klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

valla ben unutamıyorum yaa stres oluyorum
kızlar ben çıkıyorum. yoksa yakında gözlerimi kaybedicem. başım ağrıdı ekrana bakmaktan. hepinizi
iyi geceleeeeerr. iyi uykularrrr
byyy

Ben geldiiiiiim. Özlediniz mi beni?
Nette alışverişe dalmışım. Aldıkça alası geliyo insanın. Kredi kartına kanat takıcam valla nerdeyse

bugün göğüslerim çok ağrıyor. Ayrıca çok şiştiler sanki patlıcak gibi hissediyorum. Aynı şekilde karnım da davul gibi oldu.sen
n ki nasıl. Sende de aynı şikayetler varmı?

Benim göğüslerde ara ara sızı oluyo kasıklarım ağrıyo rahatsız etmiyo ama bide belim ağrıyo ayakta çok kalınca canım

kızlar bu listedeki fonduntan benmiyim hamiş durumu için listeye bakayım dedim.. (bu arada tebrikler üç hamişimizede Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallaaahhh) listedeki fonduntanı gördüm.. ayy nekadar da nicki benimkine benziyor kimki bu dedim:44: google da aratıpta bi tek bu listede olduğunu görünce şüphelendim kendimden bu arada benim adetim erken geldi yeni bat 14 mayıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…