klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

inş tatlımm. ben hiç umutlu değildim zaten bu ay. bir an önce regl olsam da ilaca başlasam yumoşlarım büyüse :))
ben 1 ay daha ilaç kullanacağım. sonra dinlenmeye çalışacağım. kafamdan atmak istiyorum biraz. bugün zaten yine bir hamiş haberi aldım. bir arkadaş istemiyordu bebek. ama hamile kalmış. Allahım önce bebek isteyenlere nasip eder inşş..

Aşılama düşünmüyormusun bu ay peki? Biliyorsun şansı dahada arttırıyor, gerçi her halukarda aşılamada da şans %15-%20 ama en azından doğal yoldan tutma şansından daha fazla gibi geliyor bana ama Allah bilir, bu arada bizim gelinde hamile o bir kuaföre gidiyordu ağda yaptırmak için, kuaför hamile kalmış hemde ikiz ve istemediği için o 2 cana kıymış ve aldırmış bizim gelinde hemen kuaförünü değiştirdi,Rabbim işte vardır bildiği bişey ne diyeyim...:44:

canım şu an aşılama düşünmüyorum. çünkü doktor hiçbir sorun yok dedi. sadece pco yüzünden yumurtam çatlamıyormuş. bir de ben bu ay hsg çekildim. ondan sonra da bir kaç ay içinde hamiş kalma olasılığı varmış ya ondan.
gelininiz çok iyi yapmış. ben de olsam gitmezdim bir daha. nasıl kıymış onlara yaaa
gerçi kadının durumunu da bilmiyoruz tabi. Allah bizi böyle bir şeye mecbur bırakmasın.
Her seyin hayirlisi.pozitif ciktgi zaman nasl bir hal alirz acaba yaa

öyle canım. valla beni kimse tutamaz herhalde hemen kocişin iş yerine :)))
biz de yaşıcaz o duygu Rabbimin izniyle.

kızlarrrrrrrrrr merhaba nasılsınız ben hiç iyi değilim bugün adetin 16. günü hala yumurta büyümedi sanırım bu ayda boşa geçti yani özgecim sende inşallah bir an önce adet olursunda tedaviye başlarsın

Ilaç kullanmis mydn bu ay cnm?

evet kullandım canım hemde günde 3 klomen ona rağmen büyümedi geçen ay 12. günü 22 mm olup çatlamıştı bu ay büyümedi ay ne karışık işler ya bi ay bi ayı tutmuyo gelde kafayı yeme bu arada Allah senden razı olsun dün o duayı yazdım verdiğin siteden dün akşamda okumaya başladım onun yanında meryem suresi fetih süresi bide yasin okuyorum 41 kere okuycam hepsini o şkeilde biraz rahatlıyorum

Cnm Rabbimin vardr bi bildigı.bi furkan suresnin 74.ayetini bol bol oku.mealini oku ona göre arapcsni(latince) oku

öyle elbette öyle deyip sabır ediyoruz zaten furkan suresini duymamıştım onuda okıyım saol canım sen napıyosun nasıl oldu ayağın iyleşti mi iyce

Gecenlrde yürüys yapym dedm bacgm koptu resmen,sislik yoktu yürüyştn snra sişlikte oldugenetik snucumun cikmasni beklyrm.hamile kalirsm 9ay boyunca simdi vuruldugum ignedn vurulmam gerekeck.yoksa hemen düsükle sonuclanrms.bugün hc keyfm yok bi mutsuzluk var üzermde

sen dikkat et canım birden yüklenme ayağına bizim gelinin 8 ay oldu daha 2-3 aydır normal hayatına devam ediyor ve o da hala iğne kullanıyor sürekli kullanıcakmış bundan sonra sonucun Allah ın izniyle iyi gelicek inşallah canım bozma moralini o iğneyi hiç bişeyi olmayıpta hamile kalıp düşük yaptıktan sonra vurulması gerektiğini öğrenen bir sürü kişi var sen en azından baştan öğrenmiş oldun canım o yüzden üzme kendini moralini bozma

neyazım nasılsın canım çok merak ettim seni 1-2 kere yazdım ama cevap vermedin iyimisin gittin mi doktora

Cnm çok çok haklısin.zaten bunu düsünmye bsladm dedm 8aydr olmadi dmek ki Rabbim daha cok aci cekmemi istemedgi icn oldurmadi.simdi tedavim sürerken daha saglikli olcak belki

Cnm çok çok haklısin.zaten bunu düsünmye bsladm dedm 8aydr olmadi dmek ki Rabbim daha cok aci cekmemi istemedgi icn oldurmadi.simdi tedavim sürerken daha saglikli olcak belki

bencede öyle canım boşuna dememişler herşey de vardır bi hayır diye bu 2-3 gündürde gündüz kızlar pek gelmiyor akşamda ben giremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…