klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

inşallah sağlığında adetinde düzene girer tatlım sonrada karnın kocaman olur ve bebişini kucağına alırsın ....

Canım ya bozma moralini. Tıp çok ilerledi. herşeyin bi çaresi var.moralini de yüksek tut . Stres de etkiler yumurtlamay canım

canım hayıt suyu ne zaman başlanıyor belli günü var mı? klomen içerken filan kulanılır mı ?
bilmiyorumki :44:tatlım klomenle olurmu öyle hiç kullanmadım ama nihayetinde bitkisel bişey yapmaz sanırım faydalı olur

ben bu ay adetiminin 1. günü başladım hayıt suyu ve arı poleni kapsülüne .bu ay ilaçsız kontrole gitmeyi düşünüyorum adetimin 13. günü .bakarlar galiba deyilmi öyle .kendi doktoruma gitmiycem

canım sen günde kaç klomen kullanmıştın bide hormonların da bi sorun var mı

Moral sıııııfırrrrrr

canm cok gecmıs olsun ınsann mıdesı bulanınca hayattan soguyor senı cok ıyı anlıyorum ben gecen ay ıkı klomen ve ıkı glıforu bırlıkte ıctım resmen olumden dondum
hamıle olsak ta bıtseydı bu cılemız hayırlısıyla ınş.hepımızın bu ay tutar kulubu bebek doldururuz:)))
bu arada sen bırlıkte mı ıcıyorsun klomenle glıforu

canım adetin kaçıncı günü benimde 14. günü hiç yumurta yoktu ama meğerse çatlamış 21. progesteron testiyle anladık 16 çıkmıştı

sedacım hiç moralini bozma canım ve sende hayıt suyuna başla ben bunu geçen sene 2 kere denedim hayıt kullanmazsam ilaçla yumurta büyümüyo kullanırsam büyüyodu tecrübeyle sabittir yani hem benim kullandığım ilaç böyle klomen gibi düşük doz basit ilaçta değildi femara diye 40 yaşında olan kadınlarda yumurtlamayı sağlayan ilaçtı onunla bile büyümüyodu düşün o yüzden hiç moralini bozma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…