğan kürü sayesinde pcolarım biraz daha küçük, lh ve fsh değerlerimde hayıt suyu sayesinde daha iyi durumda, hayatımız kürler, sular oldu valla

çok geçmiş olsun ins tutacak uzulme sen stres yapma aşılamada oldu dinlen biraz yat canım.

çok geçmiş olsun ins tutacak uzulme sen stres yapma aşılamada oldu dinlen biraz yat canım.

zaten aklıma getirmemeye çalışıyorum, aklıma geldikçe delirecek gibi hissediyorum, Rabbim geçen sene 8 mayısta kızımı benden almıştı belki bu sene 7 mayısta sağlıklı sıhhatli bir bebek nasip eder...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…