klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ayyy canım ya. Olumsuz düşünme canım. Herşeyin bir zamanı var. İnşallah ikisi de olacak. Ama en çok istediğin ilk olsun canım.

Ayyy canım ya. Olumsuz düşünme canım. Herşeyin bir zamanı var. İnşallah ikisi de olacak. Ama en çok istediğin ilk olsun canım.

ayy inş bebişim olur canıım. atanmayı geçtim artık ama sen bizim için umut oldun. kaç sene sonra ilk aşılamayla bir mucize oldu senin bebişin

arkadaşlar bugün günüm vardı bi arkadaşım hamilelik haberini verdi ilk defa hamilelik haberını duyunca üzülmedim galiba alıştım yarın dıyestsyene gıdıyorum . deniz ya hala o rüyamın etkisindeyim aranızda rüya yorumlayan varmı huuu komşularr

deniiizzzz dertyoldaşım bakarmısın b snye bitanemle evleneli bukadar zaman oldu yapmışsınız bende istiyom ondan hamilelik takvimiz yok barı o olsun deglmı

hoşgeldiniz kızlarrr. bebetommm ne gördün rüyanda?

hoşşşşşbulduk sende hoşşşgelmişsin dertyoldaşım ya rüyamda bi davet gibi bişeydi eşim bana tepsiyi uzattı 2 dilim baklava verdi bide göğüslerim şişti koyu damar var dı bide adet gibi düşük oluyodum

Son düzenleme:

hayır olsun canım. değişik bir rüya. eşinin sana baklava uzatması bence güzel. ama düşük kısmına yorum yapamıyorum. doğum yapmak için günahlardan arınmak yorumu yapılır. ama düşük yapmayı bilmiyorum.

Anlat şekerim bakiim. Ben accık anlarım :))

kızlar 3. iğneden sonra dün kontrole gittim, sağ yumurtalığımda 1 tane 10 mm yumurta var solda pko'lu olduğum için küçük küçük birsürü yumurta var. sizce 3 iğneden sonra 10 mm yumurta küçük mü? yarın yine kontrole gidicem bugün 5. iğnemi oldum dua edin benim için yumurtam büyümüş olsun, yoksa 1 kutu iğne daha alıcam, biliyosunuz iğne fiyatları cep yakıyor

Canım kan rüyayı bozar. İyiki bozulmuş. Göğüs şişmesi iyi değil bildiğim kadarıyla. Ama içini ferah tut. Kan gördüysen rüyan bozulmuş demektir

tatlım kuruyemiş fazla yeme iyi olmuyormuş yumurta kalitesini düşürüyormuşibrahim saraçoğlu diyordu

hoşgeldin kuzum beniiiimmmmmmmmmm bende şimdik geldm

deniiizzzz dertyoldaşım bakarmısın b snye bitanemle evleneli bukadar zaman oldu yapmışsınız bende istiyom ondan hamilelik takvimiz yok barı o olsun deglmı

Hoşgeldin kızzz

ben geldim dedim gittim geldim :) kiz
zeynep onu yapmayi ezbere bilmiyorum yarin bilg.tarif ederim
bende seni merak ettim yazmayinca bugun heyheyliydim uyudum falan sonra sen geldin aklima burdaymissin

canim kacinci gunun bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…