klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yok hastane almıyor eczane alıyor ilac parasını hastanede 500 alıyomuş yani 1500 cıkıyor cepden demek istedim
kız atma o testı ne olur beklet aksama kadar....attın mı yoksa...

kızlar ben beynimi kandıramıyorum.1 saatim 1 saatimi tutmuyor eve gelince heyheylenıyorum herseye sınırlenıyorum evde kendi kendime kavga ediyorum.
neden ?????? cevabını biliyoruz dimi? umrunda degilmiş gibi yapıyorum ama bey nim inanmıyor.....birde butun aksilikler beni buluyor.

gül sen gül sende benım gıbı yandım yandıma dusunce de ben gulecem :))))))))))))

sorma ben zaten simdiden tutusmus vaziyetteyim benim bu ay tutmucak elif beyim buna izin vermicek cunku cıkarmıyor aklından rahat olamıyor bu beyinbenim sucum yok kafam yapıyor valla ilki su arzu ilk asılamayla hamıle kaldım dedi varyaa

sakin olmaya çalış arkadaşım yaaa,biliyorum zorlu bir süreç ve beklemek insanı bunaltıyor,hele belirsizlik en kötüsü,ama ne yapacaz takmamaya çalışacaz,hadi gül bakayım gülll,güzel gül ama...

ınanır mı kız. bızım bır arkadas anlattı. kızın tekı bız gıbı senelerce ugrasmıs. olmamıs bebıs. sonra evıne hırsız gırmıs. o ay tabı butun dıkkat oraya kaymıs sonuc hamıle :) esıne soyle bırını ayarlasın evı soymaya :)

burda gülüyorumda burda olmadıgım zamanlarda cok sınırlı oluyorum yaa bazı seyler varda anlatmıyım deli dersiniz.
evdede bısey yokkı calıncak ama tabi tv bilg.buzdolabı gibi seyler olabilir gerci benim 1 tokam calınınca karakolda yatar kalkarım o kadarımdır yani

Yaşasın yeni hamiş geldi . Valentinas tebrik ederim canım . Allahkucağına almayı da nasip eder inş.
kız deniz hadi bakalım başlıyor maraton. Kız ilk iğneye besmele ile başla . Yumoşlar bi büyüsün sonrası kolay. Olcak bak ben inanıyorum. :))
bugün nöbet günümdü. Geberdim yorgunluktan . Bacaklarım müthiş ağrıyor.
Elif sana da kolay gelsin ama fazla kendini yorma malum bebiş olabilir

:26:kızlar güldeniz heyete gircekti gelmedi dimi:26:
:26:fatmaa ilk asılamadan sonra kan testti yapcaktı dru gelmedi ne oldukı acaba:26:
anam bu kızlar gelmeyınce beni aklıma geliyor yaaa!!!!

:26:kızlar güldeniz heyete gircekti gelmedi dimi:26:
:26:fatmaa ilk asılamadan sonra kan testti yapcaktı dru gelmedi ne oldukı acaba:26:
anam bu kızlar gelmeyınce beni aklıma geliyor yaaa!!!!

Kız benden çok yaşayacaksın valla. Tam güldenizden haber var mı diye soracaktım. İnş hayırlı haberler ile gelir

anlatmak istersen dinleriz seni,özel değilse tabii...

İlk cift cizgiydi sora tek cizgi olarak kaldi bende anlamadim biri silikti sora tamamen silindi simdi evde degilim bidince bakarim bende merak ettim simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…