klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hiiç belli olmaz alan sınavı var sonuçta

o daha kotu ya ne sorulacagı bıle bellı olmayan bır sınav 5 daldan soru beklenıyor ama bellı degıl nereden ne cıkacagı. sıanava 3 ay kala acıklama yapıyorlar sozde ama hıc bır sey yok... 50 puan ne demek boyle belırsız bır sınav ıcın. bızım alan zaten derya denız....

bizim alan da öyle canım. bir de 2 senedir çalışmıyorum ben. alan konularından iyice uzak kaldım. işte ben de onu diyorum bu sınavda ne olacağı belli değil. o yüzden çok düşük de alabilirsin çok yüksek de...

bu sınav dershanedekı ogretmenlerı mıllı egıtıme gecırmek amaclı yapılıyor o kadar. bende mezun olalı 7 yıl oldu sen dusun artık:)

bu sınav dershanedekı ogretmenlerı mıllı egıtıme gecırmek amaclı yapılıyor o kadar. bende mezun olalı 7 yıl oldu sen dusun artık:)

benim de 5 yıl oldu canım.evet malum dersanelerdeki öğretmenleri almak için.. offff stres oldum yine yaaa... bir taraftan bebek bir taraftan sınav.. ne bitmez çilemiz varmış yaaa

Kızlar nette bi arkadaş bakın ne demiş; walla 2 kere aşılama yaptırdım. özellikle 2. sinde sağ ve sol yumurtalıkta toplam 18 adet yumurtam gelişti ve bunlardan 6 tanesi 20 mm nin üzerindeydi yine de elde var sıfır. aşılmaya inanmıyorum artık

yuhhh diyorum biz 2-3 tane yumoşu zor elde ediyoruzzzzz burda aşılamaya inanmıyorumdan ziyade bence kısmet değilmiş demek gerekiyor.. Kızlar 1-2 tane yumoşumuz oluyor diye hiç üzülmeyelim çokta olsa olmayabiliyor işte nasip olayı yanii

benim de 5 yıl oldu canım.evet malum dersanelerdeki öğretmenleri almak için.. offff stres oldum yine yaaa... bir taraftan bebek bir taraftan sınav.. ne bitmez çilemiz varmış yaaa

degıl mı. aslında ılk donem guzel gıdıyordu. bu doenm cocuk uzerıne cok dustum hastahane gıt gel derken bıraktım bende calısmayı. sımdı dag gıbı bırıktı tabı kalk altından kalkabılırsen:)

çok yumurta olması önemli değilmiş zaten canım..az ama öz olması önemliymiş

yuhhh o ne kızım oyle mumkun mu boyle bırsey.... benımm ınanasım gelmıyor....

canim dr lar diyo ya 1 tane olsun kaliteli olsun bide nasip kismet ama bence onun kocasinda sorun vardir baksana kadinin yumosu cokmus.

yine de çok geç değil ama... yaa sabah 9 da kalktım. hala boş boş oturuyorum. hem canım sıkılıyor hem çalışmıyorum.. yaa elifcim madem 82 senin işini görmüyor sen o puanı bana ver. ben hiç kasılmayayım

canim dr lar diyo ya 1 tane olsun kaliteli olsun bide nasip kismet ama bence onun kocasinda sorun vardir baksana kadinin yumosu cokmus.

canım ben sana onun tutmama nedenini söyliyim sende boşa umutsuzluğa kapılma ilki tabiki Rabbim nasip etmemiş o yüzden sonra ise yumurta sayısı çok fazla oldukça yumurta kalitesi düşüyor bana bunu doktorum özellikle söylemişti benim ilaçla hep sadece 1 yumurtam oluyodu ben üzülüyodum doktor üzülüceğine sevin tek yumurtan olduğu için çoğaldıkça kalite bozuluyor tutacağı varsada tutmuyor yada tutsada düşükle sonuçlanıyor demişti ki bu arkadaşın ki ciddi anormal 18 yumurta ne demek ya doktoru ilacın doz ayarlamasını yapamamış demek ki adetin 2. yada 3. günü muayene etmelerinin tek nedeni yumurta durumuna bakıp ilaç yada iğne dozunu ayarlamak bunun doktoru hiç bakmadı heralde gelişi güzel yaptı sanırım

ısıne yarıyorsa al senın olsun canım lafı bıle olmaz...:))) senın hangı bolumdu

oda olabilir canim o yonden dusunmedim hic Allah bizede kaliteli yumoslar bahsetsin
yaaa ben de aynen öyleyim.. hiç tadım yok. topiğe gelince biraz iyi oluyordum ama bugün burada da soğuk rüzgarlar var..

sabah cok iyiydim ama gece uyuyadim gunduz uyudum hava kotu bende biseyler duydum moralim yuzum dustu agladim falan iyyim simdi.kaynanamla annemde pazara gitmizler banada incir almialar geldiler cay denleyip cagirdiler gittim ne oldu sana diyolar uyudum bde grip olcam galiba dedim kandirdim ikisinide ama herseyi biliyolar ya bebek icin uzuldugumu hemen anliyolar bence ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…