klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar mrb
isteb dolayi geliom gidiom surekli
hosgeldin
selam kızlar bhcg sonucum bugun çıktı 28,7 çıktı ne dersiniz bilmiyorum ama benim hiç umudum yok yumoşu çatladıktan 13 gün sonra bu cıvarlarda sonuç alan varmııııııı?
hayirli olsun
evet doğru söylüyorsun canım aşılamada da klomen kullanılıyor.arkadaşın yumurtalıklarında da tembellik varmış,geliştirmek için klomen de kullanacaktı zaten.
evet canim
valla bana tani konmadi ama butun testler yapildi
Kiz secim yapablrsnz
ozgurluk var diyosun yani

iyi yapmis ogrencilerde eve gitmislerdir artik ee ne olcak bu cocuklara yedek ogretmen ayarlanmasi lazim dimi
kizlar ben yemek yapcamm byyy

gamze bende seni bekliyodum bu arı sütü polen bal kapsülünden aldım bende bugün geldide bunu günde kaç kere kullanıcaz ne kadar süre bide aç karna mı tok karna mı
slm tatlım geçmişi okuyordum canım sabah ve akşam aç karnına içiyosun ben 4 gündür kullanıyorum .adetinin 14. gününe kadar kullanıcan bırakcan adet olunca tekrar başlıycan dendi.gerçi ben hayıt suyuda içiyorum yarın aktara bidaha sorcam eşim aldı geldi bana ben sormadım ama burda hilbar böyle yap dedi .yarın aktardan sonra yine yazcam buraya .canım birde şu preseed i kullancam yumurtlama günümde bakalım hayırlısı inşallah

Sorma Elif ya asistanı bana 1 buçukta çıkıcak ameliyattan dedi bende geç çıkar dedim 2 buçukta gidiyim bi geldim tekrar ameliyata girmiş asistan diyo sen nerede kaldın şimdi hastanede bekliyorum
İnş çabuk çıkar cnm. Ay valla şıp diye hamiş kalan sonra da "ayyyy istemeden oldu. Üstüme ceket atsa gebe kalıom" diyen tiplere hem imreniyorum hem de gıcık oluyorum. Şükretsene işte

arkadaşlar lütfen cevap bekliyorum

canım doktor banada aynı şekilde teşhis koydu sadece ultrasonla baktı yumurtalık tembelliği var dedi bende klasik pkolularda olan o inci gibi kistlerden yok ama ilaçsız yumurtlama olmuyor o yüzden doktoruna güven bence ama içine sinmezse bir sonraki ay adetinin 3. günü gidip hormon tahlillerini yaptır ben geçen ay kendim gidip yaptırdım çok şükür herşey normal çıktı

çok teşekkür ederim benim bugün adetin 7 .günü ama yinede içiyim belki faydası olur ben hayıtı 1 senedir içiyorum zaten pressed de 2 aydır kullanıyorum tam donanımlıyız bu ay inşallah bebekler gelir bu kadar zahmete karşın

kızlar ARI SÜTÜ POLEN KAPSÜLÜNE başlayanlar HUUUU HAYIT SUYUNUDA için daha etkili oluyormuş

normaldır canm hep bu vesvemz yuzunden strese gırıyoz sakın ol bebegnle konus herseyı unutursun teyzesının de selamını soyle opuyorum onu cooook:))

Sağol canım. Selamını söyledim :)) hele bi doğsun kendisi öper artık Tabi öper mi yalar mı bilmem . Malum bebişler salyalı oluyor :)))

kızlar ARI SÜTÜ POLEN KAPSÜLÜNE başlayanlar HUUUU HAYIT SUYUNUDA için daha etkili oluyormuş

Yarin hayit suyunu alck annem insallah.tabi benim hamilelik durumu persembeye knusulck.ama ben vücudumun dogru düzgn saglikli bi sekild clismasni istyrm.en azndan söktrücü kullanmdan adt olablym.öncedn kendlgndn olurdu ama evlendkten snra dngem iyice bozuldu söktrücyle olmjya bsladm

gamze bol ıncır yıyo musun aksatma sakın bol yumos lazm bıze
yememmi tatlım sabahları reçelini bile yiyorum tam gaz kayınvalidem yapıp yolluyor özel reçelini bana el yapımı katkısızahada şimdi sade 2 tanedaha yiyorum

Teşekkür ederim Elif cim inşallah en kısa zamanda istediğimiz sonuçları alırız

sedacım noldu canım hayırdır

Hiç yumurta oluşmamış baya uğraştıracak bizi dedi polikistik overlerım ciddi boyuttaymış 30. Günde de Çatlayabilirmiş demek ki senin 3 aylarca oluşuyor geçen ayda yumurtanın oluşup çatlaması tesadüf olmuş her ay oluşmuyomuş Cumartesi tekrar kontrole gideceğim eğer olmazsa bu ay ara söktürücü ile adet sonra da iğnelere geçicekmişiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…