klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet inş.herkez güzel haberlerle gelir ya merak ediyoz bizzz

Kaçta girecekti heyete canım biliyormusun. Valla bugün güldeniz kaç kez aklıma geldi ama okulda fırsat bulamadım nöbetten. Yemek bile yemedim bi bardak portakal suyuyla duruyorum. O kadar yoğundu yani

Buarada tekrar yapiyimmi testi yarin 20 sinde olucam ama catlicam meraktan hic bukadar merak etmemistim
2 gun daha yapma derım ben zaten cıkmıyor bırde ınsanın moral bozukluguna itiyor böyle beklemem daha tatlı...
anlatmak istersen dinleriz seni,özel değilse tabii...

evde bagırıp cagıryorum işde tv kotukla ocakla ve tencereyle hic anlasamıyorum sinirlerimi bozuyolar.olmucak yerde duruyolar özellikle aradıgım zaman tencere benle saklanbac oynuyor zor buluyorum falan yani (kısacası bagirmaya yer arıyorum vucud stresi böyle atıyor.)
siz sakınmısınız boyle gunlerde kızlar bende panik atak var da ondanmı böyleyim diyorum....

Hepsi stresten bence canm. Hepsi geçecek bak bebişini kucağına alınca

Kaçta girecekti heyete canım biliyormusun. Valla bugün güldeniz kaç kez aklıma geldi ama okulda fırsat bulamadım nöbetten. Yemek bile yemedim bi bardak portakal suyuyla duruyorum. O kadar yoğundu yani
o cocuk ne kadar zor oluyor biliyosun sen butun gun acmı biraktın karnında yigenim konusunda hashasım kalbini kırarım cabuk yemek yeee

bilmiyorumda arka sayfalarda biri (özge olabilir genelde onu unutuyorum ) saat 11 de giricekti yazmış.ve muhtardan bahsedıyoruz gelmeden durmaz ki cepde acık kalır ama gene acık durur yani nerde şimdi bu kadar uzun surermıkı...

Son düzenleme:

Merak etme canım sana yazarken bi yandan yiyorum.
gerçekten ya bişey yazmasada nicki altta hep olurdu. İnş kötü bişey yoktur allahım . Şimdi iyice merak ettim. Doktorlar bu saate kadar kalmazlar zaten heyette.

ve tahlıl sonucunu aldım.... hcg= 1 ben kırmızıları bekleyecegım yarın:) yarın yaptırsamda degısmeyecektı sonuc... neyse bu demek oluyor kı sıra ıkıncı asılamada:)

Merak etme canım sana yazarken bi yandan yiyorum.
gerçekten ya bişey yazmasada nicki altta hep olurdu. İnş kötü bişey yoktur allahım . Şimdi iyice merak ettim. Doktorlar bu saate kadar kalmazlar zaten heyette.

ye canım ye yarasın bebişineee oyy yesin onu teyzesi sen yedikden yarım saat sonramı ulasıyordu kız ona biliyomusun sen böyle şeyler....
inş.kötu bişey yoktur belkıde erken kalktı yorgundu uyuyor dıyelim.

Stres sizi tehdit ediliyormuş gibi hissettiren ve zararlı gelen herhangi bir şeyden dolayı olabilir.Basit tek bir olay (ya da onun hakkında endişelenmeniz)strese yol açabilir.Yani bu ufak tefek şeyler sizi bütün gün boyunca endişelendirebilir.Herhangi bir olay tarafından oluşan (ya da korktuğunuz bir şeyden ) akut stres ,kalbinizin daha hızlı atmasına ve kan basıncınızın artmasına yol açar.Daha zor nefes almaya başlarsınız,elleriniz titrer ve deriniz soğumuş gibi olur ve nemlenir.Kronik stres ise ;sürekli stresli olduğunuz durumdur,depresyona yol açabilir ve uyku düzeninizde değişikliklere yol açabilir.Aynı zamanda hastalıklarla savaşma şansınızı da azaltabilir.Stres vücuttaki organların normalden daha çok çalışmasını sağlar ve hormonlarda dahil önemli bazı kimyasalların üretimini arttırır.
[h=4]Kısırlığımın nedeni stres mi ? [/h]Büyük bir olasılıkla hayır.Kısırlık çok stresli olsa da,stresin kısırlığa yol açtığına dair bir kanıt yoktur.Bazı özel durumlardaki kadınlarda ,çok fazla stresli olmak hormon seviyelerinin değişmesine yol açar bu nedenle de yumurtanın gecikmiş salınımına ya da hiç salınmamasına neden olabilir.[h=4]Beni stresli yapan kısırlık mıdır ? [/h]Belki. Kısırlık için tedavi gören çoğu kadın ,kanser ya da kalp hastalıkları olan kadınlarla aynı strese sahiptir .Kısır çiftler her ay strese maruz kalırlar : önce hamile olduklarını zannederler ve hamile değilse de çift hayal kırıklıklarıyla baş etmek zorundadırlar.[h=4]Neden kısırlık streslidir ? [/h]Çoğu çift hayatlarını planlamaya alışıktırlar.Eğer bir şey için çok çalışırlarsa başaracaklarına inanırlar.Bu nedenle hamile kalmak zor olduğunda sanki vücutlarının ya da aile olma amaçlarının kontrolü onlarda değilmiş gibi hissederler .Kısırlıkta ne kadar çalışılırsa çalışılsın bir bebek sahibi olamama ihtimali vardır.Kısırlık testleri ve tedavileri fiziksel,duygusal ve finansal olarak stresli olabilirler.Kısırlık bir çiftin ayrılmasına neden olabilir bu da stres düzeyini arttırır.Çiftlerin kısırlık tedavisi için birçok doktor randevusu olabilir ve bu da işlerinden ya da diğer aktivitelerden geri kalmalarını sağlayabilir.[h=4]Stresimi azaltmak için ne yapabilirim ?[/h]Partnerinizle konuşun.Yalnız olmadığınızın farkına varın.Bireysel ya da çift danışmanları ya da destek grupları aracılığıyla kısır olan diğer insanlarla konuşun .Kısırlık üzerine kitaplar okuyun,bu size hislerinizin normal olduğunu gösterecek ve onlarla başa çıkmanız için yardımcı olacaktırlar.
Meditasyon,yoga,akupunktur gibi stresi azaltma tekniklerini öğrenin .
Çok fazla kafein ya da diğer uyarıcıları almaktan kaçının .
Fiziksel ve duygusal gerilimi azaltmak için düzenli egzersiz yapın .
Partnerinizin ve sizin de rahat olduğu bir tedavi planı yapın .
Kısırlığınızın nedenleri ve olası tedavi seçeneklerinizle ilgili öğrenebildiğiniz kadar bilgi edinin.

ve tahlıl sonucunu aldım.... hcg= 1 ben kırmızıları bekleyecegım yarın:) yarın yaptırsamda degısmeyecektı sonuc... neyse bu demek oluyor kı sıra ıkıncı asılamada:)

Canım hayırlısı olsun. İnş ikinci aşılamada olacak. Bak sonuca üzülmek yok sen hakkını kullanmıştın ona göre. Şimdi tamamen ikinci aşılamaya konsantre ol. İçinde hep tekrar et" bu sefer olacak . Ben anne olacağım. " sen inanırsan olur. Aklından tüpüfalan çıkart. Çünkü o- la- cak( o kadar ulen )

slm kızlar ya bugün kasıklarım ağrıyor gerçi ara ara ağrı oluyor yani batma gibi falan aceba yumoşlarmı büyüyor hayıt suyu ve arı sütü poleni kullanıyorum biliyosunuz etkisimi aceba:44:

Yok kız bişeycik bilmiyorum. O kadar kendimi olmayacak diye inandırmıştım ki. Hiç bunlara bakmadım bile.
İnş dediğin gibi olsun da biz merakta kalalım

evet canım ınsallah olacak :) uzulmuyorum vallah . aldım cayımı hurmamı yanıma keyıf yapıyorum :)

Elif nereye gittin gene kız. Test falan almadın gene inş eczaneden

tam kan testti sonucu almaya gitmiştir dicektimmm kiii nnee öylemişş neyse canım biliyoduk bu ay beraber kalcaz......
canım bılıyorsun hamılelık adet oldugun gun baslamıs demek. o su an senın karnında zaten... o yuzden sakın ol lütfen.
aaa burda dimi o şimdi sen var ya sen nasıl sakinlestirecegini biliyosun insanı ama dogru söyuyorsun..

slm kızlar ya bugün kasıklarım ağrıyor gerçi ara ara ağrı oluyor yani batma gibi falan aceba yumoşlarmı büyüyor hayıt suyu ve arı sütü poleni kullanıyorum biliyosunuz etkisimi aceba:44:

olabilir yumoslar buyurken hep agrı yapıyolar bazılarında bende de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…