klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

onu bilmiyorum canım ...ben sindirim sistemim iyi çalışsın diye içtiğim bitki çayını bile bıraktım hamile kalırsam bişey olur diye kabız kabız dolanıyom etrafta :)))

yaaaa başka çaresi yok mu bunun? bağırsakları çalıştırması için içilen çaylar alışkanlık yapıyormuş. o da çok zor.

Doğru yumurta sayısını arttırır araştırdıysan sorun yok bence. ama ben bitkilerden korkuyorum. Bilgili ellerde inanılmaz faydalı olurken araştırılmadan kullanıldığında çok zararlı oluyor. Ankara'da bir aktar var arada gittiğim verdiği karışımları kan tahlillerine bakarak veriyor. Mesela ben tiroitimi dereotu yiyerek düzelttim. Şiddetli kanamamı hurma yiyerek kestim. Rahim iltihabını tere suyu içerek kestim. Ama prolaktinim çok kolay yükseldiği için asla çörekotu, incir tüketmiyorum gibi... iyi araştırın derim kızlar.

onu bilmiyorum canım ...ben sindirim sistemim iyi çalışsın diye içtiğim bitki çayını bile bıraktım hamile kalırsam bişey olur diye kabız kabız dolanıyom etrafta :)))

Canım bende de var aynı problem ben de bıraktım çayı, sabah aç karna kuru kayısı+ılık su tüketimde biraz rahatladım. Tavsiye ederim..

tatlım yumurtlayabiliyorsanız zaten bunlara ihtiyacınız yok. ben yumurtlayamıyorum :))) yani yumurtalarım çok geç oluşuyor. bir önceki ay klomen hiçbir işe yaramadı ben de. ben de mecburen bu gibi takviyelere yöneldim. bu ay işe yaramıştı. güzel bir yumurtam oluştu çatlattık. ama bebiş gelmedi malesef. adaçayını çok içmiyorum zaten. iki günde bir.

Canım bende de var aynı problem ben de bıraktım çayı, sabah aç karna kuru kayısı+ılık su tüketimde biraz rahatladım. Tavsiye ederim..

aynısını yapıyorum canım ama banamısın demedi...zaten ben 15 gündür afedersin sürekli istifra halindeyim bi de böyle olunca direk yemekle alakamı keseyim dedim...beni mahvetti bu ilaçlar (

kız ne bilim siz konuşuyordunuz bende aranıza girmeyeyim dedim öyle sizi izliyom bende

kızlar yemeğinizi falan yaptınız mı benim daha ortada hiç bişi yok koca kızcak:18: bana acaba kahvaltımı yapsak:81: hiç yemek yapasım yok

kızlar yemeğinizi falan yaptınız mı benim daha ortada hiç bişi yok koca kızcak:18: bana acaba kahvaltımı yapsak:81: hiç yemek yapasım yok

kız yazık adama git yap bari öyle basit bişeyler benim yemek yapmaya üşendiğim zaman en pratik yemeğim ya şnitzel yapıyorum yada
knorun falan fırında tavuk poşetleri var ya sosu içinde olanlardan onlarla baget yapıyorum fırında bide pilav tamam bitti gitti

ben çalışıyorum tatlım iş yerindeyim 6 da bitiyo mesaim gidince yapıcam genelde haftasonu yapıyorum ama bu hafta sonu eltimin bebek mevlütü vardı orda kaldık 2 gün hiç bi iş yapamadım tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…