klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ya kızlar nerdesiniz ye açık olan var hiç yazmıyorlar bak bende çıkacağım şimdi ha siz böle yaparsınız:KK20::KK20::KK20:

Bence yaptırabilirsin cnm . İnş hamişsin canım . Bu ay iyi çalışmıştın dimi , seni gidi seni :KK1:

calışmazmıyım canım :) belkıde rekor kırdım:) aynı zamanda hıc aksatmadan saatınde esıme kecıboynuzu kendıme ıncır kuru yaptım 4 kutu ıncırı yedım 18 gunde:) dusun artık :)

calışmazmıyım canım :) belkıde rekor kırdım:) aynı zamanda hıc aksatmadan saatınde esıme kecıboynuzu kendıme ıncır kuru yaptım 4 kutu ıncırı yedım 18 gunde:) dusun artık :)

Oh oh maşallah:KK1:
ben de test sonucunu öğrendim 428,8 . Doktorumu da aradım. "Yükselme normal gibi görünüyor. Ctesi gel belki ogün görebiliriz " dedi. Ordaki "gibi" kelimesi sonradan aklıma takıldı ama düşünmemeye çalışıyorum. İnş keseyi görebilirim kızlar

slm arkadslar ya bısey sorucam progestan werdı dr adet olunca ara dedı adam mesgul ulasamıom kı adetın kacıncı gunu kullanılıo bılen war mı ::::::::KK43:

adeti düzenlemek için ise;adetin 17.günü 100 mg günde 3 adet (200 mg ise günde 2 adet) 26.gününe kadar. sana ne için verdi?

Herkeze Merhaba,
Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama üye olmak hiç aklıma gelmemişti neyseki bende aranıza katıldım.Sizlerin desteğine ve fikirlerine ihtiyacım var arkadaşlar fazla uzatmadan hemen konuya girmek istiyorum.Yaklaşık 4 yıldır evliyim ben 34 yaşındayım eşim 30 yaşında gece sene aralık ayından beri hiç korunmuyoruz ama ne gelen var nede giden artık dayanamayıp geçen hafta doktoruma başvurdum yumurta tembelliği olduğunu söyledi ve klomen verdi 5gün boyunca kullandım o arada tabi eşimden de sperm testi istedi dün sonuçu doktoruma mail attım ve maalesef üzücü bir haberle karşılaştım eşimin sperm sayısı düşükmüş hemen bu ay aşılama yapalım dedi ama ben klomen kullandığım için bu ay doğal yolu deneyeceğimi söyledim bir dahaki ay aşılama yaparız diye düşündüm ama buda cözüm değilki acaba eşim ilaç kullansa sperm sayısında artış olabilir mi?

Değerleri aşağıdaki bilgilerde mevcut.

1ml sperm sayısı:5000 milyon
toplam sperm hücresi:15000 milyon

ileri hareket:2 yerinde hareket:10 toplam yüzdesi %32
hareketsiz :88
toplam hareket yüzdesi: % 40
morfoloji:1 normal,99 anormal yüzdesi % 4

vitalite:15 % 58 canlı yazıyor

ben de test sonucunu öğrendim 428,8 . Doktorumu da aradım. "Yükselme normal gibi görünüyor. Ctesi gel belki ogün görebiliriz " dedi. Ordaki "gibi" kelimesi sonradan aklıma takıldı ama düşünmemeye çalışıyorum. İnş keseyi görebilirim kızlar
canım daha önceki değerin neydi ???

canım gene içini rahatlatmak için söylüyorum yanlış hatırlamıyorsam beta hcg 1500 olmadan kese gözükmüyor doktorun cumartesiye kadar 1500 olur mu olmaz diye belki falan demiştir değerlerin gayet normal yükseliyo sen sakın bunlara takma kafanı ben düşüğümü birazda bu doktorların böyle konuşmalarından düşürdüm biri dış gebelik olabilir belki dedi öbürü başka bişey söyledi tabi çok stres yaptım bende o yüzden sen çok sakin ol canım sakın stres yapma herşey çok normal gidiyo bana güven

Herkeze Merhaba,
Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ama üye olmak hiç aklıma gelmemişti neyseki bende aranıza katıldım.Sizlerin desteğine ve fikirlerine ihtiyacım var arkadaşlar fazla uzatmadan hemen konuya girmek istiyorum.Yaklaşık 4 yıldır evliyim ben 34 yaşındayım eşim 30 yaşında gece sene aralık ayından beri hiç korunmuyoruz ama ne gelen var nede giden artık dayanamayıp geçen hafta doktoruma başvurdum yumurta tembelliği olduğunu söyledi ve klomen verdi 5gün boyunca kullandım o arada tabi eşimden de sperm testi istedi dün sonuçu doktoruma mail attım ve maalesef üzücü bir haberle karşılaştım eşimin sperm sayısı düşükmüş hemen bu ay aşılama yapalım dedi ama ben klomen kullandığım için bu ay doğal yolu deneyeceğimi söyledim bir dahaki ay aşılama yaparız diye düşündüm ama buda cözüm değilki acaba eşim ilaç kullansa sperm sayısında artış olabilir mi?

canım hoşgeldin aramıza öncelikle inşallah sende en yakın zamanda bebek sahibi olursun sonra bildiğim kadarıyla klomen erkeklerde de sperm sayısını arttırmak için kullanılıyor eşin bi doktora gitsin önce doktor muhakkak ilaç ve gıda takviyeleri önericektir ayrıca çakşır suyu ve keçi boynuzu pekmezi içir kocana canım

şişşşşşşşşşşttt gidip öyle kese ne zaman gözükür falan diye konu okuyup aklını bulandırma stres yapma kızarım sana :KK20::KK20::KK20:bakkkkkk gel çabuk buraya :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

canım hoşgeldin aramıza öncelikle inşallah sende en yakın zamanda bebek sahibi olursun sonra bildiğim kadarıyla klomen erkeklerde de sperm sayısını arttırmak için kullanılıyor eşin bi doktora gitsin önce doktor muhakkak ilaç ve gıda takviyeleri önericektir ayrıca çakşır suyu ve keçi boynuzu pekmezi içir kocana canım

Çok teşekkür ederim perşembe günü doktora gidiyoruz ikimizde bakalım ne diyecek doktor önerilerine uyacağım.

ins.gozukur cumartesi canim
Herkeze Merhaba,

merhaba;
gecmis olsun aramiza hosgeldin spremlerle ilgili bilgim yok bisey diyemicem ama herseyin bir caresi var olur ins.fazla bekletmeden...

takma artık hıc bırseyı sen hamılesın canım hersey yolunda... saymaya devam ıste ne var kı :) bız olmadan gun sayıyoruz sen olmusun gun sayıyorsun :) bu hıc bıtmeyecek:) kucagına alıncada bu sefer ay saymaya baslayacan ınsallah :)) 1. aylık 2. aylık3. aylık.....:))))))))))))))))))))))))

X