klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hadi canım hayırlısı, umarım herşey istediğin gibi ilerler ve güzel haberlerini alırız.

hadi bakalım hayırlısı olsun canım büyür yumoşların Allah ın izniyle sen moralini yüksek tut

kızlarr günaydıınnn.. yeni bir hamişimiz var heee.. hadi yaa çok boş durmayın sıra sizdee valentinas gözünaydın canım Allah tamamına erdirsin.
bence de canım kendi rengine boyat öyle kalsın. dipler çıkınca kötü oluyor yoksa. benim eşimde çok içiyor. hatta ben ona senin çocuğun olmayacak diyordumşimdi benim olmuyor

küçük dozda başladılarsa incir yemen iyi olmuş canım. ne olur ne olmaz. ama oluşacak senin yumaşşlar. az kaldı çok az..

bu arada güldenizden haber yok demii. bugün 11'de girecekti sanki heyete:26::26:

gunaydın kızlar sayfayı okudum geldım sımdı ogrendım yasasın hamısımız var :) hayırlı ugurlu olur ınsallah rabbım tamamına erdırsın ınsallah:)

bugun yogun bır gun usta var bende boya yapılıyor sormayın ya . mıgdem agzımda sankı yaglı boya koskusu maffettı benı...

hadi canım hayırlısı, umarım herşey istediğin gibi ilerler ve güzel haberlerini alırız.
sagol canim hepimizin
hadi bakalım hayırlısı olsun canım büyür yumoşların Allah ın izniyle sen moralini yüksek tut
valla canim bu asilama tutsun diye elimden gelenin fazlasini yapcam ama tutmazsa uzulmucem vunku hedef tup bebekkk hem bos verirsem stresde olmam dimi ama dunyanin sonu degil ya dimdidrn tutmucak diye uzulmekde bos

ozgecim inan icimde bir mutluluk var oturdum bir yere kahvalti yapiyorum simit cay peynir etrafa baka baka keyifle yukardada dedim hedef tup tutmazsa tutmasin yumoslar buyusunde dimi ama ohhh cekcem su yumos buyumus desinler

sagol canim hepimizin

valla canim bu asilama tutsun diye elimden gelenin fazlasini yapcam ama tutmazsa uzulmucem vunku hedef tup bebekkk hem bos verirsem stresde olmam dimi ama dunyanin sonu degil ya dimdidrn tutmucak diye uzulmekde bos

denız hersey yolunda gıdecek canım meark etme. ben de bu olmazsa tup bebekten cok umıtlıyım. bugun bızım burda tup bebegın toplamda 800 e mal oldugunu ogrendım cok sevındım :) tabı rapor alabılırsem :)

kiz tezesinin gulu olmasin o seninde buyuk gun yarin dimi? adet olmamis her kadin hamiledir.

ozgecim inan icimde bir mutluluk var oturdum bir yere kahvalti yapiyorum simit cay peynir etrafa baka baka keyifle yukardada dedim hedef tup tutmazsa tutmasin yumoslar buyusunde dimi ama ohhh cekcem su yumos buyumus desinler

ohhhh afiyet olsuun tatlıım.. tabi ki öyle yaaa... yumoşlar bir şekilde büyüyecek emin ol. sen hep böyle keyifli ol yumoşlar da aynı keyifle büyür.. nerde yapıyorsun o kahvaltıyı biz de gelelim.

kiz tezesinin gulu olmasin o seninde buyuk gun yarin dimi? adet olmamis her kadin hamiledir.

ohhhh agzından bal damlıyor :) ama ınan boyadan burda olsan kacarsın. gecen sene yaglı boya yapıldı ben geldım bu eve aylarca cıkmadı kokusu bunun sorma. bu sene yıne aynı sıkıntı ayyy hıc sevmıyorum kahvaltı bıle yapamadım kokudan. daha bu merdıvenlerden gelen koku dusun bırde evın ıcı boyanınca ne olacak :)

denız hersey yolunda gıdecek canım meark etme. ben de bu olmazsa tup bebekten cok umıtlıyım. bugun bızım burda tup bebegın toplamda 800 e mal oldugunu ogrendım cok sevındım :) tabı rapor alabılırsem :)
canim biz asilamalari yapalim gerisine bakariz raporda takilma cikar
elif ben tup icin raporu zk alip ozelde yapcam sende oyle yap bence bizim burda 1000 tl ilac tup bebek icinde 500tl alitomus zk ben 1500 daha koyar ozelde yaparim diyorum ama tabii arastirmak lazim binlar kulakdan dolma bilgiler

elifcim sen yorma bence kendini. hani hamileysen o açıdan diyorum

ohhhh afiyet olsuun tatlıım.. tabi ki öyle yaaa... yumoşlar bir şekilde büyüyecek emin ol. sen hep böyle keyifli ol yumoşlar da aynı keyifle büyür.. nerde yapıyorsun o kahvaltıyı biz de gelelim.
sana uzak karmasik yerlerdeyim canim ama mekan adi simit sarayi bunu duymussundur.yagmurda yagiyor hafif hafif

dogrudur canim ben hic ev boyanirken evde olmadim bilmiyorim :)

yok ya ozeldekı dr larda burda hep arastırma hastahanesınden gıdıyor. burdakı arastırma cok buyuk hersey ellerının altında . burada ozelde bu ısler yenı sayılır daha surda 8-10 yıllık gecmıslerı ya var ya yok. ama tabı dedıgın gıbı arastırmak lazım bakalım belkı hıc gerek kalmaz ınsallah:))))))

tüp bebek için devlet hastaneside ilaç parasımı alıyor ? yanlışmı anladım. bende başladım tedaviye. 3500 lira tüp bebek +ilaçlar şimdi iğne verdi onada 540,00 verdim daha ilaç alıcakmıyım bilmiyorum haftasonu kontrolüm var

canım burdakı arastırma hastahanesındekıler 400 alıyormus ılaclarada bır 400-500 gıbı gıdıyormus toplamda 1 bıle olmuyor dedı arkadas bugun. bakalım bende bu sefer gıdısımde soracagım...

Mrb arkadaslar bu sabah idrar testi yaptım evde ama yine tek cizgiyi gördük o kadar canim sıkınki anlatamam gerci daha 2gun var adetime amane biliyim uzuldum iste

Mrb arkadaslar bu sabah idrar testi yaptım evde ama yine tek cizgiyi gördük o kadar canim sıkınki anlatamam gerci daha 2gun var adetime amane biliyim uzuldum iste

daha erken ama arkadaşım,hemen çıkmazki,biraz daha bekle inşallah çift çizgiyi görürsün,moralinide bozmamaya çalış...

Biliyorum daha erken ama umut iste esiminde oyle uzuldugunu gorunce tuaf oldum iste allahim kimseyi evlatsiz birakmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…