klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hoşbulduk canım. Allah meleğinle cennette kavuşmayı nasip etsin. yaa pazar günü millet geziyor. biz evde pinekliyoruzz. bütün hafta, hafta sonunu bekle. sonra böyle sıkıntıdan patla..:KK53::KK53::KK53:
ee seninki uyuyor. benimki kitap okuyor. napsak boşasak mı ki bunları?:KK34::KK34::KK34:
Âmin canım inşallah cennette kavuşacağız kızım, yavrum, biriciğimle...
Boş bırakmayın şu adamları kızlar, darbe mi yapıyorsunuz grev mi bilmem ama biraz yaratıcı olun yahu. :KK52:pişman olursunuz diyorum bakııın....:KK20:
Hem canınızda sıkılmaz böylece:KK17::KK17::KK17:
cok cok gecmıs olsun canım ya :KK31:
Sağol canım. Allah sağlıcakla önce karnımızı sonra kollarımızı doldursun inşallah....
kız senınkı yıne uyanık kıtap okuyor benımkı horul horul uyuyo 3. uykusunda calısma gnumuzde tam da dr soledıgı gun :KK76: sımdı soguk suyu dökecem :) az kaldı :KK9:
Ekşından uzak dur diyorum sana sonra adam uyku sersemi kızar, yapacağı varsa da yapmaz bak:KK52::KK52::KK52:

Âmin canım inşallah cennette kavuşacağız kızım, yavrum, biriciğimle...
Boş bırakmayın şu adamları kızlar, darbe mi yapıyorsunuz grev mi bilmem ama biraz yaratıcı olun yahu. :KK52:pişman olursunuz diyorum bakııın....:KK20:

Sağol canım. Allah sağlıcakla önce karnımızı sonra kollarımızı doldursun inşallah....

Ekşından uzak dur diyorum sana sonra adam uyku sersemi kızar, yapacağı varsa da yapmaz bak:KK52::KK52::KK52:

hahahhah kız ama cnm cok sıkılıyor bugunde uyunurmu gel de sınır olma

kız senınkı yıne uyanık kıtap okuyor benımkı horul horul uyuyo 3. Uykusunda calısma gnumuzde tam da dr soledıgı gun :KK76: Sımdı soguk suyu dökecem :) az kaldı :KK9:
aman işe yaramadıktan sonra uyanık olsa ne olacak..
âmin canım inşallah cennette kavuşacağız kızım, yavrum, biriciğimle...

amiiiiin canıım.
Kız ben küsüm 1 haftadır onunla. Konuşuyoruz ama evin içinde soğuk rüzgarlar esiyor.. Hem sıkılıyorum hem bana bulaşmasın istiyorummm.. Yaa ben annemi özledim galiba:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kizlar benim adet biteli 2gun oldu ama bu aksam pembe bisey geldi bu nasil is ya akintiyla birlikde geldi...
Bilemedim ama ara kanama olduğunu düşünmüyorum. Adetin kalıntıları bence..
canım ne yazmışsın anlamadım:KK1: naber dedin galiba:KK1::KK1: valla sıkıcı.. ben iyi değilim. bari siz iyi olun da ben de kendimi toplayayım aranızda:KK1:
Canım ipad saçmalıyız arada. Naber demiştim canım evet..

Bu arada yunu aşağıdasın gördüm. Bugün regl günün ya ne var ne yok? Gelen giden yoktur inşallah.....

ilk kez karsilastim yaa gene banyo yapip abdes almam lazim adet bitti diye 3.banyo olcak :KK9: Gorende bisey sancak yaaa !!!

benim hep öyle oluyor valla. Bittikten sonra 2 gün beklesem bile banyodan sonra bir damla bile olsa geliyor. çok defa 2 3 kez banyo yapıyorum bittikten sonra.

amiiiiin canıım.
Kız ben küsüm 1 haftadır onunla. Konuşuyoruz ama evin içinde soğuk rüzgarlar esiyor.. Hem sıkılıyorum hem bana bulaşmasın istiyorummm.. Yaa ben annemi özledim galiba:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

her ewlılıkte olur boyle sorunlar canım aman takma kafana gurur u bı kenara bırak gıt barısın boyle yalnız kalmaktan ıyıdır gercı su an bende küstüm ona ama bebek ıcın bı muddet barısmıs gıbı dawranacam bebegım ıcın herseyı yaparım :KK9:

hahahhah kız ama cnm cok sıkılıyor bugunde uyunurmu gel de sınır olma
Çaktırmıuorum ama gıcık bi durum:KK47::KK47::KK47:
amiiiiin canıım.
Olmaaaaaaz:KK20::KK20::KK20: size yumurtlama döneminde kocalara küsmeyi yasaklıyorum kızlaaar:KK20: adet dönemi ya da yumurtlama sonrası serbest ama:KK52::KK52::KK52:

her ewlılıkte olur boyle sorunlar canım aman takma kafana gurur u bı kenara bırak gıt barısın boyle yalnız kalmaktan ıyıdır gercı su an bende küstüm ona ama bebek ıcın bı muddet barısmıs gıbı dawranacam bebegım ıcın herseyı yaparım :KK9:

benim şu an baby çalışması yok zaten. O yüzden rahatım.çalışma olsaydı çoktan o kitabı yedirmiştim ona:KK1::KK1::KK1::KK1:

Çaktırmıuorum ama gıcık bi durum:KK47::KK47::KK47:

Olmaaaaaaz:KK20::KK20::KK20: size yumurtlama döneminde kocalara küsmeyi yasaklıyorum kızlaaar:KK20: adet dönemi ya da yumurtlama sonrası serbest ama:KK52::KK52::KK52:

kız baska bı gun uyusa sinirlenmıcem ama bugun dr kesınlıkle yapın dedı yarın progestana baslıyorum yapılır mı bu bana gıdıp saclarını yolacam az kaldı :KK47:

benim şu an baby çalışması yok zaten. O yüzden rahatım.çalışma olsaydı çoktan o kitabı yedirmiştim ona:KK1::KK1::KK1::KK1:
Benim uyuz da bana küskünde kitap okur, sinir şeyler hepsi aynı demekki:KK19:
kız baska bı gun uyusa sinirlenmıcem ama bugun dr kesınlıkle yapın dedı yarın progestana baslıyorum yapılır mı bu bana gıdıp saclarını yolacam az kaldı :KK47:

Evet çok yaratıcı bir çözüm oldu bu:KK37::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
çaktırmıuorum ama gıcık bi durum:KK47::KK47::KK47:

Olmaaaaaaz:KK20::KK20::KK20: Size yumurtlama döneminde kocalara küsmeyi yasaklıyorum kızlaaar:KK20: Adet dönemi ya da yumurtlama sonrası serbest ama:KK52::KK52::KK52:
yok tatlım benim regl tarihim 25 nisan. O yüzden rahatım. çalışma yok.yoksa şimdi size yazmıyor olurdum:KK17::KK17::KK17::KK17:

X