klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

vallahi canım bu aralar iştahım pek arttı ama sabah çok hafifi bi bulantım oldu kusma falan yok göğüslerim şişti acıyo uçları büyümeye durdu normalde benim göğüs uçlarım hiç çıkmazdı ama hayırlısı ama ben sanmıyorum ya hamileyimdir falan die:KK50: belkide bilinç altıma yattı kendi kendime sorun çıkartıyorum işte:26::26:

vallahi canım bu aralar iştahım pek arttı ama sabah çok hafifi bi bulantım oldu kusma falan yok göğüslerim şişti acıyo uçları büyümeye durdu normalde benim göğüs uçlarım hiç çıkmazdı ama hayırlısı ama ben sanmıyorum ya hamileyimdir falan die:KK50: belkide bilinç altıma yattı kendi kendime sorun çıkartıyorum işte:26::26:

Ay cnm bunlar genel olarak hamilelik belirtisi ya,hadi insallah hamilesindir.adtlern düzenli mi?

Gögüslrn ne zaman acımaya bşladi?

canım sana tavsiyem kendini dinleyip belirti arama .stres oluyorsun oda çok etkiliyor.ben en son gittiğimde aşılama tutmayınca doktor beni gönderdi kendini çok dinleyip strese giriyorsun dedi 5-6 aydır o doktora gidiyordum adam anladı artık beni:) zaten belirtiler adet gecikmesinden yaklaşık bi 10 gün sonra başlarmış.inşşş hamilesindir canım

hiç sanmıyorum valla inan bazen kendi kendime diyorum ben kim hamile kalmak kim:KK20: rabbimin gücüne gitmesinde . belkide adet olcağım onun belirtisi olabilir :18:

yok canım ben zaten sanmıyorum hamile olduğumu işte diyorum ya kendi kendime kurntu yapıyorum sebep arıyorum :KK23:

bir hafta önce canım şişti göğüslerim eşim diyo senin göğüslere ne olmuş bende adet olacağım ya başlıyo belirtiler belkide:KK9:

ama bide şöyle düşünce neden adet belirtiler 15 gün önceden başlasın ki şaçma deilmi :KK53:

kizlar ben hastanedeyim cok kalabalik burasi bizim topikden varmidir burda tanisalim zaten herkez kocasiyla gelmis tek basima utaniyoomm burda

zaten benimd dün sancım yine oldu bugünde ara ara vuruyo sanırsam yumurtalarım daha ya büyüyü ya çatlyo

X