klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ya arkadaşlar bu konuya çok yabancıydım meğer neler neler varmış insanın başına gelince öğreniyo inşlallah hepimizin yumurtaları canavar gibi çalışırda muradımıza ereriz

elıf preesd ıyı mı cok ovyorlar ama almaya cesaret edemedm nasıl bısey ne kadar fıyatı bıde yannda ovulsyon testı ıle gebelık testı gelıyomus dogru mu yorumlarına baktım satıldıgı sıteden herkes ılk ay yada ıkıncı ayda hamıle kaldıgını soyluyo anlamıstım yalan soyledıklerını..:)

Aktarda var mı hayıt tan

canım bende öyle yorumları okuyunca gaza geldim aldım bu 3. ayım olucak gerçi ilk ay yumurtlama tarihlerini pek tutturamadıkta daha bende işe yaramadı ama çok övüyolar ben sadece pressed i 80 tl ye almıştım internetten tüp içinde geliyor içinde şırınca gibi çubukları var ilişkiden 15 dakika önce 3 ml çekip içeri sıkıyosun

Moral sıııııfırrrrrr

Bugün 16.günü sanki bi tane 8 mm dedi asistana ama bana birşey söylemedi yanlış da duymuş olabilirim

sedacim bence sen bu ay oluruna birak usteleme adet oluncada o polenle hayita basla ama dr klomen verirse igne yapalim derse bilmem ama uzulme ignelerlede buyur takma kafana stres yapma uzak dur

Ama Dr bana birşey demedi bilmiyorum yumurta var mı dedim yok dedi ama içerde asistana ölç dedi 8 mm dedi

sedacım doktorlar normalde mesela yumurta 14. yada 16. gün 18-20 mm olması gerekiyor ya o boyuttan küçük olunca yok diyolar benim doktorumda da bi kere aynısı oldu baktı yok malesef dedi bende o öyle deyince nasıl yani hiç mi yok dedim bu sefer hayır bi kaç tane var ama çok küçükler dedi o yüzden yok demiş olabilir canım moralini bozma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…