klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kız nerdesın bak su resme de ızın ver yarın gıdeyım test yaptırayım:) yoksa ben dahıl butun kızlar catlayacak burda vallah :))))) yoksa ınadım ınat deyıp cumaya kadar yardıracan mı kız benı burda :))))))

ayy inş tatlım yaa.. ben hayıt suyunu da hazır aldım. daha önce tohumunu da almıştım ama internetteki tarifte ez kaynat falan diyordu. zor geldi
sen normal bitki çayı gibi demliyorsun dimi?

evet canım tohumu aktara çektiriyorum toz haline geliyor 1 tatlı kaşığı koyuyorum 1 su bardağına üstüne kaynar su döküyorum ağzını kapatıyorum 10-15 dakika bekletiyorum sonra içiyorum

valla soyle uzulmesin takilmasin hersey iyi olcak mis de deniz dedi de ay ben bu ilactan ictim kan kaybindan hastaneye kalkcm galiba ayyy agriyor sen ne yaptin gittinmi test icin

yok kız gıdermıyım hıc senın sozunu dınlıyom bır kere ben . ama sen gıt dersen vallah durmam :) cumaya kadar bekle demedın mı sen ...[/QUOTE]
canim yarin sabah baktir istersen ama unutma cmrteside silik gormustun ikinci cizgiyi kan negatif cikmisti neyse yarin bak bari 2 gun oncede cikcagi varsa cikar ins.bebisini goruruz. canim kanda

ben denizi ikna ederim canım sen git yaptır yarın yada ona söylemeyiz yaptırdığını gizli yaptr

ızın cıktı kızlar yarın gıdıyorum :))) yupiiiiiiiiiiiiiiii sabah erkenden hastahanedeyım sonuclar 3 gıbı cıkıyor ) gıt gel ogrendım hadı bakalım yarın buyuk gun ınsallah:)

ya beni niye kimse duymuyor yaptir diyommm ogrenelim artik bebisimizi dimi ama
Kizlar kan verdim gidip olmadigini bilsemde.

burda da bir bebis varrr

yok kız gıdermıyım hıc senın sozunu dınlıyom bır kere ben . ama sen gıt dersen vallah durmam :) cumaya kadar bekle demedın mı sen ...
canim yarin sabah baktir istersen ama unutma cmrteside silik gormustun ikinci cizgiyi kan negatif cikmisti neyse yarin bak bari 2 gun oncede cikcagi varsa cikar ins.bebisini goruruz. canim kanda [/QUOTE]

sende haklısın canım ya resmı gordunmu bılmıyorum ama cumartesıde boyle cıkmıstı kostur kostur ozele gıttım... sonuc negatıf ya yıne oyle olursa... ya artık gercekten zor oluyor orda nıye cıkıyor o zaman bu cızgıler ya kafayı yıyecm

canim yarin sabah baktir istersen ama unutma cmrteside silik gormustun ikinci cizgiyi kan negatif cikmisti neyse yarin bak bari 2 gun oncede cikcagi varsa cikar ins.bebisini goruruz. canim kanda

sende haklısın canım ya resmı gordunmu bılmıyorum ama cumartesıde boyle cıkmıstı kostur kostur ozele gıttım... sonuc negatıf ya yıne oyle olursa... ya artık gercekten zor oluyor orda nıye cıkıyor o zaman bu cızgıler ya kafayı yıyecm[/QUOTE]

Stres yapma kız bebeğe zararlı :)) istersen başka bir marka ile tekrar dene cnm.

sende haklısın canım ya resmı gordunmu bılmıyorum ama cumartesıde boyle cıkmıstı kostur kostur ozele gıttım... sonuc negatıf ya yıne oyle olursa... ya artık gercekten zor oluyor orda nıye cıkıyor o zaman bu cızgıler ya kafayı yıyecm[/QUOTE]

resmi goremiyorum cepdeyim ya ama tahmin ediyorum elif yarinki sonuc kesin olcak ve bebis orda olcak ama sen iki turlusunede hazir ol tamammi? sonucda %50 %50 li o yuzden uzulmek yok eger bebis yoksa sey dee ben zaten bunun yerine cmrtesi agladim bugun aglamicam dee tamammi?
ins.bebis ordadir canim benim bayram yapariz hep beraber

Valla yumurta buyumeyince falan olmadi gibime geliyor.olduysa supriz olmadiysa da uzulmem mayisa kalir umutlar.hayirlisi Artik.1saat sonra ogrenicem

Stres yapma kız bebeğe zararlı :)) istersen başka bir marka ile tekrar dene cnm.[/QUOTE]

hım haklısın ıkısıde aynı marka bunun:) toptan almıstım 8-10 tane :))))))))))))))))))) dur kız gıdeyımde yenısını aalayım :) anaaaaaa saatte 5 olmus kapanmıstır eczane sımdı bırde nobetcı eczane ara. vay anam halıme yagmurda yagıyor yaaaaaaaaaaaaa(((8

resmi goremiyorum cepdeyim ya ama tahmin ediyorum elif yarinki sonuc kesin olcak ve bebis orda olcak ama sen iki turlusunede hazir ol tamammi? sonucda %50 %50 li o yuzden uzulmek yok eger bebis yoksa sey dee ben zaten bunun yerine cmrtesi agladim bugun aglamicam dee tamammi?
ins.bebis ordadir canim benim bayram yapariz hep beraber [/QUOTE]

degıl mı ya cumartesı cok agladım nasıl olsa :) ınsallah olumlu olur ya aglamaktan ıcım dısıma cıkıyor olumsuz gorunce bılıyorum ama ıste ılk gun cok zor oluyor sonra alısıyorum ıste :) neyse sız burdasınız benı tesellı edersınız artık :)

Stres yapma kız bebeğe zararlı :)) istersen başka bir marka ile tekrar dene cnm.

hım haklısın ıkısıde aynı marka bunun:) toptan almıstım 8-10 tane :))))))))))))))))))) dur kız gıdeyımde yenısını aalayım :) anaaaaaa saatte 5 olmus kapanmıstır eczane sımdı bırde nobetcı eczane ara. vay anam halıme yagmurda yagıyor yaaaaaaaaaaaaa(((8[/QUOTE]

Kız ıslanıpta kendini hasta etme . Kendine iyi bakman gerek

Bu hayıt tohumunun yanından Aslan pençeside veriyorlarmış alıyım mı onuda karıştırarak içiyormuşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…