klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım ben de merak edip bir kez bekletmiştim ama tek çizgiydi yine. gidip kan testi yaptırsana bu kadar sabırsızsan.

bıraktığım gibi ise oda güzel canım

Evet ben yaptım. Daha önce hiç çıkmamıştı. Hani ilk öğrendiğim gece de zaten 5 dk dan uzun sürdü canım. Bir de durdukça daha belirgin olmuştu sanki. Eşime ertesi gün göstermek için atmamıştım ordan biliyorum
hadi inş hamişsindir canım ya

Ayyyyy heyecan bastı kızzz elif. Çok merak ettim valla ya. İnşallah hamişsindir . Yarın mı yaptırcan kan testini canım

yok anacım hıc bır belırtı yok gayet normal ne agrı ne sızı.... sadece uyku var oda bende hep vardır :)))

Ayyyyy heyecan bastı kızzz elif. Çok merak ettim valla ya. İnşallah hamişsindir . Yarın mı yaptırcan kan testini canım

denız cumaya kadar yaptırmak yok dedı :) yoksa sabahtan gıdecektım vallah. sımdı gıdeyım dıyorum bu seferde ogleden sonraya kaldıgı ıcın yarın verırler test sonucunu. o yuzden gıtmedım am denıze söyleme :)

Evet aslında bi yandan iyi . Öğrenmek ve tecrübe kazanmak için daha fazla ilgileniyorlar :)) inş seninde ben gibi ilkinde tutacak canım
ins.canim bu isler duayla bakalim.
bana 2-3-4 dediler hangisi hafta sonu degilse dediler bende 3 gun gitcem zaten yeni sokuldum aksam az gelmisti.tarlusaldan bir tane daha icsemmiki
cuma yapcak canim sonra cikmiyor uzuluyor
deniz (zd86) izin vermiyor ki((((((

bana 2-3-4 dediler hangisi hafta sonu degilse dediler bende 3 gun gitcem zaten yeni sokuldum aksam az gelmisti.tarlusaldan bir tane daha icsemmiki

sen bılırsın canım dr soylemedı mı ne kadar ıcecegını. mdemek persembe falan gıdeceksın ıyı o zaman ıste ben sana yetırım:) benım gecen seferkı asılama 23 gunde bıttı. yanı benım yumoşlar erkenden olgunlastı ve erkenden asılama oldu. senınle aynı gun bıle olabılırız asılamayı :) tabı ben cumaya adet olursam :)

kız denız ne guluyon bırde hem gondermıyon hemde guluyon :) ayyyy çatlıycam lutfen bırı testı 3-4 saat bekletıf cızgıyı gorsun ve hamıle olmasın:) yoksa kendımı hamıle ılan ederım şuracıkta:))))

yapıyorum canım burda ogrendım:) cok ıyı olmasada ıdare eder herhalde canın mı cektı kız yapayım yollayayım mı :)
kız yok. ben de severim ama eşim çok seviyor. kayınvalidem çok güzel yapar. bir gün tartıştık kete yüzünden
bana öğren dedi. ben de ben hamur açmayı bile bilmiyorum keteyi nasıl yapayım, insan karıcığım canın sağolsun der dedim yok annemden ablamdan öğren dedi. ben de şimdi uğraşıp ziyan etmek istemiyorum merak ettim öğrendin mi diye. yaa her şeyi yaparım. hatta herkes yaptıklarımı çok beğenir ama bana hamur aç dedikleri zaman pıııssss nasıl öğrenicem bilmiyorum. adam beni kete yapmayı öğrenmedim diye boşar valla

sen napıyorsun? nerelerdeydin?
adananın yolları taştan sen çıkardın beni beni baştann

valla canım ben sabah 9 da kalktım banyo yaptım malum dün çalışmalar vardı sonra yemeğimi yaptım geçtim psnin başına
ben niye seni baştan çıkartayım kocan çıkarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…