klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

valla canım ben sabah 9 da kalktım banyo yaptım malum dün çalışmalar vardı sonra yemeğimi yaptım geçtim psnin başına
ben niye seni baştan çıkartayım kocan çıkarsın

kocam beni baştan çıkarmış zatenn ay bugünlerde adamım gözüme çok yakışıklı görünüyo ölecek miyim nee? gündüz çok özlüyorum, aklıma geldikçe ağlıyorum. noluyo bana kızlarr? ölecek miyim yavv

evet sabaha kalırr. iyice sabırsızlanırsın. sen yarın sabah git iyisi mi

tövbe de kız sen en iyisimi kocayı işe gönderme oturt dizinin dibinde, ben seni çok özlüyorum aşkından alev alev yanıyorum falan de

Merhaba arkadaşlar bu ay aşılama yaptıracağım klomen kullandım dün yumurtam 16mm di bugun 18mm bulur dedi doktorum yarın çatlama iğnesini yapacak ve perşembe inş aşılama yapılacak. Ama benim aklımı karıştıran bir durum var başka ilaç kullanmayacakmıyım iğneye 90 lira klomenede 10 lira verdim hepsi bu kadar mı yani başka ilaçlar almayacakmıyım bilgisi olan arkadaşlarım beni aydınlatırsanız cok sevineceğim. Inşallah herşey yolunda gider cok heycanlıyım

canm sen bosver denızı kos yap gel bıze de yazık bırımız catlıycak merakından vebalı sana:))

heee adam sonra iyice havaya giriyor çok şımartmamak lazım kız

doğru söylüyon ben dün bizimkine mısır patlattım beni öle seviyo öle seviyo alıp içine sokacaktı nerdeyse bende dedim sen beni hep böle seveceksen ben sana hergün mısır yaparım dedim

evet canım klomenle yumurtaların buyudugu ıcın daha uygun olmus.benım iğnerle buyutmuslerdı 300 vermıstım 90 da catlatma ıgnesı senın gıbı. sımdı verecegı ılaclarda dr gore degısıyor benımkı hıc bırsey vermedı mesela. ama bazı arkadaslara jel yada progesteron mu ne vermısler dıye hatırlıyorum onlar zaten cuzi fıyatları... ınsallah olumlu sonuc alırsın

yok demediki bu kadar cabuk olcagimi tahmin etmedim
önce denizi ikna edın:) ben ıkı dakıkada dr a yetışirim :)

ben denizi tutuyorum sen kooooooşşşşş

canm sen bosver denızı kos yap gel bıze de yazık bırımız catlıycak merakından vebalı sana:))
canim ama bu kiz cmrtesi yapti cikmadi 3 gunde degismezki cuma gitsin degeri yuksek gorsun sizz elifin cmrtesi test yaptigini biliyomusunuzz sakliyor soylemiyor

adetinin 12. gününden sonra içmeye devam edecek misin? düşük riski oluşturuyor mu? bir bilgin var mı?

hiç bilmiyorum ki gülkokulu mu ne bir üye vardı hergün içiceksin yazmıs 3 ay aralıksız o ilk sisede hamile kamıs . arastırdım bu konuda bir bilgi bulamadım . öğrenirsem yazarım özel msj atarım sana. sende bana öğrenirsen özel msj atarmısın ben buraya giriyorum amam her msji okuyorum kaçırablırım canımmm

canım arkadaşım üzme kendini be bak bizide üzüyorsun

Artık yumurtaları düşünmüyorum sadece miğdemi düşünüyorum tıka basa yemek yemek istiyorum ama yok maalesef yiyemiyorum adet oldum bugün 16. gün Dr bakıcak işte yumurta olmuş mu olmamış mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…