klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merakla adet gününü beklemedeyim canım. Kocayı işe yolladım kafa dağıtayım diye geldim.
Bence de çoooook sıkıcı bir gün

sorma ya sıkıntıdan catlıcam kocam ewde ama yanımda koltukta uyukluyo ustunu örttüm güya bugun calısma gunumuzdu püffff gezmeye gıtmek wardı sımdi senın koca da benım kı gıbı wardıyalı herhalde

Ohhh be na ala ben gelmedim herkes arazi olduküseyim mi şimdi sizeeeee???????
Evet canım vardiyalı çalışıyor daaaaa..
Kııııız niye herifi boş bırakıyorsuuuun????git yanına bi dürt, iki espri yap, uykusunu aç! Sonra naz cilve kısmını sen daha iyi bilirsin
Bak bugünleri iyi değerlendir sonra ağlarsın bebiş bebiş diyeeee!!(hayır kendimden biliyorum da)
Olmadı gel beraber gidelim gezmeyeeeeee

23 yasında esım 70 lık dede qıbı ayakta uyuyo su dökesım geldı en ıyısı gezmek psıkolojım bozuldu ıyıce her ay ben aglıyom zaten kocamın bı haber cok takmıyor olsada olur olmasada olur

naber fındıklar fıstıklar?... şu an boğulmak üzereyimmm. nasıl sıkıldım nasıl anlatamam...ölüyorum sankii yaaa...
sıkıcı bir pazar

23 yasında esım 70 lık dede qıbı ayakta uyuyo su dökesım geldı en ıyısı gezmek psıkolojım bozuldu ıyıce her ay ben aglıyom zaten kocamın bı haber cok takmıyor olsada olur olmasada olur

yok kıs su da dökme yani! Şimdi gece gece ekşının gereği yok
Kk da bir arkadaş vardı kocası senin gibi olan. Bi gün dayanamayıp greve çıkmıştı. Eşi işteyken kartonlara "bu yatak odasında grev var", "hakkımızı isteriz" falan yazıp Asmış. Baya slogan falan da atmış kocası gelince. En sonunda adam bütün bunların hatrına o gün çalışmış
Bi dene bakalım belki sende de işe yarar

naber fındıklar fıstıklar?... şu an boğulmak üzereyimmm. nasıl sıkıldım nasıl anlatamam...ölüyorum sankii yaaa...
sıkıcı bir pazar
Sıkıntıdan patlayanlar klübüne hoşgeldin canım.
saol bebeqimmm ben tam bılmıyorum sag bastan say bakım ısmın ne kac yasındasın kac yıllık ewlısın sorunun ne hangı tedawılerı gordun
29 yaşında 5 yıllık evliyim. 1 ölü doğumum var. 16 ay oldu doğum yapalı. 8 aydır bebek istiyoruz olmiyiiiiiiiiiklomende 2. Ayım. Beklemediyim.
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

hahahahah yapim mi napım ya da birden korkutayım en ıyısı

canim elifin sonuc negatif cikti persembe gunu ondan

Hoşgeldin canım. Niyeyse içimden bi ses inanmıyo ve o hamile diyo. Ne alaka bilmiyorum ama. İç sesim saçmalıyo işte ya da Allah söyletiyo"dur" inşallah.....

Zenderu naler canım????

hoşbulduk canım. Allah meleğinle cennette kavuşmayı nasip etsin. yaa pazar günü millet geziyor. biz evde pinekliyoruzz. bütün hafta, hafta sonunu bekle. sonra böyle sıkıntıdan patla..
aynen ya içim daraldıııııııııııııııııııı duwarlar üstüme üstüme geluyorrrr

ee seninki uyuyor. benimki kitap okuyor. napsak boşasak mı ki bunları?

cok cok gecmıs olsun canım ya

kız senınkı yıne uyanık kıtap okuyor benımkı horul horul uyuyo 3. uykusunda calısma gnumuzde tam da dr soledıgı gun sımdı soguk suyu dökecem :) az kaldı

hahahahah yapim mi napım ya da birden korkutayım en ıyısı

Yap valla belki işe yarar!!!
Ooooo bu arada kaşla göz arasında profil fotonu değiştirmişsin! :130::130::130:Güzel olmuş. Ama benden size tavsiye kendinizi bu kadar deşifre etmeyin kızlaaaar.

kizlar benim adet biteli 2gun oldu ama bu aksam pembe bisey geldi bu nasil is ya akintiyla birlikde geldi...

Hoşgeldin canım. Niyeyse içimden bi ses inanmıyo ve o hamile diyo. Ne alaka bilmiyorum ama. İç sesim saçmalıyo işte ya da Allah söyletiyo"dur" inşallah.....

Zenderu naler canım????

canım ne yazmışsın anlamadım naber dedin galiba valla sıkıcı.. ben iyi değilim. bari siz iyi olun da ben de kendimi toplayayım aranızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…