klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

slm arkadaşlar bende bu ay klomene başladım sabah akşam içiyorum cumartesi başladım doktor çarşamba gel dedi erken değil mi ya 10. gün

yok demediki bu kadar cabuk olcagimi tahmin etmedim

canim ama bu kiz cmrtesi yapti cikmadi 3 gunde degismezki cuma gitsin degeri yuksek gorsun sizz elifin cmrtesi test yaptigini biliyomusunuzz sakliyor soylemiyor

bılıyorm da hayatm gıtsın yapsın sımdı baya yukselmıstır beklemk cok zor gercektn en azından rahatlr

yaa canım niye böyle oldu? sen çok üzdün bak kendini. hasta oldun o yüzden.

Valla takmıyorum kafaya ilaçlar yaptı sadece. Tiksiniyorum ilaçlardan önceden de doğum kontrol hapını içtiğim zaman Miğdem bulanıyo iştahım kesiliyordu sırf o yüzden bırakmıştım

canım ben geçen yıl başladım hayıt otu tohumu kullanmaya ve çok faydasını gördüm adet olamıyordum adet olmamı sağladı hiç bi ilaçla yumurtam büyümüyodu hayıtın kullandığımın 2. ayında hamile kaldım geçen yıl hormonları düzenliyor çok faydalı bi bitki halada kullanmaya devam ediyorum ben araştırmıştım bi zararıda yokmuş hamileliğin 3. ayına kadar bile kullanılabilir yazıyodu ben her akşam 1 bardak çay yapıp içiyorum

yok demediki bu kadar cabuk olcagimi tahmin etmedim

canim ama bu kiz cmrtesi yapti cikmadi 3 gunde degismezki cuma gitsin degeri yuksek gorsun sizz elifin cmrtesi test yaptigini biliyomusunuzz sakliyor soylemiyor

yaaa gıttım ama o zaman 6 gun vardı cıkmayabılır tabı:))) ama sımdı3 gun var :) sen gıtme demeseydın ben dun de yaptırmıstım bugunde :))))) hemsıre sana dua etsın:))) bu rada nette arastırdım durumu evet saatler sonra bakan varmıs ve onlar hamıle olduklarını ogrenmısler :))))

Artık yumurtaları düşünmüyorum sadece miğdemi düşünüyorum tıka basa yemek yemek istiyorum ama yok maalesef yiyemiyorum adet oldum bugün 16. gün Dr bakıcak işte yumurta olmuş mu olmamış mı

sedacım senin randevun 11 de değilmiydi ben mi yanlış hatırladım

alıntı

Hayıt Yaprağı Suyu ile doldurulmuş çay bardağını su ile tamamlayıp içiniz. Bu İşlemi günde aç karnına günde 3 defa yapınız. Kür halinde 45-60 gün devam edilmesi önderilir.Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır

alıntı

Kısırlık ve hayıt: Kısırlık bitkisel tedavisi için kullanılacaksa, kısırlık sorunu olan kadının 3 ay süresince sabah ve akşamları birer süzen poşet hayıt çayı içmeleri gerekmektedir. Hayıt suyu adet düzene girdikten sonra veya gebe kalındıktan sonra artık içilmez.

Merhaba arkadaşlar bizimde hiçbir sorunumuz yok eşimin testleride benimkilerde gayet güzel ama 2 senedir bebeğim olmuyor bu ay ilk defa aşılama yaptıracağım dün yumurtam 16mm di bugun 18mm bulur dedi doktor hadi bakalım inş herşey yolunda giderse perşembe aşılama olcacağım inş tutar cok yorucu bir süreçmiş gerçekten sabır istiyor cok bazen kendimi avutuyorum herşeyin hayırlısı diye ama bazende ağlama krizlerime engel olmayıyorum bir de doktorunuz cok önemli arkadaşlar.

Artık yumurtaları düşünmüyorum sadece miğdemi düşünüyorum tıka basa yemek yemek istiyorum ama yok maalesef yiyemiyorum adet oldum bugün 16. gün Dr bakıcak işte yumurta olmuş mu olmamış mı

canını sıktığın için böle oldun sana demedikmi sıkma canını kafana takma die böle yaparsan kendini yer bitirirsin yapma gözünü seveyim

slm kızlar uzun aradan sonra tekrar yazabildim.sürekli okuyup haberdar oluyorum sizlerden.hamile olan arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum Allah tamamına erdirsin inşallah.
Klomeni 2.ay oldu içiyorum bu ay ilk kez çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün adetimin 28.günü ve ben adet oldum malesef.Bu ay da tutmadı anlayacağınız.

slm arkadaşlar bende bu ay klomene başladım sabah akşam içiyorum cumartesi başladım doktor çarşamba gel dedi erken değil mi ya 10. gün
erken degil takip yapilcaktir.
bılıyorm da hayatm gıtsın yapsın sımdı baya yukselmıstır beklemk cok zor gercektn en azından rahatlr
hadi gitsin bariii
Deniz gittim hastaneye Dr ameliyata girmiş annemlerdeyim 2 de gidicem tekrar
tamam canim takipdeyim seni mutlaka yaz.

canım hoşgeldin aramıza inşallah bu topik sana iyi gelirde seninde bi bebişin olur rabbim hepimizin yardımcısı olsun hiçbi annenin kucağını boş bırakmasın dediğin gibi sabretmekten başka çaremiz yok canım

yaa bir arkadas da kullanıyordu. adetin 12.13. güne kadar içicem demişti. mantık olarak da öyle olması lazım. sonuçta hayıt suyu adet olmayı kolaylaştırıyor. düşüğe neden olabilir.
doğru söylüyon ben dün bizimkine mısır patlattım beni öle seviyo öle seviyo alıp içine sokacaktı nerdeyse bende dedim sen beni hep böle seveceksen ben sana hergün mısır yaparım dedim
aman biz kız milleti böyleyiz. azıcık sevgi ilgi görelim hemen yelkenler suya. her şeyi feda ederiz sana sarılması şimdi sana çok uzun süre gider. sevgi kelebeği olurursun çevresinde

vala doğru söylüyon canım dün zaten kendiside bunu dile getirmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…