klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ay kız denizzz bir alemsin herkeze cevabın var şeker şey seni sayfanın rengisin aslında seni muhtar seçmemiz lazım burda
yok ben AZA yim canim arka plan da is yurutenlerden var kiz ben deneyimlerimi paylasiyom.ama yakinda bu kadar sik gelemicem hani yumurtlana donemi maglum birde aklimdan cikarmak icin kaccam yanii yakindaaa

ilkinin saatini sen belirlersin sana hangısı uyarsa ama ondan sonrakılerı aynı saatınde yapacaksın unutma ben alarm kurmustum tele :) acımıyor ınan bana sınek ıssırıgı gıbı bırsey ben kendım yaptım hemsıre gosterdı. cok kolay oluyor hazırlar zaten:)

yok ben AZA yim canim arka plan da is yurutenlerden var kiz ben deneyimlerimi paylasiyom.ama yakinda bu kadar sik gelemicem hani yumurtlana donemi maglum birde aklimdan cikarmak icin kaccam yanii yakindaaa
sen çooooook çalışcan bu ay tatlım malüm hadi hayırlısı mayıs annesi olursun inşallah

Tamam ben muhtarliktan istifa ediyrm.istenmeyen yerde durmam.hııhh
kız yok cicişim şaka takılıyorum moreller düzelsin diye bu arada sen ne yaptın yarın mı randevun dr.la.kapsüle devammı zarar olmasın damarla ilgili gerçi bitkisel ama:44:

sagol canim heyecanliyim cok...

kızlar ilk günler ne kadar hızlı ilerliyordu sayfalar.. şimdi herkes bir durgun..patır patır adet olunca herkes sustu. içine kapandı sanki...:26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…