klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yaa gunduz az agriyodu gezdim hatta simdi 1 1:30 saat once yuruyememeye basladim ve felaket agriyor zor yaziyorum

doktorun bişey söyledi mi progesteronun neden o kadar yüksek çıkmış gerçi döllenme olmuş fakat rahime tutunamamışta olabilir canım sen de klomen mi kullanmıştın kaç yumurtan vardı

Olabilir canım. Dr a Pazartesi gideceğim, bakalım ne diyecek??? Klomen kullandım.3 yumurtam vardı. Ama 2 si yalan olmuş biri gelişmişti. Bilmiyorum canım, Pazartesi dana kuyruk meselesi.....

Slm kızlar nasılsınız???
Slm canim
Allah korusun cnm ya.benimde az az bşlamişti snra beni yatalak etti.acile gtsen keşke
Yarin gitcem ya dr sabah ondan bu aksam gitmiyim yatiyom simdilik
Kız benim de belim fena!! 3 gündür yürüyemiyorum. ama ben bugün regl oldum. Klomende ilgisi yoktur değil mi?????
Ben de belfıtığım azdı diyorum millete....
Ayy canim bilemedimki bende agri faln vardi simdi yuruyemiyorum.yatiyom cayi falan kocam yapti birde yatinca kalkinca biraz geciyor gene aziyor

zd86 .!.:
Ayy canim bilemedimki bende agri faln vardi simdi yuruyemiyorum.yatiyom cayi falan kocam yapti birde yatinca kalkinca biraz geciyor gene aziyor
Canım aynen yaaaa!!! Ben belfıtıdır benimki dedim ama. Tesadüftür herhalde diyelim, iyi düşünelim iyi olsun.:26::26::26:
Slm kızlar... Beni özlediniz mi
ben de kırmızıları gördüm zümreeeeem((((

Son düzenleme:
Selam Ben 2ay klomen kullandım yumurtalarım da çok iyi gelişiyor ama doktorum yumurta çatladı mı diye kontrol etmiyor sizde de öyle mi oluyor?
Ayrıca ben adetin 3. Günü gidiyorum ama bu ay gidemicem ilacı kullandıktan sonra gitmeyi düşünüyorum yarın doktora sorucam...
Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin....

Benimkide klomen kullandigimda kont.etmemisti.yani cat.ignesinden sonra bakmamisti.ama ilaci kullanirken kont.ettir ne olur ne olmaz

Canım aynen yaaaa!!! Ben belfıtıdır benimki dedim ama. Tesadüftür herhalde diyelim, iyi düşünelim iyi olsun.:26::26::26:

ben de kırmızıları gördüm zümreeeeem((((

Canım ya üzülme dicem ama biliyorum insan üzülüyor. Ama pes etmek yılmak yok.inş bu ay olacak

Son gittiğim Dr etti ondan öncekiler etmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…