klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kiz muhtar sessiz sessiz asagida oturuyosun biliyorum.azcik canlan kizz alisik degilim bu haline hadi kalk halay cekelim.

şişşşşşşşşşşttt gidip öyle kese ne zaman gözükür falan diye konu okuyup aklını bulandırma stres yapma kızarım sana bakkkkkk gel çabuk buraya

Kız nerden bildin o konuya baktığımı helal olsun valla... Ne yapayım işte içimi kemiriyo. Niye gibi kelimesini kullandı diye(

Doktor eşime proviron vermişti cnm

kiz muhtar sessiz sessiz asagida oturuyosun biliyorum.azcik canlan kizz alisik degilim bu haline hadi kalk halay cekelim.

Sohbetinizi özledm vallaha ama ne yazcm bilmyrmannemgldym halen.1hafta oldu evime gtmeyeli.evde daha rahat bglanp yaziyrm.burda sadce yazdklarnizi okuma firsatim oluyr.

Moral verdiğniz için çok sağolun kızlar. Hakkınızı nasıl öderim. Allahım size de nasip etsin inş.
kızzz hiç gidemiyim ya . Aşkolsun valla ( en çok ben geliyom hamişlerden yalan mı?

:))) fazla bıle kaldı kızım :) ben olsam hamıleyım cok sukur der kacardım dahada gelmezdım :):))))))))))))))))))))))
[/QUOTE]

valla soyle uzulmesin takilmasin hersey iyi olcak mis de deniz dedi de ay ben bu ilactan ictim kan kaybindan hastaneye kalkcm galiba ayyy agriyor sen ne yaptin gittinmi test icin

senin yerinde olsaydım çok samimi söylüyorum dr.u dinlerdim aşılama diyorsa yaptırırdım bende bir ay sadece klomen kullandım, olmadı.klomen+çatlatma iğnesi kullandım olmadı.13 ay önce düşük yaptım ve sonrasında korunmadım hala tık yok.senin de bir yılı geçmiş bekleyeli bence bir an önce başla derim...

ayrica klomenlede asilama yapiliyomuss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…