klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yoooo ben konusuyorumda kimse yok ondan

bir sen bir ben konuşuyoruz zaten valla ben nerdeyse bütün gün burdaydım. yaa deniz ilk zamanlar herkes sık sık yazıyordu. şimdi öyle değil. tabi herkesin işi gücü var o ayrı. çalışmaları lazım. herkes benim gibi kocasıyla küs değil.

inşallah canım! neredeyse oluyordu,vazgeçti napalım, hayırlısı dedik, inşallah bu ay vazgeçmez =) gerçi döllenmesi bile güzel bşydi=) bu arada ben özele gidiyorum cnm (kuralları tam blmiorm ama genelde isim vermemeye çalışıyorlar,yasak değilse yazarm doktorun adını sana) onun dışında infertilitede smyrna art, irenbe iyi diye duymuştum.. bu ay 2.kloemen kullanışım, geçen ay geç büyümüştü yumurtalarım b ay sanırım gecikmeyecek, daha ilacı kullanmaya başlamadan sancılar giriyor,yumurtaların büyümeye çalıştığına işaret =) hadibakalım bu ay bizi neler bekliyor meraktaym! sen neler yapıyorsun? hangi aşamadasn şmdi? beklemedemsnz?

evet haklısın cnm morl bozmamak elde deil.ama bunada alıştım.inş mayıs ayında devam edeceğim sizlerle hayırlısı ile bu topicte hepimiz hamiş olcaz,göbişleri doldurcaz

hayırlsıı cnm üzülme sakın! mayıs ayı uğurlu gelecek inşallah! benim doğum günüm mayısta, adetim gecikirse tam doom günüm zamanında hamiş olduğumu öğreniyor olabilirim diye seviniyorum kendi kendime hadi inşallah

herkez bırbırını tanıdı canım artık konuscak konu kalmadı ondan yenı gelenleri konusturmak lazım muhabbet için ne kustun kız kocana
kuzey güneye mi yoksa sadece kuzey'e mi bakıyorsunuz?
ben zorunlu seyrediyorum aslında hürremciyimde kocam bunu seyrediyor bilg.bile bana verdi düşün...
kimi eledin? =) bnm adım duygu

muhtarı canım o cıkcam dedi ondan ona kızmadım cunku cıkcam dedi ayy karıstı.

Keşke hepimiz Mayıs'ın 2. Pazarına kadar hamile kalsakda kocalarımız bize anneler günü hediyesi alsa ne güzel olurdu :):):)

kızlar simdi bir yerde okudum.
birinin ignelerle yumosu buyumemıs.dr bu ay yumos yok demiş aşılama yapamayız demiş.(3.aşılaması olcakmış) neyse onlarda kendi halıne bırakmıslar o ay tabii aklında tamamen cıkarmıs olmıcak dıye ve hamıleymıs bu iş böyle kızlar gercekden kafadan atmak lazım.yanı ama numaradan degil gercekden anlıyosunuz demı beynımızı kandıramayız.

canım sana katılıyorum çünkü aynı şeyi ben yaşadım bu ay hiç umudum yoktu tedavide ilk ayım olduğu için sadece büyüyüp çatladığına sevinmiştim tutmaz diye düşünüyodum ama sonuç ortada darısı başınıza inş.

evet duygucum(adını da öğrendik) :) biz beklemedeyiz mayıs 8 bat. klomen bitti. yumurta takibi önermedi doktorum yumurtlamada sorunum yok diye.bu ayı böyle geçirmeye karar verdik.olmazsa önümüzdeki ay smyrna arta gidicem. 1 kerede orda klomen yumurta takibi ve çatlatma iğnesi denicem.olmazsa aşılamaya geçicecez.böyle karar verdik eşimle. bakalım cnm hayırlısı. umarım hepimizin bu yolda yüzü güler.

kızlar ben çıkıyorum. yoksa yakında gözlerimi kaybedicem. başım ağrıdı ekrana bakmaktan. hepinizi
iyi geceleeeeerr. iyi uykularrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…