klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Asilamada hic birşey hisssetmion cnm caninda acimio icin rahat olsun
Canim sen aşılama ile mi hamile kaldın?bende 2gün önce rahim filmi çektirdim,doktor 2ay sonra ile aşılama yapalım dedi. Bu ay korunun dedi. Kendiliğinden belki olur-dedi. Ama 1yıldır olmuyor!nasip bakalım!bir önerin var mi?soğan kürü yapiyorum şimdi

devlette mi yaptırdın canım özelde mi ben bu ay 3. kez klomen kullanıyorum ama bir müddet sonra aşılama da düşünebilirim
Ben önce devlete gittim. Ama iyi doktor bulamadım. Polikistik overli olduğumu bildiler ama sonrasında çok kilolusun ve tüp bebek bile olmaz sana dediler. Devlet hastanesinde 3farklı doktora gittim. Pek hayır görmedim. Şimdi özelde iyi bir doktorum var. Rahim filmi çektirdim ve bu ay korunun dedi. 2ay sonunda aşılama yapalim dedi. 2defa klomen kullandım fayda etmedi. Yani yumurta oluştu. Çatlatma iğnesi oldum. Gebelik olmadı. Tüplerim açık çıktı çok şükür. Bekliyorum şimdi

Canim sen aşılama ile mi hamile kaldın?bende 2gün önce rahim filmi çektirdim,doktor 2ay sonra ile aşılama yapalım dedi. Bu ay korunun dedi. Kendiliğinden belki olur-dedi. Ama 1yıldır olmuyor!nasip bakalım!bir önerin var mi?soğan kürü yapiyorum şimdi
Benim 5.asilamamda çok şükür tuttu cnm kafaniz rahat olsun yeter dusunmemeye calisin çörek otu bal tarcin kuru yapmistim ben adetin 2.günü baslanilio sende dene istersen

Devlette yaptirdim cnm 5.asilamamda göbekten iğneli oldu çok şükür tuttu inş seninkide tutar cnm
canım aşılama nasıl oluyor ki bir iğne mi vuruluyor sadece yoksa işte sperm falan alınıp yerleştirilyor gibi düşünüyordum ben hep ama bana biraz ayrıntılı anlatır mısın sana zahmet olmazsa canım rahim filmi çekindim ben o zaman da bana istersen aşılama düşünebiliriz demişti doktor eğitim araştırmada bilemiyorum eğer sadece iğne ileyse ben de düşünebilirim devlette yaptırmışsın tam olarak ilaç parası ne kadar tuttu

maddi sıkıntılarımız var da hani o yüzden maddi tutarı da önemli :KK76:
Bende film çektirdim. Aşılama düşünüyorum. Özel de 1,5milyar i buluyormuş. Özel Hastane 400alıyor. Ama iğneler pahalı diye biliyorum devlet karşılamıyor. Karşılaması için şartlar var diyorum.

Aşılama 400. İğneler pahalı biraz. Devlette bilmiyorum ben burada pek iyi doktor bulamadım devlette. O yüzden özele gidiyorum. Kredi kartı geçerli oluyor özelde. Filmden sonra 2ay bekle gel dedi doktor. Hayırlısı canim. Umarım olur. Belki gerek kalmazda kendiliğinden olur

Bende pko luyum bir yıldır olmuyor incir kurune başladım sogan kurunu yaptım incir kuru çok etkili oldu tavsiye ederim klomen iğne kullandığım ay gibi oldu akıntı ağrım

Aşılama 400. İğneler pahalı biraz. Devlette bilmiyorum ben burada pek iyi doktor bulamadım devlette. O yüzden özele gidiyorum. Kredi kartı geçerli oluyor özelde. Filmden sonra 2ay bekle gel dedi doktor. Hayırlısı canim. Umarım olur. Belki gerek kalmazda kendiliğinden olur
Aşılama da aynı çatlama iğnesi gibi sadece bir iğne mi yani ??

Merhaba. Ben 26 esim 27 yasinda. 22 aylik evliyim. Evlendigimizden beri hic korunmadik. Ama bir kez bile hamile kalamadim. Once cyglo-pronovia kullandim 3ay. Olmadi klomen ve yumurta takibi yaptirdim. Peşinden ilacli rahim filmi (hsg) cekildim. Tuplerimde hic bir sorun yok. Esime sperm testi yapildi o da gayet iyi. Sonra klomen+yumurta takibi+catlatma ignesi yapıldı 1kez. Olmadi. Sonra biz 5-6ay oluruna biraktik. Hicbisey yapmadik. Ama artik cok istiyorduk ikimizde. Bi doktor arastirip buldum. Ona gittik bize asilamayi onerdi. Ilk asilamami oldum gobekten igneli olacak sekilde oldu. Cuma gunu sonucunu ogrenicem insallah bu sefer guzel hayirli haberler alirim. Amin.
Allah yardımcınız olsun yaa bende aynı durumdayım bu hikayenin 5-6 aylık kendiliğinden olmasını bekliyorum olmazsa aşılama isteyecem doktorum dan :KK43:

Allah yardımcınız olsun yaa bende aynı durumdayım bu hikayenin 5-6 aylık kendiliğinden olmasını bekliyorum olmazsa aşılama isteyecem doktorum dan :KK43:
Amin canim hepimizin yardımcısı olsun. Zor bu işler. Sen film çektirdin mi?her ay ümitleniyorum pco var ama yinede bekliyorum. 1yıldır olmuyor. Hayırlısı bekliyoruz.

Aşılama da aynı çatlama iğnesi gibi sadece bir iğne mi yani ??
Önce iğne ile yumurtaların büyüyor. Doktor takip ediyor. Sonra zamanı gelince sana çatlatma iğnesi yapıyorlar. Eşinin spermlerini alıp en iyilerini yıkayıp ayiklaniyor. En iyi spermleri şırınga yardımıyla direk senin rahmine enjekte ediyorlar. Sonra bekleyeceksin. Bende netten okudum. Tutma ihtimali var ama tutmama ihtimalide var

Amin canim hepimizin yardımcısı olsun. Zor bu işler. Sen film çektirdin mi?her ay ümitleniyorum pco var ama yinede bekliyorum. 1yıldır olmuyor. Hayırlısı bekliyoruz.
İki ay klomen iğne kullandım bir yıldır da glifor kullanıyorum canım çok zor işler yaa eksik dua da dilemek istemiyorum ama bir düşük dahi yaşamadım Allahta yaşatmasın ama insan daha da korkuyor hiç oluşmadı gebelik acaba olmayacakmi diye :KK43: rahim.filminden çok korkuyorum yaa direk aşılama ya geçerim galiba

İğneler 1hafta sürüyor hergün sonra büyüyor yumurtaların. Sonra spermler enjekte ediliyor işte. Doktor anlatır sana. İğneler pahalı. Hastane 400alıyor özel.

X