klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım ya ağır falan mı kaldırdın. Acile git bekleme bence .

Yok canim sadece cok yurudum gezdim su son 3 gundur oldum bittim ama ignelerden 2 gun daha vurdum ya azdi.cok garip yatarken hic agri yok ama wc gittim donemedim odaya yari yolda basladim aglamaya kocam zor getirdi yatirdi simdi belime kas gevsedici surdu yatiyom agrim yok ama ayaga kalkinca ne olur bilmem ya acil e gitcem ana baba gunu birde yuruyemiyorum zaten sabah zaten hastaneye gitcem bekliyim bari dedim de yarin kadar gecmezse nasil yurucem onu bilmiyorum.yatinca sorun yok ama ayaklaninca yuruyemiyorum senin anlican birde korktum dr asilama yapmazsa diye iglesirsem soylemicem :) elif den haberin varmi ilaci aldimi basladimi gerci basladi da dun ilaci bulup aldimi onu merak ettim.

Kizz bu yuruyememek ne kotu bisey simdi seni daha iyi anladim canim ayy insan hic yuruyemicek gibi hissediyor tatlim ya ne cekmissin sen de

İğneler beline ağrı yapıyor olabilir . İnş sabaha kadar iyileşirsin. Seni çok iyi anlıyorum canım. Bende de bel fıtığı var. Ağrıdan uyuyamadığım zamanlar oldu. Seninki sabaha geçerinş. Hayırlısıyla şu aşılamayı ol bakalım da canım. Kalkmaz yatarsın hep.inş yüce rabbim dualarımıza cevap verecek bu ay
eliften hiç haberim yok. Bi ara sanki altta online gördüm. Sonra kayboldu. Ben de bugün hiç giremedim. Tüm gece yazılı hazırladım.

Anladim canim yazilar aklindaydi
Yaa gecen gun de oldu boyle ama yuruyodum bir gun igne vurmadim ya gecti gezdim biliyosun bugunde gezdim ama 8:00 gibi bisey oldu kitlendim kaldim yatinca gecer ins.yaa camasir katladim yerlestiremedim cayin suyunu koydum demleyemedim allahdan kocis cayi yaptida ama camasirlar duruyor kaldiramadim yerlestir dicem de mac var diyemiyorum ev batiyor suan gozume gene kalkcam galiba ayaga

Bırak kız kalsın. Kim gelcek boşver. Bak ben cam silerken fıtık oldum. Bana çok batıyordu hep. Ama şimdi istesemde yapamıyorum. Bayır falan gezdiysen beline fazla baskı yapmışsındır . O da etki eder. Ama bence iğnelerden. Yumurtalıklar çalıştıkça bele basınç yapıyorya ondandır. İlacın dozunu da arttırdıysan. Sen bu gece hiç kalkma. Belin de boşta kalmasın. Sabaha durumunu yaz merak ederim

Suan yuzustu yatiyom hic agri falan yok kizz anami cagircaktim gelince evi gorur cenesiyle bezdirir diye cagiramadim dusun azcik nazlancaktim ama

Sonuc ?
Ben hamile kalamadim onu soruyosan ama kalanlar var yani en az 1 tane yumurta gerekli buyukluge gelince catlatiliyor ve iliski oneriyor dr sen tedavinin hangi asamasindasin yaz daha acik yardimci olalim istersen .

Denizcim ben yatıyorum. Sabah fotokopi çekmek için 07:30 çıkıcam evden. Bugün de nöbet günümdü. Biraz dinleneyim. Yarın haberdar etmeyi sakın unutma. Bu gecede kalkma sakın, . Hadi öpt canım. Elif de yarın gidecekti hastaneye yanlış hatırlamıyorsam

Tamam canim iyi geceler dua et de su yomus buyumus olsun yarina yoksa bu igneler beni mahfedecek.elifde yazar yarin ins.iyi haberleri
Yarin mutlu bir gun olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…