klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aynen öyle dedim bende zaten :)) yeşillikleri hayatından çıkart dedi dereotu maydanoz bununla birlikte marul roka tüketebilirsin dedi.Ağır yemek yeme dedi ızgara tarzı olsun genelde dedi. Sebze ağırlıklı beslen dedi.kırmızı eti şu ara fazla tüketme dedi.balık ye dedi..eşim için alkol ve sigarı azaltsın dedi ona e vitamini verdi.kozmetiği adetinle birlikte hayatından çıkart dedi.her gün yürüyüş yap dedi.günde en az 7 saat uyu dedi.

denzcik saol tatlım .ama kendi doktoruma gitmiycem ilk defa devlet hastanesine gitcem bu konuda niye 3. günü gelmedin falan demezler deyilmi bakarlar

valla canim bu devlet hastanelerine belli olmuyor ins.bakarlar canim cunku ilac icmedim diyince pek ilgilenmiyolar mesala ben bu ay bos fectim ya hani gene bakin falan dicektim direk asilamaya odaklandiklarinda gerek yok gibi falan oldu israr edemedim yani karsina cikacak dr bagli biraz ins.iyi biri cikar canim.

yaa ben acayip dereotu maydanoz tüketiyordummm. yemeyeyim bari bundan sonra.. kozmetiğe gelince o nasıl olacak yaa. deodorant parfüm kullanmadan duramam ki (neyse yaz geldi kızlarr.. sebze ağırlıklı beslenmeye dikkat edelim hep beraber. eşim de çok sigara içiyor. ben azalttım son zamanlarda.

Ayyyy kızlar ovulasyon testi ben de var. Hem de mikroskop olandan . Artık ihtiyacım kalmadı şekerler . İsteyene yollayabilirim kargoyla:))

Canım kan rüyayı bozar. İyiki bozulmuş. Göğüs şişmesi iyi değil bildiğim kadarıyla. Ama içini ferah tut. Kan gördüysen rüyan bozulmuş demektir
hayırlısı olsun zaten ben rüyamda hep düşük yaparken görüyorum ama eşimin tepsiyle tatlı uzatması bitane alma 2 tane al dedi bende onları yedim bi güzel.

ben geldim dedim gittim geldim :) kiz
zeynep onu yapmayi ezbere bilmiyorum yarin bilg.tarif ederim
bende seni merak ettim yazmayinca bugun heyheyliydim uyudum falan sonra sen geldin aklima burdaymissin

tm cnm bakayım bi araştırayım

geldim kızlar sigara böreği ve biskuvuli yaş pasta yaptım geldim son anda ark aradı akşam geleyım diye eşimde nöbetcı yalnızım yaaa kızlar

zeynep ben bugun hastaneye gidemedim grev varmis yarin gitcem sende yarin gitcektin dimi diyetisyene :18: :18:

hayırlısı olsun zaten ben rüyamda hep düşük yaparken görüyorum ama eşimin tepsiyle tatlı uzatması bitane alma 2 tane al dedi bende onları yedim bi güzel.

tm cnm bakayım bi araştırayım

Hep aynı şeyi görüyorsan önemseme canım. O bilinç altından kaynaklanıyor. Rahat ol

Kendi evde doğal deneyeceklere daha çok lazım olabilir gibi geliyor . Bu ay çalışmalara yoğunlaşacak olanlar haber etsin

tatlım sen bizim hamişimizmisin ayy yerım seni gulümmmmm hayırlı olsun anlat bakalım bize neler hıssedıyosun ben yoktum ya burda yeni geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…