klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Çok teşekkür ederim tatlım. Sonucu eczacıya mı gösterdin bizimkinde de bi 60 milyon yazıyo bide 180 milyon

yok cnm benimm doktorum bununla da hamile kalan var demişti ben pazartesi günü aytuğ kolonkaya ya gitmiştim o da bana tek şansın tüp bebek dedi dün ilac alıyorduk üşüttük ikimizde eşim klomen kullanıyor ilaçla çakışır mı dediğinde eczacı sordu kendi eşi de öyle sorunlar geçirmiş öyle konuştuk biraz öyle dedi o zamn normali 20 milyon hareketli hareketsiz de önemli

Ben uluslararası nakliye şirketinde çalışıyorum canım tırlarla yurt dışına mal taşıyoruz duayı ben yapıcaktım ama başka yapmak isteyen var ise yapabilir ben zaten yasin okuycam

valla spremler icerde 3 gun yasiyor eger o ara catladiysa tutar dr ne zaman catladigini soyledimi sana

Heyecandan soramadım o kadarını çatlamış dedi iki üç gün içerisinde olmuşsa olur dedi ama şimdi ben salı günü acile gittim ya galiba o gün çatladı ama diğer geri doktor 2 gün ilişki yaşama dedi şimdi salı günü çatlamışsa salı Çarşamba ilişki olmadı Dr dedi diye bügün olsa olur mu onuda geçtim Dr yumurtan çatlamış dedi içinde kan pıhtıları var bu ne demek oluyo

ben de varım pkoluyum.ikinci klomen tedavim glucophage progestan da var yanında 21 martta catlatma iğnesi oldum 3 yumurtam vardı ama bırı baskın dedi dr 21 mm.3 gün ilişki dedi.calıştık bekliyoruz bakalım

meraba arkadaslar sizinle aynı yoldayım bende klomen iğne simdi de asılama görünyr gibi ama herkes cok erken asılama için diyor karasızım ne yapmalıyım hiç bilmyrum aranızda yaptran varmı.

meraba arkadaslar sizinle aynı yoldayım bende klomen iğne simdi de asılama görünyr gibi ama herkes cok erken asılama için diyor karasızım ne yapmalıyım hiç bilmyrum aranızda yaptran varmı.

ben yaptırdım canım.yaç aydır tedavi görüyorsun bide nekadar süredir istiyorsunuz

Son düzenleme:

Benim doktor da hareketsiz biraz düşük dedi ama engel değilmiş ben bugün güzel haber aldım okurmuşsundur belki bu ay olmazsa bile bi daha ki aydan çok umutluyum ilacı yanlış içmeme rağmen güzel sonuçlar almışız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…