klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kızlar bhcg sonucum bugun çıktı 28,7 çıktı ne dersiniz bilmiyorum ama benim hiç umudum yok yumoşu çatladıktan 13 gün sonra bu cıvarlarda sonuç alan varmııııııı?

mrb arkadaşalar yeni üyeyim öncelikle Allah herkesin gönlüne göre versin bendede yumurta tembelliği çıktı yeni öğrendim dr klomen verdi adetin 5. günü başlıcam bana bu tanıyı koyarken sadece ultrasyondan baktı ve söyledi horman testleri falan yapılmadı sizlere bu tanı konulurken nelere baktılar sadece ultrasyondan bakılması kafi mi aklıma takıldı yanıtlarınızı bekliyorum (((

Inan sabh ezaninda acip bkiyrm ama ne bilym kafam karisk ne durumdaym anlayamyrm su an

canım dur bakalım bi perşembe olsun bakalım ne diycek doktorlar inşallah hayırlı haberler alırsın sıkma canını hemen senin sağlığın herşeyden önemli canım geçen gün tv de gördüm içim parçalandı kadın doğum esnasında beyin kanaması geçirmiş 7 yıldır bitkisel hayatta bebek erkek olmuş çocuk 7 yaşında annesini öpüyo seviyo ama kadıncağızın hiç bişeyden haberi yok tabi o yüzden Allah herşeyin hayırlısını vesin bitanem bunları düşün üzme kendini

sen okula gitnedinmi bugun yoksa dogum izninemi ciktin bizle vakit gecirmek icin

Yok canım hastanede fenalaşınca eşim kızdı yollamadı. Düşüp kalcan oralarda diye . Hastaneden sevk kağıdı götürdüm. Ama iyiki gitmemişim . Tansiyonum pek hareketliydi bugün. Öğrencilerde bayram yapmıştır zaten :))

selam kızlar bhcg sonucum bugun çıktı 28,7 çıktı ne dersiniz bilmiyorum ama benim hiç umudum yok yumoşu çatladıktan 13 gün sonra bu cıvarlarda sonuç alan varmııııııı?

benim adetim 2 gün geçmişti yani iğneden 16 gün sonra 96 çıkmıştı seninde 28,7 çıkması gayet normal bence neden bu kadar umutsuzsun ki

Haklisin cnm benim Allah beterndn korusun

gamze bende seni bekliyodum bu arı sütü polen bal kapsülünden aldım bende bugün geldide bunu günde kaç kere kullanıcaz ne kadar süre bide aç karna mı tok karna mı

Oooo bu iş tamadır bence 4. Hamiş hayırlı olsun. Tebrikler. Darısı topikteki diğer kızların başına

Sorma Elif ya asistanı bana 1 buçukta çıkıcak ameliyattan dedi bende geç çıkar dedim 2 buçukta gidiyim bi geldim tekrar ameliyata girmiş asistan diyo sen nerede kaldın şimdi hastanede bekliyorum

ah kıyamam yaaaaa kötü olmuş insan beklerkende iyce stres oluyo çok iyi bilirim inşallah çıkar bir an öncede senle ilgilenir canım

canım bundan önce 2012 de 3 tane kimyasal gebelik geçirdim ilki 31.4 ikinci 8.2 üçüncü 23.8 ve sonu hep hüsran

anladım canım inşallah bu sefer öyle olmaz yaaa peki hiç araştırıldı mı neden düşük oluyor sürekli diye yada tutunması için jel yada bant gibi bişey vermiyor mu doktorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…