klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım bende öyle yorumları okuyunca gaza geldim aldım bu 3. ayım olucak gerçi ilk ay yumurtlama tarihlerini pek tutturamadıkta daha bende işe yaramadı ama çok övüyolar ben sadece pressed i 80 tl ye almıştım internetten tüp içinde geliyor içinde şırınca gibi çubukları var ilişkiden 15 dakika önce 3 ml çekip içeri sıkıyosun

bu ay belkı ıse yarar da soyledıklerımden pısman olurum ınsalllahhh.. pekı hayatm bu ovulasyon testlerını kullandın mı hıc fıyatı ne kadar acaba

valla soyle uzulmesin takilmasin hersey iyi olcak mis de deniz dedi de ay ben bu ilactan ictim kan kaybindan hastaneye kalkcm galiba ayyy agriyor sen ne yaptin gittinmi test icin[/QUOTE]

yok kız gıdermıyım hıc senın sozunu dınlıyom bır kere ben . ama sen gıt dersen vallah durmam :) cumaya kadar bekle demedın mı sen ...

sedacım doktorlar normalde mesela yumurta 14. yada 16. gün 18-20 mm olması gerekiyor ya o boyuttan küçük olunca yok diyolar benim doktorumda da bi kere aynısı oldu baktı yok malesef dedi bende o öyle deyince nasıl yani hiç mi yok dedim bu sefer hayır bi kaç tane var ama çok küçükler dedi o yüzden yok demiş olabilir canım moralini bozma

Çok sağolun stresten gittim markete önüme ne çıktıysa aldım eve gidiyorum oturup Çatlayana kadar yiyeceğim

bu ay belkı ıse yarar da soyledıklerımden pısman olurum ınsalllahhh.. pekı hayatm bu ovulasyon testlerını kullandın mı hıc fıyatı ne kadar acaba

ondanda kullandım canım onunla ilgili bende şöyle işe yaramadı benden kaynaklı olarak ben aşırı su içiyorum tabi çok su içtiğim için çok tuvalete gidiyorum o yüzden bende işe yaramadı canım tam net koyu çift çizgi göremedim fiyatıda 20 tl ye almıştım ama çok vardı içinde 15-20 tane test 2 -3 tanede gebelik testi vardı

ondanda kullandım canım onunla ilgili bende şöyle işe yaramadı benden kaynaklı olarak ben aşırı su içiyorum tabi çok su içtiğim için çok tuvalete gidiyorum o yüzden bende işe yaramadı canım tam net koyu çift çizgi göremedim fiyatıda 20 tl ye almıştım ama çok vardı içinde 15-20 tane test 2 -3 tanede gebelik testi vardı

ıyıymıs canm ben de alıym ben hıc su ıcmıyorm nasıl yapcam pekı o da ıdrarla mı yapılıyo

Ben kullandım canım ovulasyon testi. Ama mikroskop olanından. 80-90 arası bişeydi. Daha pahalı da olanları var. Mikroskop tek kullanımlık değil. Sabah uyandığında dil üstünden temiz tükürük koyup bakıyosun . Eğer kar tanesi gibi kristal desenleri varsa yumurtlama zamanı oluyor. Ben adetten sonra 8-9. Gün başlıyordum bakmaya. Gerçekten çıkıyor ama ben onunla beceremedim canım bebiş yapmayı :))

ne yaptın gıttın mı hastaneye

yok kız denız gıt demedı kı :) ama burdan nasıl resım yuklenıyor onu bılsem sıze test sonucunu gosterecem ama bılmıyorum kı bıllen var mı ...buldum galıba resım goruyorsanız yorum ıstıyorum :)

Eklentiler

• $IMG_20130416_162610.jpg
    $IMG_20130416_162610.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 24
ıyıymıs canm ben de alıym ben hıc su ıcmıyorm nasıl yapcam pekı o da ıdrarla mı yapılıyo

canım benim kullandığım idrarla yapılıyodu adetin 8.9 . günü başlıyosun yapmaya çift çizgiyi en koyu gördüğün gün yumurtlama günün oluyo

yok kız denız gıt demedı kı :) ama burdan nasıl resım yuklenıyor onu bılsem sıze test sonucunu gosterecem ama bılmıyorum kı bıllen var mı ...buldum galıba resım goruyorsanız yorum ıstıyorum :)

anaaaaa burda hıc gorunmuyor ya telden cektım cözünürlük kötü ama aslını gösterebılseydım keske :)

Bugün 16.günü sanki bi tane 8 mm dedi asistana ama bana birşey söylemedi yanlış da duymuş olabilirim

sedacım doktorun bana verdiği ultrason çıktısında da 8.2 mm yazıyordu. ben de merak ettim yumurta yok dediniz ama burada yazan ne diye sordum. o rahim duvarının kalınlığı dedi canım. seninki de öyle olabilir.:nazar:

Ayyy kız burdan bile silik çizgi belli oluyor:KK16:

deme ya ben bıle goremedım sen nerden gordun :) aslını gorsen demek kesın dersın orda daha net cıkmıs ama dedıgım gıbı bu sabah yaptıgım test 4 saatsonra ortaya cıktı bu goruntu ... bende bılemıyorum 30dk sonra cıkan sonucu dıkkate almayın dıyorlarda ondan ya :KK43: neyse cuma bellı olur buda bır deneyım olur ıste nasıl olsa bunu yasayacak kısı olacak bende yazarım ıste :))))

hadi hayırlısı şifa olur hepimize inşallah bende senin dediğin yerden aldım
ayy inş tatlım yaa.. ben hayıt suyunu da hazır aldım. daha önce tohumunu da almıştım ama internetteki tarifte ez kaynat falan diyordu. zor geldi:KK1::KK1:
sen normal bitki çayı gibi demliyorsun dimi?

deme ya ben bıle goremedım sen nerden gordun :) aslını gorsen demek kesın dersın orda daha net cıkmıs ama dedıgım gıbı bu sabah yaptıgım test 4 saatsonra ortaya cıktı bu goruntu ... bende bılemıyorum 30dk sonra cıkan sonucu dıkkate almayın dıyorlarda ondan ya :KK43: neyse cuma bellı olur buda bır deneyım olur ıste nasıl olsa bunu yasayacak kısı olacak bende yazarım ıste :))))
Kız yarın sabah tekrarla bari testi . Başka marka dene ne bilim işte ayyy sevindirik oldum :))

X