klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben bu ay klomen kulanım 8 şubatta overlitte diye iğne vuruldum az önce ovulasyon testi yaptı koyuydu şimdi yumurta çatlama dimi kasiklarimda fena agriyor

Ben bu ay klomen kulanım 8 şubatta overlitte diye iğne vuruldum az önce ovulasyon testi yaptı koyuydu şimdi yumurta çatlama dimi kasiklarimda fena agriyor
Ignenin etkisiyle vucuttaki beta hcg hormonuna bagli olarak ovulasyon da gebelik testi de pozitif cikar cnm. Sen yumurta takibini yaptirdiysan bosa ovulasyon testi yapma. 10 gune yakin pozitif cikar o zaten

Merhaba kizlar bende 4 gun arayla iki kere hsg cekildim ilkinde tupler kapali cikti ikincide acildi.simdi korunsammi korunmasammi bilemedim.hamilelik icin zararli olurmuki yardimci olursaniz sevinirim

Yok tedavi falan görmedim ilkinde tüpler kapali olunca doktorum konseye gönderdi.konsey sonuclari degerlendirdi.prof serdar bey bu filmden degerlendirme yapmak cok zor ben kendim yapacam dedi.ondan bikacgun sonra kendi yapti tuplerim o esnada acildi.

Hangi Hastaneye gittin canım sen korunmana hiç gerek yok HSG sonrasında hamile kalan çok kişi var Doktorlar O yüzden kendi haline bırakıyorlar hamile kalsın diye hiç korunma sakin

Yok tedavi falan görmedim ilkinde tüpler kapali olunca doktorum konseye gönderdi.konsey sonuclari degerlendirdi.prof serdar bey bu filmden degerlendirme yapmak cok zor ben kendim yapacam dedi.ondan bikacgun sonra kendi yapti tuplerim o esnada acildi.
Bende bi kadın doğum uzmanından Hsg nin gebeliği kolaylaştırdığına dair birşey duydum, bende çektireceğim.

X