klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ar
arkadasm bende de 1,5 yıldır bebek istiyorum pko var bır ay klomen tedavisinden sonra ilk aşılamam tutmadı tekrar klomenle tedavı olmak ıstıyorum sen hangı aşamalardan geçtın kısaca anlatırmısın rıca etsem.

inşallah 12.haftada bitior genelde ya da hafifliyor cnm benim bu gebelikte bulantılar daha hafif yine var ama Duru da daha siddetli ydi inşallah sabretcez bu nimetin Şükrünü edicez
Insallah Can'ım. Çok şükür tabı. Tek derdım yıyemıyorum Bebek ıcın endısem...

Beni yaklaşık 4-5 ay aşılama yapacak pozisyona getirmek için uğraştılar. Sadece klomen yeterli olmadı ideal yumurta büyüklüğüne, klomen + gonalf te fazla yumurta oldu diye aşılama yapmadılar. Sonra klomen+düşük doz gonalf ile e2 değerime baka baka istenen düzeye ulaştık. Çatlatma iğnesinden 48 saat sonra aşılama oldum cnm,tuttu.Size de nasip olur inşşşş

M
marmara eğitim araştırmadan hangi Dr gittin acaba

Merhaba kizlar bende gecen ay klomen +igne oldum ama gebelik gerçekleşmedi şimdide 5 gündür adetim gecikti tık yok adet belirtiside yok ve ben iğne olduğum aylarda değilde sonraki aylarda hamile kaldım hep acaba yine öylemidir benim gibi olan varmı?

EE cUOTE="desmiraa, post: 43342751, member: 711402"]Yarın belli olacak 2 gün sonra tekrar kan testi yaptırdım 1906.0 yükselmiş[/QUOTE]
Ee canm bebis ikizmi

Nasılsınız bakalım ilk gecenizde
deniz yatmak slklyor.arada kalkiyorum oturuyorum dolasiyorum.vala belim agriyor benim yatinca.
bu arada kaliteli olmasindan dolay tek transfer ypildi.ilk denemen blastokist 1.kaliteli embriyo varken 2 tane transfer etmem dedi doktor.zaten ilk trasferler hep tekti diger hastalarinda.artik nasip kuzum.allah ol dediyse olacak

İnsallah olcak hıc stres yapma kendını kasma beslenmene dıkkat et hayırlısıyla olcak

Insallah Can'ım. Çok şükür tabı. Tek derdım yıyemıyorum Bebek ıcın endısem...
Canim için rahat olsun bende 4 ay çok çektim midem bulanıyor du kusuyordum hiç birşey yemiyordum.serumla kendime geliyordum.ama 4 bittikten sonra rahatladim. Çok şükür kızımın kilosu ıyiydi.

Canim hayırlısı inşallah bu sefer bebiş in seninle olur.dualarimiz seninle.

[QUOTEgonlunzdekini verne_, post: 43364689, member: 327385"]deniz yatmak slklyor.arada kalkiyorum oturuyorum dolasiyorum.vala belim agriyor benim yatinca.
bu arada kaliteli olmasindan dolay tek transfer ypildi.ilk denemen blastokist 1.kaliteli embriyo varken 2 tane transfer etmem dedi doktor.zaten ilk trasferler hep tekti diger hastalarinda.artik nasip kuzum.allah ol dediyse olacak[/QUOTE]
Allah gonlndekini versn canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…