klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

cepden gırerım canım gene ben gider salata sofra anca hazır olur. byyyy görusuruz ay yuzum guldu valla cocuk gıbıyım oyuncagına kavusan cocuk

anam sende mi öğretmensin kızz? ne çok bankacı öğretmen var burda yaav?

valla canım buradaki öğrenciler o kadar ders delisi değil galibaokulda ben hiç öğretmen peşinden koşan öğrenci görmedim. bir an önce ders bitse de kaçsak derdindeler.dersanede çok yoğun matematik onu biliyorum. anadolu lisesinde falan mı çalıştın canım? inş memurluk olur senin de gönlüne göre bir iş yapmış olursun.

evet canım anadolu lısesındeydım :) demek benım sanssızlıgım oyle bır okulda baslamam olmus :))) hatta o lıse bu sene ılk 17 ye gırdı turkıya capında :) o zaman benı sole meslek lısesıne falan versınler :) saka bır yana hakkımızda hayırlısı olsun canım rabbım gonlumuze gore versın... hayırlısı ıle olsunda ben yogun calısmayada ragzırım. seneye dershanede baslayacagım zaten mayısta sozlesme zamanı dershanelerın. bakalım bır ıkısı gorusmeye cagırdı ama oranın sartları agır tabı ... evde oturmakta sıkıcı. bebişte yok nasıl olsa .. olursa onunla zaman gecer tabı olmazsa calısıp gecırmek lazım bu zamanı :)

ooo o yüzden sen o kadar yoğunmuşsun canım. ben ticaret lisesindeydim. gerçi meslek liseleri de hiç sallamıyor insanı. o da kötü en iyisi iyi bir düz lise ya da imam hatip. eşim imam hatipte öğretmen. çok memnun.valla canım daha önce dersanede çalışan biri olarak hiç önermiyorum. bide sen matematikçisin.matematik hocaları hiç nefes alamıyor. üstelik evli bir insanın yapması çok daha zor. ben o zamanlar bekardım. bir sekilde devam ettim ama şimdi çalışsam çok zorlanırım. sömürüden başka bir şey değil. kolejlere başvur daha iyi. eşin ne iş yapıyor bilmiyorum ama hafta sonları evdeyse dersanede çok zorlanırsın. evde otur daha iyi yani en azından kocişine hizmet edersin.

Valla bi yandan haklısın canım. Eskiden çok rahattı şimdi iyice tadı kaçtı. Yok performans proje abidik gubidik şeyler. Bir de benim branş fen . Labdan çıkamıyordum. Arada ancak malzeme topla yıka yerine koy. Ama ikinci dönem bu bebiş işinden dolayı biraz gevşettim. Bir de terbiyesiz lakayt öğrenciler. Eve getirdiğin işler cabası. Şimdi haftaya yazılılar var. Bir yazılıyı hazırlamak 2-3 saatimi alıyor. 7 sınıfa giriyorum. Performans projesi hariç. Ayrıca müfettişlerin istediği evraklar( ne gerek varsa) da var.yani bildiğin hammallık
beni bir de velinin biri meb e şikayet etti. Neden? Öğle arası ücretsiz isteyenlere etüt yapıyordum 8. Sınıflar için. Düşün kendimden fedakarlık edip aç kalıyordum. Veli demişki : öğretmen öğlen çocukları eve yollamıyor aç bırakıyor. Ki zorunlu değildi. İsteyen kalsın demiştim. Meb müdürü geldi soruşturmaya . Baktı soruşturdu. Ama çok ağladım o zamanlar. Sonra müdür dedi ki : kızım bu insanlara yaranamazsın boşver işin mi yok. Bırak uğraşma dedi
artık öğretmen ne hallere düştü düşünün

canım benım esımde dershanede matematıkcı:) sabah cıkıyor aksam gelıyor saat 10 da hafta sonu en yogun gunlerı bende calıstım bır sene dershanede. esımle hıc gorusemıyoruz belkı aynı dershnaene olursa nur cemalını gorurum:) bakalım ozel okulları bende deneyecegım olur mu bılmem ama enı sonu dershane ıste :) ınsallah bebiş gelırde hıc gerek kalmaz onunla vaktım gecer :)

Benim seçmelim hiç yok ondan canım. Ama normal de diğer ark. Lar 16;20 de çıkıyor. Öğle aramızda 1 saat . O da yarım saat avantaj sağlıyor

öyle canım. artık veli, öğrenci öğretmenden çok şey biliyorlar. öğretmenler köle sanki onlar için. özel sektörde daha beter. kız sen atandığına göre iyi puan almışsın. fen branşı da çok yüksek puanlarda kalıyordu.

aynen oyle canım :) her ısın zorlugu var elbet. hakkımızda hayırlısı senın en azından bebıs gelınce vaktını o dolduru:)

İŞte meslekler stresli olunca bebiş de zor oluyor bacım. Ondan burdayız

2005 de 84 ile atandım canım. İstanbul silivriye. Eşimle de orda tanıştım. Ailesi orda oturuyor da

2005 de 84 ile atandım canım. İstanbul silivriye. Eşimle de orda tanıştım. Ailesi orda oturuyor da

benim arkadaşım 87 ile hakkariye atanmıştı. sen o dönemde iyi atanmışsın canım. silivri de çok güzel.orası da vesile olmuş mutluluğuna. kocişinle tanışmışsın işte.

benim arkadaşım 87 ile hakkariye atanmıştı. sen o dönemde iyi atanmışsın canım. silivri de çok güzel.orası da vesile olmuş mutluluğuna. kocişinle tanışmışsın işte.

Evet şans işte . Gerçi en uzak ve en kötü köylerinden birine atandım ama. Sorulara ve alıma göre değişiyor puanlar. Aslında o yıl totalde 150+ 290( yanlış hatırlamıyorsam ) kişi almıştı. Yani azdı alım . Ama puanlar pek yüksek değildi galiba :))
hayırlısı ile inş sizde atanırsınız canım. Ben 1 yıl atanamadım. Psikolojim bozulmuştu. Sizleri çok iyi anlıyorum

benim kpss hazırlanmamın 3. yılı. gerçekten psikolojim bozuldu benim de. bilmiyorum nasip değil belki. belki hiç atanamıcam.. zaten açıkcası eskiden sorsalar en çok atanmayı isterdim. ama şimdi bebiş istiyorum. yeter ki bir bebeğim olsun. atanmasam da olur. zaten çocuğum olmazsa kim için çalışıcam ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…