klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

inşallah öyledir canım çk isterim öyle olmasını ama bakacağız artık 6 nisanda durumlar neyi gösterecek .okumuşsundur belki bebetom beni hamile olarak görmüş rüyasında rüyalar tersine çıkarmış derler

canim alintili yazsana kime yazdigin belli olmuyor anlamiyooomm

yoook zaten ben çok kafama takmıyorum nede olsa benim klomende ilk ayım olursa olur olmasada ne yapalım kader kısmet der çekilirim

cok zor is ya ne kadar insan var bebek icin ugrasan

Evet o öncednmis ayda 2defa birlikte olup pat diye hamile kalan.simdi cok cok zor ya.ben hep drdim evlenir evlenmez hmile kalirm herhalde diye cünkü korunmaycgz drdim ama 8.aya grdik tık yok.her seyin hayirlisi diyelim ya

Evet o öncednmis ayda 2defa birlikte olup pat diye hamile kalan.simdi cok cok zor ya.ben hep drdim evlenir evlenmez hmile kalirm herhalde diye cünkü korunmaycgz drdim ama 8.aya grdik tık yok.her seyin hayirlisi diyelim ya

hormonlu yiceklerin yuzunden canim hersey ilacli eskiden oylemiymis korumuyolarmisti 8 10 cocuk dogurup bakiyolarmis bizde 1 taneyi bulamiyoz isde

sen niye gidiyosun yumoslar buyumusmu diye baktırmayama

Ah ah keşke yumoşlar için gelseydim 2 gün önce anlatmıştım kistim patladı kendi Dr kontrole geldim bide ben yanlış ilaç içmiştim bana adet olmanı bekle demişti ama ben ne zaman adet olacağımı bilmiyorum pko var ama soylicem şimdi çok sabırsızlandığımı kendiliğinden adet olmayı beklemeden ilaçla tekrar tedaviye başlamayı birde eşimden test istemişti onun sonuçlarını göstericem hastanedeyim beni çağırmalarını bekliyorum

dogru canim anlatmistin hatirladim hadi ins.guzel seyler duyarsin dr dan bende bekliyom oyle tek basima kendimi yanliz hissettim

mrb arkadaşlar ben 3 aydır klomen kullanıyorum geçen ay çatlama igneside yaptırdım dr bana 2 ay daha böyle devam edelim olmassa igne tedavisine geçeriz dedi çok gerginim bi sorunum yok büyüyo çatlıyo ama tutmuyo ve igne nasıl bişey ne bekliyo beni bilmiyorum bilenler yardım etsin nolur

dogru canim anlatmistin hatirladim hadi ins.guzel seyler duyarsin dr dan bende bekliyom oyle tek basima kendimi yanliz hissettim

Burada da öyle hemen hemen bütün hamileler eşleriyle gelmiş bende onların göbüşlerine bakıp bakıp dalıyorum

çok geçmiş olsun canım inşallah eşinde bi problem yoktur benim eşimin 15 milyon ama dün eczacı kesin olur bu sayıyla dedi biraz içim rahatladı

kizlar ben eve geri donuyom hafta carsamba gel dediler bir suru insana hadi hayirlisi cok gitgel yapcam galiba ben

çok geçmiş olsun canım inşallah eşinde bi problem yoktur benim eşimin 15 milyon ama dün eczacı kesin olur bu sayıyla dedi biraz içim rahatladı

Çok teşekkür ederim tatlım. Sonucu eczacıya mı gösterdin bizimkinde de bi 60 milyon yazıyo bide 180 milyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…