klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kız sen bilmiyosun benim koca et delisi resmen adama kalsa hergün et yiyeceğiz gerçi yiyoruzda valla ben bıktım ya hergün et yemekten daha dun et yaptım onda önceki günde yaptım valla ben bugün et yemeyeceğim yeter ya yakında cücük çıkartacağız bu ne beeeeeeeeeeeee:KK19::KK19::KK19::KK19:

kızlar calistigim için pek yazamıyorum sadece okuyorum:-)bu arada ben ayaklarımı dikince eşim de her zaman dikiyor benimle birlikte :-) telefondan giriyorum ben de bat listesini nerden görüyoruz canlar

kız sen bilmiyosun benim koca et delisi resmen adama kalsa hergün et yiyeceğiz gerçi yiyoruzda valla ben bıktım ya hergün et yemekten daha dun et yaptım onda önceki günde yaptım valla ben bugün et yemeyeceğim yeter ya yakında cücük çıkartacağız bu ne beeeeeeeeeeeee:KK19::KK19::KK19::KK19:

işin zor o zaman arkadaşım Allah yardımcın olsun ya sağlık açısındanda iyi kolesterol tavan yapar o kadar et yiyince

kızlar calistigim için pek yazamıyorum sadece okuyorum:-)bu arada ben ayaklarımı dikince eşim de her zaman dikiyor benimle birlikte :-) telefondan giriyorum ben de bat listesini nerden görüyoruz canlar

o da güzel yöntemmiş vallahi :KK1::KK1: bat listesini bebetom diye bi arkadaş var o yapıyor canım ama sen yaz batını o gelince ekler listeye

doyuramadım bi türlü adamı ete normal sebze yemeği yapıyorum eee neymiş içinde et olsun :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

doyuramadım bi türlü adamı ete normal sebze yemeği yapıyorum eee neymiş içinde et olsun :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

benimkide aynı ama şimdi şimdi biraz alıştı sebze yiyiyo ama tabi her sebzeyi değil ben diyetisyene gidiyorum tabi hep sebze yemeği yapıyorum kendim için bide paşaya ayrı yemek yapyorum ya et ya tavuk evde olsam sorun değilde çalşınca çok zor oluyor

o da güzel yöntemmiş vallahi :KK1::KK1: bat listesini bebetom diye bi arkadaş var o yapıyor canım ama sen yaz batını o gelince ekler listeye

ben bu ay 2. kez tedaviye başladım.bat 21 nisan canım. benim koca şırınga yöntemini kabul etmedi.aracı istemiyormuş illa o iletecekmis yerine :-):-)

canım üzüntünü çok iyi anlıyorum ama er yada geç olacak bebişlerimiz hepimiz bekliyoruz önce yaradan sonra biz senin yanındayız bende aşılama oldum 25 martta kırmızıları gördüm beynimden sanki sııcak sular döküldü o derece ama şimdi toparlandım

biliyorum cnmm çok merak ediyodum seni takip ettim hep.ama üzülmeyesin diye sormak istemedim.insan kendi yaşayınca karşısındakinin psikolojisini daha iyi anlıyor.neyse ki sıkıntılar hiç bir zaman yaşandığı andaki gibi kalmıyor.çabuk toparlanmak mücadeleyi bırakmamak lazım.olucak inşallah biliyorum.Rabbim yanımızda.ama bu da bi sınav işte.hepimiz için hayırlısı olsun.bu arada aşılamayı özelde mi yaptırdın devlette mi?rapor çıkartabilmiş miydin?masrafı ne oldu?ben de bu ay deniycem bakalım hayırlısı olsun.

ben bu ay 2. kez tedaviye başladım.bat 21 nisan canım. benim koca şırınga yöntemini kabul etmedi.aracı istemiyormuş illa o iletecekmis yerine :-):-)

benimde 2. ayım canım benim kocamda ilk söylediğimde yüzüme tuhaf tuhaf bi baktı sonra ben çok ısrar edince mecburen kabul etti ama diyo bebek olmazda hep bununla devam edersek işimiz var yandık dedi :KK1::KK1::KK1:

heee...anladım. ama içine boşalması daha mantıklı bence. sonuçta daha ileride oluyor.o da doğal şırınga :))) şırıngayı ne kadar içeri sokabilirsin ki. ayy içim bi kötü oldu. ama doktorun yapacaksa bilemem tabi canım

evet kızlar böyle bir yöntem var ve ben de uygulayanlardanım.bu ay ilk defa uyguladım.10luk şırınga aldım ben.o 5liklere göre daha uzun.çok kolay oluyo.bikaç kez denedim spermler hiç dışarı kaçmıyo.ama sanırım tutmadı bu ay benimki.kısmet bakalım...

yahu eşin de pek alemmiş:) akşam akşam krize girdim.ne güzel. reglim bitsin ben de diktiricem o ayakları

evet kızlar böyle bir yöntem var ve ben de uygulayanlardanım.bu ay ilk defa uyguladım.10luk şırınga aldım ben.o 5liklere göre daha uzun.çok kolay oluyo.bikaç kez denedim spermler hiç dışarı kaçmıyo.ama sanırım tutmadı bu ay benimki.kısmet bakalım...

canım ben eczaneden içinde şırınga olan bi şurup aldırdım hani çocuk şurupları oluyo ya içinde şırınga şeklinde ölçek olan onunla denedim bakalım artık o baya bi uzun ve daha ileri itmeyi sağlıyo

canım ben eczaneden içinde şırınga olan bi şurup aldırdım hani çocuk şurupları oluyo ya içinde şırınga şeklinde ölçek olan onunla denedim bakalım artık o baya bi uzun ve daha ileri itmeyi sağlıyo

ya canım benim şu şırınga işini hiiiiiç aklım almadı. penisten daha ileriye nasıl gönderebilir ki spermleri?

sen işlerini halletmişsin. biz de tembellik ettik bugün. yani ben öyle yaptım diğer kızları bilmem:)

evet canım yarın hastaneye gitcem o yuzden temizlik ve yemek aynı gune geldi sırtım agrıyor yaa
:KK5::KK5::KK5: :KK5:yemegı ilk kez yaptım cok guzel olmus kocam beyendi :KK1::KK1:int.aldım tarifi :KK56::KK56::KK56:
su sırınga işi bende cok okudum ama denemedim kocama simdi soyledim kabul etmedi :KK53::KK53::KK53: birde dun aksam yumurtam catlamıs bugun akıntı geldi ama ben calısma yapmadım yapmıyom da :KK52::KK52: bu ayy tatil yapcam :KK37: ilacsız nasıl buyudu nasıl catladı onuda anlamadım bakalım adetim gecikirse catlamadı demek olcak

evet canım yarın hastaneye gitcem o yuzden temizlik ve yemek aynı gune geldi sırtım agrıyor yaa
:KK5::KK5::KK5: :KK5:yemegı ilk kez yaptım cok guzel olmus kocam beyendi :KK1::KK1:int.aldım tarifi :KK56::KK56::KK56:
su sırınga işi bende cok okudum ama denemedim kocama simdi soyledim kabul etmedi :KK53::KK53::KK53: birde dun aksam yumurtam catlamıs bugun akıntı geldi ama ben calısma yapmadım yapmıyom da :KK52::KK52: bu ayy tatil yapcam :KK37: ilacsız nasıl buyudu nasıl catladı onuda anlamadım bakalım adetim gecikirse catlamadı demek olcak

valla hiiç belli olmaz. insanların en beklenmedik anında geliyor bebek. belki senin de gelir belli mi olur? tatildeyim dersin beklenmedik sürpriz olur :))
ne yemek yaptın bakayım? madem o kadar beğendi eşin biz de alalım tarifi yapalım

X