klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar beni de eklermisiniz listeye.

28 yasindayim.22 aylik evliyim.klomenle ilk ayim.bat 16 nisan

merhaba kızlar...bende yarın gidiyorum dr.a ama benim yumoşlar bu sefer erken büyüdü sanırım acayip kasık ağrım ve hafifte akıntı var 2-3 güne çatlar gibi bakalım sabah dr. ne diyecek.

canım üzüntünü çok iyi anlıyorum ama er yada geç olacak bebişlerimiz hepimiz bekliyoruz önce yaradan sonra biz senin yanındayız bende aşılama oldum 25 martta kırmızıları gördüm beynimden sanki sııcak sular döküldü o derece ama şimdi toparlandım

biliyorum cnmm çok merak ediyodum seni takip ettim hep.ama üzülmeyesin diye sormak istemedim.insan kendi yaşayınca karşısındakinin psikolojisini daha iyi anlıyor.neyse ki sıkıntılar hiç bir zaman yaşandığı andaki gibi kalmıyor.çabuk toparlanmak mücadeleyi bırakmamak lazım.olucak inşallah biliyorum.Rabbim yanımızda.ama bu da bi sınav işte.hepimiz için hayırlısı olsun.bu arada aşılamayı özelde mi yaptırdın devlette mi?rapor çıkartabilmiş miydin?masrafı ne oldu?ben de bu ay deniycem bakalım hayırlısı olsun.

canım doktorum özel ama devlette yaptırdım doktorum o hastenin tüp bebk doktoru kendisi dalında profösor yani para koparmak gibi bi niyeti yoktu pztesi gel hasteneye aşılamanı yapalım dedi asla hiçbirseyle uğraşmadım yani rapor falan... bak burda okudum ilk az tutan var halbukı başarı şansı daha yüksek olmasına karşılık ama ikinci üçüncü tutan daha cok ondada başarı azalıyor.bu ay dinlenecez hap kullanmayacam çok şükür saldım çayıra mevlam kayıra yapıcaz artık bakalım hayırlısı inşallah seninki tutar

kızlar calistigim için pek yazamıyorum sadece okuyorum:-)bu arada ben ayaklarımı dikince eşim de her zaman dikiyor benimle birlikte :-) telefondan giriyorum ben de bat listesini nerden görüyoruz canlar

canım seni listeye eklemiştim göremedin galiba telefondan birinci sayfa ilk sırada

iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız ? pembeliii yi gören var mı onunla tarihlerimiz aynıydı ne oldu acaba merak ettim ....

Son düzenleme:
X