klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

valla bende koca günde 6 adet e düşürdüm sigarayı ama benim ki malesef vapur bacası gibi ....yeme yeme onları bende doktordan öğrendikçe tecrübelerimi buradan yazarım...valla herşeyden vazgeçtim saçımı da son defa kendi rengine boyatıp bırakacam yarın :))

daha önce girip yazdıysan sensindir bebetom gelince düzeltir ....

bugün göğüslerim çok ağrıyor. Ayrıca çok şiştiler sanki patlıcak gibi hissediyorum. Aynı şekilde karnım da davul gibi oldu.sen
n ki nasıl. Sende de aynı şikayetler varmı?

Karnın gazdan dolayı davul gibiyse gebeliğin ilk dönemlerinde oluyo doktorum bana rezene çayı tavsiye etmişti işe yarıyor günde 2 kupayı geçmiyceksin ama :)))))

herkese günaydın hayırlı sabahlar valentinas gözün aydın canım ben sana demiştim bak maşallah Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah

SÜPER SAYFAMIZ UĞURLU 1 AY İÇERİSİNDE 3 HAMİŞ AMA 4 OLDU VALENTİNAS HAYIRLI UĞURLU OLSUN İYİKİDE AÇMIŞIZ BEBETOM (DENİZ VE BENDE İSRARLA AÇALIM DEMİŞTİK)

bol hamişli topiğimiz olsun inşallahhhhhh
isimyaşnerden
katılıyor
tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebekbatınızhamişlerimiz
hilbar
adenozin
akigo28klomen cat.ignesi ilk kez
A&Sbursa6.denemeklomen ilk kez 2.bebek17 nisan
leyemklomen 2.ay19 nisan
kaptanelif30erzurum1 tane catlatma ignesi asılama19 nisan
yunu27Trabzon2.klomen denemesi21 nisan
bebetommmm23Ankara4 ay klomen+1 cat.ignesi+1 asılama23 nisan
tobeguk29Ankaraklomen+cat.ignesi+östrojen24 nisan
zeynobodrum30İstanbulklomen+cat.ignesi ilk ay25 nisan
faattmaaa28İstanbul4 klomen+3 cat.ignesi bu ay asılama olucak26 nisan
zenderu27İstanbulklomen 2.ay26 nisan
pixeessmalatya26 nisan
pureipek3226 nisan
pembeli14?27 nisan
zynn23diyarbakır6 klomen cat.igne denemesi
mayıs da asılama olcak.
29 nisan
sırr31konyaklomen cat.ignesi 2.deneme29 nisan
ascan27Fransaklomen le 2.ay1 mayıs
elifyeşiller29klomenle 3.ay6 mays
dilekkızıltan28izmirilk klomen denemesi8 mayıs
sedenim31klomen tedavisi11 mayıs
dewy28izmirklomenle 2.ay11 mays
sykapusuz23İstanbulklomen 3.tedavisi12 mayıs
fatma ipek32bursaklomenle 2.ay 2 bebek14 mayıs
fonduntan302.kez klomen tedavısı14 mayıs
oceanshine28samsunklomenle ilk ay?
yektanur292.asılama?
rewix26ankaraklomenle ilk ay?
rain_rainklomenle 2.ay?
muv_ay25klomenle 2.ay?
pepeti3.klomen denemesi?
hülyamesut24klomenle ilk ay?
angeis42klomen cat.ign.?
yoosuunistanbul?
zd8627istanbul?
gamzeilhan31Ankara3.catlama ignesi?
muhammetömer30Ankaraklomenle ilk ay?
talibim?
beyazkelebek3.asılama?
özlem ahmetserephone+cat.ignesi ilk ay?
sedasugur23kocaeliilk tedavi?
nimet0621Adanaklomenle 2 deneme?
mysnowgrain233 klomen+ 3 asılama?
pkosun2.deneme?
feraye 482.catlatma ignesi?
41 zeynep3.asılama?
zeynelim21??
hasretim26??
eşilam??
betul11645??
yagmur111??
cihiitlenbik??
[/QUOTE]

Son düzenleme:
günaydın kızlar dün girmeye fırsat bulamadım bhcg dün 82 çıktı yani artık hamişim diyebilirim

Hayırlı olsun valentinas, Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah çok sevindim.Ne kadar güzel ya, bu sabah güzel bir haberle başladık güne, inşallah devamı gelir bu güzel haberlerin.

Bu arada rüya yorumlayabilen varmı kızlar aranızda?

Ben rüyamda bir sürü bebek kıyafetleri ve poşet içinde 10-15 tane emzik gördüm, emziklerden birini bir-bir buçuk yaşlarında erkek bebeği aldı ve emmeye başladı, 1 tanesini de ben aldım ve makasla kesmeye başladım ucunu, sonra birden kendi evime tanımadığım birileri geldi, ben çıksınlar diye uğraşırken bir erkek bebek gördüm ve onu kucaklayıp sevmeye başladım sonrada alarmın çalmasıyla uyandım. Allah hayra çıkarsın inşallah...

hadi kızlar ha gayret yarış atı gibi olduk valla inşallah bizde kısa zamanda böyle olucaz

hadi kızlar ha gayret yarış atı gibi olduk valla inşallah bizde kısa zamanda böyle olucaz

İnşallah canım inşallah, bu arada valentinas'ta hamileymiş onuda ekleyebilirsin listeye, hamileler alt alta güzel görünüyor maşallah, Allah nazarlardan korusun, devamı çok gelsin inşallah...

kizlar dr ciktim bu aksam ignelere baslicam 75mg lik yapcam yani 1 kutu 5 gun gitcek carsamba kont.gitcem duruma gore devam yada tamam dencekmis.herhalde ilk diye dikkatli oluyolar kucuk dozda baslatcaklar bende incir yiyom zaten ama carsamba 10 gunum olcak bakalim ne olcak meraktayimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…