klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yaa karnım toktu hatta Miğdem bulanıyordu survivoru izliyorum canım İskender çekti ne yapsam aldırsam mı bilemedim ki ufff (

kız baska bı gun uyusa sinirlenmıcem ama bugun dr kesınlıkle yapın dedı yarın progestana baslıyorum yapılır mı bu bana gıdıp saclarını yolacam az kaldı
sibel kız git uyandır.. Delirmee..git uykuda öpmeye başla. Yavaşça sokull. o zaten uyanırrrr
benim uyuz da bana küskünde kitap okur, sinir şeyler hepsi aynı demekki

Evet çok yaratıcı bir çözüm oldu bu
ayyy valla yaa... Zaten kitap delisi.. Ona da bahane oluyor işte küslükler.. Tobeguk senin adın ne yavv? Söyledin mi daha önce bilmiyorum ama gözümden kaçmış olabilir..
işte geldim burdayım ben her işte ustayımmmm :):):)
hoşgeldin canıımm. Ne gibi işlerde ustasııın Ayy bugün sapıklığım üstümde Her şeyi yanlış anlıyorumm

Sibel kocan bilmiyor mu bugünün önemli olduğunu söylemedin mi

bilmez olur mu benım kadar cocuk ıstemedıgınden önemsemıyor ben ısstedıgım ıcın ıstıyor üzülmeyım dıye nıye ıstemedıgınıde bı anlasam ya da ıstememıs numarası yapıo kı üzülmeyım dıye caktırmıyor bu tur duygularını pek bellı etmez

yok tatlım benim regl tarihim 25 nisan. O yüzden rahatım. çalışma yok.yoksa şimdi size yazmıyor olurdum
Oooo bekleme nasıl gidiyor o zaman canım??
İşte geldim burdayım ben her işte ustayımmmm :):):)
Hoşgeldin canım.....

Ya ben bir şey sorucam size kızlar. Benim bu ay 3 yumoş oldu ama 2 si yalan oldu. Birinin içine de kan dolmuş dedi Dr. Sonra 21. Gün progesteron testi yaptırdım. Sonuç:60 çıktı. Dr aradı bu değerler normal değil, çok umutlanmıştım ama ancak gebelikte bu sonuç olur dedi. Ben de test yaptım ve negatif çıktı! Peki sizce bu progesteron neden bu kadar yüksek çıktı. Dr 1 hafta geçmesini bekle dedi ama hamile olsaydım çıkmaz mıydı yaa? Niye negatif ki?????????

Bencede Özge çok sapıksın Allah kocanın yardımcısı olsun

hayatım hıc bellı olmaz hemen kana karısmamıs da olmayabılı bence bı bekle hamıle de olabılırsın hemen umudunu kybetme

gözlerını acar acmaz ne dedı dersın acıktım dedi elımde kalacak sımdı erkek mılle tı hep mı odun olur ya

İdrar testinde mi negatif çıktı eğer öyleyse onun yanlış sonuç verme payı var

hahahah canın sagolsun bebem :) kılo alamıyorum dıye dr a mı gıtmedım ılac mı ıcmedım yok anam 57 den yukarıya cıkamıyorum
canım 57 isen kilon iyiymiş. gerçi boyun uzunsa az tabii.
Yaa karnım toktu hatta Miğdem bulanıyordu survivoru izliyorum canım İskender çekti ne yapsam aldırsam mı bilemedim ki ufff (
yaa sedaaaaa aşk olsun yaaa... benim de canım çekti sen şimdi söyleyince. akşam yemeği de yemedim zatenn. aşkolsuunn
bence sen üzülme diye öyle yapıyor canıım. bak git hemen uyandır herifini?

hangı ıste ustasın kız acaba benım kalbımmı fesat

aaaaaaaaa evet biraz sapıkçık olabilirim ama bak sibel de benim gibi anlamışşş

benım kafa dagıtmam lazım neysekı carsamba gunu nevsehıre dugune gıdıyorum annem de gelcek hem annemıde gormus olacam yoksa kocaya dalacam
Kız herifler bize lazım azıcık politik davranın şu adamlara yahu!!!
Bak 57 dedin iyice gıcık oldum sana. Şaka şaka
Valla ben olsam çoktaaaan sipariş vermiştim
ayyy valla yaa... Zaten kitap delisi.. Ona da bahane oluyor işte küslükler.. Tobeguk senin adın ne yavv? Söyledin mi daha önce bilmiyorum ama
Nickimden aklına gelen ilk isim tatlım. (Ben fazla deşifre olmaya karşıyım da, ummadığın yerde tanıdık çıkıyor, başıma geldi de)
Bence üzülme diye böyle yapıyor. Hatta bugün benimki öyle dedi....
Yavrum bizimkiler sapık da heriflerde iş yok

Hadi benim soruya cevap???

Allah Allah bu erkeklere bazen anlam vermek imkansız kalksın görevini tamamlasın sonra uyumaya devam etsin sen evde öksür felan hatta telefonu gizliden çaldır da uyansın

benim hep öyle oluyor valla. Bittikten sonra 2 gün beklesem bile banyodan sonra bir damla bile olsa geliyor. çok defa 2 3 kez banyo yapıyorum bittikten sonra.
ben uzun sure klomen kullandim ya o bicak gibi kesiyodu ondan farkli oldu simdi

canim bu konuda bilgim yok

hayatım hıc bellı olmaz hemen kana karısmamıs da olmayabılı bence bı bekle hamıle de olabılırsın hemen umudunu kybetme
İnşallah yaaaaa.
Yanlış anlamayın kızlar ama bebeği hele bi de elini yüzünü görüp kaybettiyseniz sabrınız taşıyor, bekleyemiyorsunuz...
Çok üzülüyorum o yüzden

gözlerını acar acmaz ne dedı dersın acıktım dedi elımde kalacak sımdı erkek mılle tı hep mı odun olur ya
ne güzel işte. sen de açtın zaten. şöyle tatlı tatlı bişeyler yiyin. adam haklı aç karnına olmaz
canım benim bir fikrim yok bu konuda.. inşş hamilesindirrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…