klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

şimdiye kadar oyle pespese aynı dua yı hıc okumadım adetini nasıl takip ediyosun :26::26::26:

güvecde türlü yaptım canım kesin herkez biliyodur ama ben ilk kez yaptım
sogan,patlıcan,patates,kabak,4-5 taze fasulye,biber bunları harmanladım sonra yarısını güvece koydum sonra kusbası et koydum biraz tarifde yarım kılo yazıyorda ben bek et sevmiyom yemegın içinde 300gr kadar koymusumdur.ustune gene harmandan koydum sonra bir kapda 2 bardak su 2 kasık salca 1 tane domates rendesi yarım cay bardagı zeytin yag karıstırdım ustune doktum en kısık ateste pisirdim ama ustunu folyoyla kapadım ve 2-3 saat pisirin diyolar ama benim 1.5 2 saat pisti etine bakarsın 1 saat sonra ona göre ayarlarsın cok guzel oldu bu arada benim salca domates ve kırmızıbiber karısımı bir salca

ohh afiyet olsun. aynen bu tarifi bir annem çok yapar. ama eşimle ben patlıcanı pek sevmiyoruz. o yüzden hiç yapmadım. patlıcansız da türlü olmaz gibi geliyor.
ellerine sağlık. ama birgün denemem lazım. hem pratik hem güzel.

Son düzenleme:
ben yeni cıktım işden yemek işlerinde yeniyim oyle kendi kendime denemeler yapıp kocişe tattırım zehirlenmezse bende yiyom.

ben yeni cıktım işden yemek işlerinde yeniyim oyle kendi kendime denemeler yapıp kocişe tattırım zehirlenmezse bende yiyom.

ya canım ben de çok eski sayılmam. öğrenciyken bişeyler yapıyorduk ama hep basit yemeklerdi. evlendikten sonra öğrendim birçok şeyi. önemli olan yemek yapmayı sevmek. ben çok seviyorum yemek yapmayı ama sınava hazırlandığım için pek fırsatım olmuyor. deneye deneye ustalaşacağız biz de.
kız insan önce kendi yer. kociş zehirlenirse napıcan? koca katili olacaksın sonra :) "karısının yaptığı yemekten zehirlendi" hahaa

olsun o erkek belki ben iki canliyim bilemeyizki o yuzden once hep o yer bu ay tutcagini hic sanmiyom canim calismadan tutmazki adetten sonra 1 kere oldu oyle tembelimki kocise bile demiyom catladi diye

olsun o erkek belki ben iki canliyim bilemeyizki o yuzden once hep o yer bu ay tutcagini hic sanmiyom canim calismadan tutmazki adetten sonra 1 kere oldu oyle tembelimki kocise bile demiyom catladi diye

tabi Allah bilir ne olacağını canım. 10 kere yaparsın tutmaz, 1 kere yaparsın bir bakmışsın tutmuş :))

tabi Allah bilir ne olacağını canım. 10 kere yaparsın tutmaz, 1 kere yaparsın bir bakmışsın tutmuş :))

ins.canim hep okuyomda kim o ay ozel calismamis hamile kalmis hatta iliskiye girdikmiki diyen var.bizde aklimizdan cikarsak iyi olcak gerci yoruldum artik suu asilama olsada tutsa diyorum.

oooo 40 sayfa olmuş maşallah maşallah =))
Bugün son kontrolümüze gittik yumoşlar çatlamış, progestana başlattı doktor.. bundan sonrası kader kısmet dedi..bakalm döllenme oldu mu olmadı mı anlicaz 9 nisanda!! inşallah olmuştur!

insallah tutar canim stres yapma ve unutmaya calis

canim cikolatali pasta istiyor diyetteyim hafta 1 tatli hakkim var onuda dondurma olarak kullaniyorum yagmur yagmasa gidip alirmiydim almazdim

bugün tekrar klomenle tedaviye başladım eğer 3 tane yumurtam olursa aşılama yapılacak inş. bu sefer herşey yolunda gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…