klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

o daha kolay. gebzeye daha çok geliyorum şaka değil kız. çarşıda ablamın iş yeri de. yolum düşerse uğrarım. bilmem ama tabi sen de istersen:26::26::26::26::26:

Tabi geldiğin zaman haber ver dükkandaysam tabi ki görüşürüz :):):) kocam görürse ne derim bilmiyorum Chat'te tanıştık derim artık sonra beni ayaklarımdan tavana asar :):):):)

kız senden kurtulmak isteyen kimm? gel yine cici anne.

cnm ya hıc degılse problemının adı war bende o da yok ona gore tedawı olacam sorun yok ama yınede olmuyor

sende haklısın canım dr sorupta bişey yok sebepsiz demesi daha moral bozucu olsa gerek benim hiç olmazsa sorun belli PKOOOO

Tabi geldiğin zaman haber ver dükkandaysam tabi ki görüşürüz :):):) kocam görürse ne derim bilmiyorum Chat'te tanıştık derim artık sonra beni ayaklarımdan tavana asar :):):):)

anam yook.. ben hiç gelmiyeyim ne olur ne olmaz.. parfüm almak için uğrarım. kocan ordaysa çaktırmadan tanışırız. müşteri velinimet ama dimi sen hangi lisede okudun?

anam yook.. ben hiç gelmiyeyim ne olur ne olmaz.. parfüm almak için uğrarım. kocan ordaysa çaktırmadan tanışırız. müşteri velinimet ama dimi sen hangi lisede okudun?

Yok be beklerim her zaman hem Velinimetsin hemde benim internet arkidaşımsın :):) ben ticaret lisesinde okudum sen

Ya hiç sorma o kadar zevkli ki anlatamam şaka bir yana seviyorum ama bazen öyle bir müşteri geliyor ki illallah dedirtiyorlar kıl kıl :):)

tabi canım sende haklısın insanın her türlüsü geliyodur onlarla uğraşmak hiç te kolay değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…