klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

slm kızlar ya bugün kasıklarım ağrıyor gerçi ara ara ağrı oluyor yani batma gibi falan aceba yumoşlarmı büyüyor hayıt suyu ve arı sütü poleni kullanıyorum biliyosunuz etkisimi aceba:44:

Ben hiç kullanmadım canım ama olabilir bence. Yumurta büyürken ağrı yapıyormuş ama bunu duymuştum

tabı denızcım su andan ıtıbaren hamılesın sen. bende yarından ıtıbaren olacam ınsallah :) hamılelık takvımındekılerı hıc okumadın mı. sınırden sıtresten uzak durun dıyor ozellıkle. yapma benım yıyenıme bunu. elını karnına koy hısset bak olacak. suan yumurtalar buyuyor bıle . oınlardan bırı bebegın ıcın yenı ev olacak. sınır sıtres yaparsan yumurta sınırle dolar bebısın ona gırmek ıstemez maazallah:) hersey yolunda de . özür dıle bebısten sıfırdan basla bakım :)))

Ohh yarasın kız. ... Ben de çok severim hurmayı. Bu mevsimde nerden buldun kız. Ama doğru mahrumiyet bölgesinde olan bendim. Burda anca ramazandan ramazana işte

eşimin bır velisi umreye gıtmıs ordan getırmıs sag olsun. yakın olsak gelırdın cay da hazırdı ne ıyı olurdu yaaa.....

Ohh yarasın kız. ... Ben de çok severim hurmayı. Bu mevsimde nerden buldun kız. Ama doğru mahrumiyet bölgesinde olan bendim. Burda anca ramazandan ramazana işte

ayyyyyyy kendıme cok kızdım sımdı. cok dusuncesız davrandım artık bu sayfada hamış var ya yemek bahsetmeyı yasaklıyorum... basta bana tabı... yoksa neler anlatacaktım sımdı ayyyyy kusura bakma canım ıstemesın canın kötü kaka piss ....

canım ben de çok stresliyim. sen yine tencereyle tavayla kavga ediyormuşsun. ben kocişle ediyorum. bugün pazarcıyla da tartıştım. niye böyle gerginiz anlamıyorum ki...
evet canım ben yazmıştım. ya 11 diye kalmış aklımda. ama emin değilim tabi.
ve tahlıl sonucunu aldım.... hcg= 1 ben kırmızıları bekleyecegım yarın:) yarın yaptırsamda degısmeyecektı sonuc... neyse bu demek oluyor kı sıra ıkıncı asılamada:)
elifcim hayırlısı olsun tatlım. moralini her zamanki gibi yüksek tut. bize de moral ver
slm kızlar ya bugün kasıklarım ağrıyor gerçi ara ara ağrı oluyor yani batma gibi falan aceba yumoşlarmı büyüyor hayıt suyu ve arı sütü poleni kullanıyorum biliyosunuz etkisimi aceba:44:
canım benim de kasıklarım ağrıyor. adetime daha 10 gün var. ondan değildir diye düşünüyorum. acaba bu hayıt suyunun etkisiyle erken mi regl olucam diye aklımdan geçiyor. ama seninki yumoşlar büyüdüğü içindir.

bu arada arzucum sen artık okulda nöbet falan tutma yaaa. söyle okuldakilere. gerekirse doktorun rapor versin. ayrıca yemek konusunda daha hassas ol lütfen. teyze anne yarısıymış ona göre. gelir alırım elinden

Yok kız bişeycik bilmiyorum. O kadar kendimi olmayacak diye inandırmıştım ki. Hiç bunlara bakmadım bile.
İnş dediğin gibi olsun da biz merakta kalalım

Evet canım var ya cok ıyı yerden yakaladınız beni ama bulutların üstünde gibi oldum inanın ama orda durmak tan korktum 1 ay sonra düşersem ölurum diye cıktım ve indim.. böyle merdivenlerde beklıyım kesinlesince cıkarım geneeee

bu arada cumartesı yaptıgım test ıle bunu karsılastırdım cumartesı 0,1 cıkmıstı sımdı 1 olmus. bu bır ısaret asılamadan sonra bunun 100 katı olacak ınsallah ... denız kız senınkıyle karsılastırırız asılamadan sonra hcg lerı :) sende ben gıbıysen gun asırı gıdersın tahlıle :))))))))))))))))))))))

Yok merak etme sen istemedi canım. Şimdi karnım tok ya istemez. Ben tokken önüme en sevdiğim şey de gelse istemem canım.aç olduğumda söylerim

tadı da güzel degildir onu bayatmıydı neydii demiştin banaaa

Son düzenleme:
ve tahlıl sonucunu aldım.... hcg= 1 ben kırmızıları bekleyecegım yarın:) yarın yaptırsamda degısmeyecektı sonuc... neyse bu demek oluyor kı sıra ıkıncı asılamada:)
hayırlısı olsun tatlım üzülmek yok yola devam inşallah olucak sonunda:13:bu arada evet incirde yiyorum tatlım

Nöbet tutma malesef 6. Aydan sonra kesiliyor. Yorgunluk bişey değilde çoçuklar deli gibi koşturuyor top oynuyor ya. Çarpacaklar diye korkuyorum

kızlar delı dıyeceksınız bana ama bır matematıkcı olarak bırden aklımdan gectı ve sunları dusundum. alın size bır problem sınav sorusu:)

SORU1 : kandakı hcg hamıle bır bayanda 48 saatte bır ıkı katına cıkar. bu bılgıler dogrultusunda cumartesı hcg si ölcülen elifin hamıle oldugu varsayılırsa persembe gunu hcg kac cıkmalı ?
not. bu soru 100 puan degerındedır:)

A) AYNI KALIR
b) 0,1 dır
c) 0,4 tur
d)0,2
e)0,4 ten buyuktur

Son düzenleme:
özgecim kocamada satasıyorum ama o bu duruma hazır sankı alttan alıyor.Biz pek kavga edemeyiz ya ben ya o hep alttan alır kavgasız ev olmaz tabii ama işde az oluyor bende eşyalarla ediyorum. sanada satastııımmmm unutuyom adını dedimmm biliyodum sen oldugunu ama kızların yukarda yazdıklarına hak verdim o yuzden rahatım biraz birazda muhabbet etmek ıyı geliyor

cevap veriyorum hiçbiri hocaaammm f
cunku adet oluncagı gun deger 0-5 arasında yüksek olur ve kanama sırasında düşüşe gecer
örnek veriyorum hocam
deniz arkadas cok eskiden adetine 3 gun kala bakmıs 2 cıkmıs sonra deger yukselir demiş adet gunu bakmış 3.5 cıkmıs heyecanlanmış kostur kostur dr aramiş.o esnada adet olmus deger düşmüş ve anlamıskı adet gunu deger 5 e yakın oluyormuş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…