klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar kocam dükkana baskına gelicek o yüZden çıkıyorum ben fırsat buldukça yazıcam kendinize iyi bakın öptüm hepinizi

Çayırova ticaret :):) hadi bul bakalım
var. zeynep, ayfer diye arkadaslar vardı orada okuyan. şimdik aklıma gelmiyor daha çok da.
kız şeker nasıl gidiyor hayıt suyu arı sütü poleni kullanmaların
canımcım valla hayıt suyuna alıştım galiba. şişe yarıya gelmek üzere. keşke 2 tane sipariş verseymişim. eşim arı sütü polen kapsülüne kızdı. bana kızarsın böyle şeyler kullansam, nasıl güveniyorsun, içinde ne var ne biliyorsun falan dedi. tabi ben kaptım şişeyi elinde içiyoz bakalım. inşş şifa olur. senin nasıl gidyor?
O zaman sen sakın gelme müşteri olarak :):)
yok kızz. ben en iyi müşteriyim. öyle tek tek koklamam. alacağım 2 çeşit parfüm vardır. alır çıkarım

yok kız benımkı kısten buyuk ıhtımal. ama ınsallah senın dedıgın dogrudur...:))))))))))))
sen yarin test yapda
Sen Pendik'te misin ama ben Gebze'deyim kocam Pendik'te bi uğra istersen sonra vursun beni :))
yok kiz sana sordugumda donuyoduk.
Yok bea ne tatili iki aydır tatil yaptığım yok sadece temizlik için evde kalıyorum işte dükkandayım telefondan yazıyorum
seni kocana sikayet etcemmmmmm

beta hcg 21. günde 7.1 çıkmıştı bugün biraz leke geldi yarın adet tarihim beta baktırdım 2. nin altında çıktı mağlisef bu ayda olmadı çok sinir oldum bu ay klomenden vaz geçiyorum biraz diyet yürüyüş fialn yapıcam mayısta kardeşimin düğünü var bide bu telaşeyle uyraşamıycam eşimde sperm yaptırsın bakalım ne çıkacak neden olmuyo ya yumurta oluyo çatlıyoda ama döllenmiyo nedennnnnnn üzgünümmmm((((((

uzulme arkadasim bundada bir hayir vardir de ve uzulme lutfen.ama senin hamile olduguna kesin gibi geldi bana yani cat.ign.vuruulmamistin ozellikle sormustum sana ama adet oncesi kan testti yapmamak lazim cikan degerler bizi dahada umutlandiriyor gerci 5 de gecmisti neden dustuki demek hayirli olmicakmis de ...

çok umutlanmıştım ya sorma çok üzüldüm hatta bu gün çarşıda biraz dolaştım acaba ondanmı oldu dedim ama nafile beynimiz bizi kandırıyo kismet tabi allah en kısa zamanda hepimize nasip etsin cuma günü arkadaşım doğum yaptı küçücük o kadar tatlıydiki çok özendimmmm

bizimde olcak arkadasim bizim sinavimizda bu lutfen takma kafana inan bir arkadasim vardi 9 ay karninda tasidi ve kordon dolanmasi yuzunden bebegini kaybetti dusun sen en azindan 1haftalik falandi de yani demekki ilersi gelmicekmis ve suan olusmadan gitti senin dolasip gezmenle alakasi yok zaten 7 diydi yani yoktu aslinda sen icini ferah tut bir dahaki ay olur.

Merhaba kızlaaaaaaarrrrrrrr
Umarım hepiniz iyisinizdir.
Canın sağolsun tatlm umarım en kısa sürede gönlündeki göbüşünde olur.....

Zd, elif, muhtar ve aşağıdaki tanışmadığımız diğer kızlarnasılsınız?????

Bu arada Elif her ne kadar kabul etmese de bana da hamile gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…