klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

tatlım kuruyemiş fazla yeme iyi olmuyormuş yumurta kalitesini düşürüyormuşibrahim saraçoğlu diyordu
canım kuruyemiş derken kuru üzüm, incir falan :))
deniiizzzz dertyoldaşım bakarmısın b snye bitanemle evleneli bukadar zaman oldu yapmışsınız bende istiyom ondan hamilelik takvimiz yok barı o olsun deglmı
canım profil bilgilerine gir. orada aşağı kısımda yıldönümü, eşine hitabını falan yaz. sonra figürlerden seçiyorsun. ordan oluyor. ama benim hemen olmadı.bir süre sonra güncelleniyor sanırım.

hıııım iyi ozaman diğerlerini yeme yersende az fındık fıstık falan v.s.bunları yeme hadi bakalım bu ay tuttururuz inşallah ben ovülasyon testide aldım bugün gerçi günüm net belli olmuyor ama yinede bakıcam hayırlısı

Son düzenleme:

canım o test yumurtlama gununu mu belırlıyor nedır. bılgım yok. bıraz anlatır mısın...

canım sen de istanbuldasın sanırım. neden devlette denemediniz? aşılama da tutardı belki. gerçi belki de aşılama yaptırdın onu da bilmiyorum tabi.

Canım eşimin spermlerinde ciddi hareketsizlik var o yüzden 2 doktor da direk tüp bebek dediler ....devlette denemedim çünkü eşimin ilk evliliğinden çocuğu olduğu için bizi çok uğraştıracaklardı o yüzden direk özelden denedim şansımı .

aslında yumurtam oluştu mu hiç bilmiyorum ben de.. ovülasyon testinden almayı düşünüyordum belki ben anlarım ondan. ama kocişle de kavgalıyız.. konuşmuyoz. alsam ne olacak ki...

kızlar bak cevap verin bu soruma 2 seferdir soruyorumben bu ay ilaçsız yumurtlama kontrolüne gitmek istiyorum adetimin 13. günü olur deyilmi :44:

Son düzenleme:

anladım canım benim. hayırlısı olsun. maddi olarak zorlamayacaksa özel daha iyi tabi. yaa bu spermlerin etkisi zamanla azalıyor mu? sonuçta eşinin daha önce olmuş çocuğu?

aslında yumurtam oluştu mu hiç bilmiyorum ben de.. ovülasyon testinden almayı düşünüyordum belki ben anlarım ondan. ama kocişle de kavgalıyız.. konuşmuyoz. alsam ne olacak ki...
adetinin kaçıncı günündesin tatlım barışın canım önemli işleriniz var aaaa azcık sen yanaş kocişine kız.küslük olurmu çalışmalar var

canım o test yumurtlama gununu mu belırlıyor nedır. bılgım yok. bıraz anlatır mısın...
tatlım bu test 5 tane çıkıyor ama çok çıkanda var fiatına göre adetin eğer 28 gün sürüyorsa 11. günden itibaren test yapmaya başlıyorsun daha ileri tarihlerde ise ona göre içinde yazıyor herşey gerçi idararla yapıyosn bunada canım gebelik testi gibi.yani yumurtladığın günü belli ediyor kısacası

Son düzenleme:
anladım canım benim. hayırlısı olsun. maddi olarak zorlamayacaksa özel daha iyi tabi. yaa bu spermlerin etkisi zamanla azalıyor mu? sonuçta eşinin daha önce olmuş çocuğu?

valla canım kesinlikle bi revizyona uğruyorlarmış....adam kahrından öldü kaç gündür öyle bir liste verdiler ki bize yenecekler yenmeyecekler.. asla kullanılmayacaklar...vitaminler anlatamam sana ...valla eşime de söyledim ben yıllarca çalıştım doğmamaış çocuklarımın geleceği için her ay bi şeyler attım kenara ben o parayı kullanacam dedim.şayet beni durdurmaya çalışırsan senin için de üzücü olur sonuçlar dedim :)))

adetinin kaçıncı günündesin tatlım barışın canım önemli işleriniz var aaaa azcık sen yanaş kocişine kız.küslük olurmu çalışmalar var
yok canım yaa. çok kızgınım bende iş yok ( zaten yumurtam oluşmamıştı. umut da azdı. 24. gündeyim canım. ama benim reglim hep gecikiyor. geç yumurtluyormuşum galiba. bu kez o gelsin hep ben hep ben olmaz ki

sımdı baktım netten :) sagolasın.

bence buyur sonuc 8 gun ve 10 mm iyi geldi bana

12.gun git canim ama olmaz illa 13 dersen farketmez derim
denzcik saol tatlım .ama kendi doktoruma gitmiycem ilk defa devlet hastanesine gitcem bu konuda niye 3. günü gelmedin falan demezler deyilmi bakarlar

doğru demişsin canım. insan çocuklarının geleceği için çalışıyor. çocuk yoksa henüz olması için bu yolda harcanır. o babalığı tatmış senin de anneliği tatmaya hakkın var.ne kesinlikle yenmemeli ya da kullanılmalıymış? bize de söyle bari. bilelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…