klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ö
Beynimde bayram sonu pazar 27 sende canım ama ben evde test yapmaya başlarım perşembeden
hayır bee yapma persembeden sonra psıkolojin bozulur zaten en erken 9 gün oda senın test günün 1 denemede 6 gun yapmıştımda psikolojim yerle birdi güldeniz hatırladınmı kız hergun ateş ölcuyoduk
hatta güldenizin o ay kan degeri yüksek cıkmıstı bu ateşde iyi fikir dermişimde kaptan elinden ölçegi bırakmazmış

bayanın biri transfer oldugu gün yakın bir akrabasını kaybetmiş tabii ona hastane cıkısı söylemişler sonra baglum 12 gün cenaze üzüntü v.s. bu transferi unutmuş eşi demiş test yapalım ama eminler o üzüntüde bebekmı kalır falan ve hamile oldugunu ögrenmiiş niye biliyomuşun bilimsel acıklamasını yapamam ama beynımızde bişey var damar mı bir noktamı ne dersen de o da rahmımıze drek orantıda beyin sıkıldıkca üzüldükce taktıkca rahmi kasıyor bence
bir bayanda 3.denemede transfer sonrası havuza yüzmeye gıtmıs hergun yuzmus ve pozitif olmus niye oda takmamıs cunku ben takmamayı beceremıyorum elim hep karnımda oluyor sankı tutcam onu orda sana yüz falan demıyorum da elinden geldigince düşünmemeye çalış uzakda soylemesıde kolaymış bee

Ah deniz ilk hatirliyor musun sen 0.20 dedin ben 20 mii deyip tekrar sormustum.kafandan atasin diye muzikler atiy8rdum sana ama gercekten bizim problemimiz kafadan atamama yapamayiz onu biliyi
Orum.Ama unutma Rabbim ol dedikten sonra istersen saniye saniye akkinda olsun yone olur ama nasipte yoksa ne yaoarsan yap bos.

yani canım bunun örnegiyiz zaten neler yaptıkda olmadı işde ne günlerdi bee

kız bu arada yaşlandıkda hee buu dert benım yuzumdekı çizgileri artırdı 10 yaş arttım sanki sorana 45 dıyorum artık

seda nerde ya gelsinde 2 taktik versin en son tup tutan o ne yaptı ne yedi ne içti gun gun neler yasadı anlatsın varmı öyle kaçmak girmiyor bak gene not alıyosun dimi

bebiş rahat bırakmıyodur kesın

Crınone jel, aspırın, folklor astı, clexane gine. Bunlar transferden sonra kullandıklarım canım.

kizlarrrr nasilsinizzz

ben 4 5 gundur lekelenme ile adet oluyordum sandim ama bugun doktorda vajinal ultrasonla bakti kanaman tam baslamamis dedi.aksam da spora gitmistim.dustan sonra asil reglim basladi.bu ay cyclo prognova kullandim.gelecek ay transfer yaptiricam allah izin verirse

Kız sonunda meger hamileymişim yazcan sandım hadi hayırlısı

Çünkü hiçbir E="zd86, post: 42692198, member: 440366"]neden 5 asılama ben 2 defa oldum oda tüp için rapor almaktı amac tutmıcagına biliyordum ama işde umudumda vardı[/QUOTE]
Cunku hiçbir sorun çıkmıyordu klomene cevap veriyordu klomenle yaptılar uckez sonra tüp bebek için ikide iğneli oldm canm bir tüp bebek yaptım 12 yumurta toplandı 7 döllenme oldu birinci kalite konldu transferin 7. Günü bakıldı hamile olan öyle gözüküyor dedi ama negatif ama pıhtılaşma varms bende onu sonra ogrendm ikinci tüp bebe basladm yumurtalar yavaş büyüyordu 15 gün iğne vuruldm devam ediyrdk ignelere birden yumurtann biri hızlı buyudu iptal oldu aşılama yaptılar tutmadı ne yaocam sasedm ama su sperm DNA hasarı testini denycem

Ya kızlar varya birşey olsa hepimiz huzur verici bir evde böyle yesilliklerin arasında toplansak bebeği olan olmayan herkes butuuun anılarını hastane maceralarını anlatsak dertlessek birbirimizden ogrensek icimizi doksek ne güzel olur ya inan coook ihtiyacım var ya

seda nerde ya gelsinde 2 taktik versin en son tup tutan o ne yaptı ne yedi ne içti gun gun neler yasadı anlatsın varmı öyle kaçmak girmiyor bak gene not alıyosun dimi

bebiş rahat bırakmıyodur kesın
Canım yazamıyorum çok fazla kusura bakmayın Bebek'ten müsade varda misafirimiz vardı o geldi bugünde gezmeye gittik fırsat bulup yazamadım . Benim ilk Zaman'lar stesliydi zaten tutmadı diye ağlıyordum Erken test yapicaktim normalde akintim sonra Camur pas gibl seyler geldi kesin devami gelicek dedim regli olucam. Nasil agloyorum ama bir daha yaptirmicam Biktim yoruldum Artik diyorum sonra Aksam arastirdim hamileligin basinda olabiliyormus iste o zaman icime bit ferahlik geldi ya hamileysem dedim Sabah gittik kan verdim ve sonunda hamileydim . Ama hamile kalincada bu Sefer basliyormussn deger artlcak mi Kese gorecegiz mi kalp atisi duyacagagiz mi Tarama testeri sonucu Temiz gelicek mi ya Birsey olduysa dusunceleri hep diken ustundesin. Ama eminim Olumsuz olsaydi bile 2 ay Sonra Tekrar baslardim tedaviye bu yola bas koyduk durmadan Devam edlcetim cunku Ben tedavilere neredeyse hic area vermedim hep ustune gittim . Biliyorjm sende cok yoruldun Ama topla Kendini hergun birgun daha yaslaniyoruz bugunlerin telafisi Yok imkanin varsa seni zorlamayacaksa Hemen basla kuzum

Crınone jel, aspırın, folklor astı, clexane gine. Bunlar transferden sonra kullandıklarım canım.

Elif'cim hayırlı olsun inşallah İstanbul sana Uğur getirecek güzel haberlerini bizimle paylaşacaksın .

bende aynı ilaçları kullandım Birtek clexane dan Emin değilim sanki onuda transferden önce kullandım . Neden bir tane transfer edildi

Çünkü hiçbir E="zd86, post: 42692198, member: 440366"]neden 5 asılama ben 2 defa oldum oda tüp için rapor almaktı amac tutmıcagına biliyordum ama işde umudumda vardı
Cunku hiçbir sorun çıkmıyordu klomene cevap veriyordu klomenle yaptılar uckez sonra tüp bebek için ikide iğneli oldm canm bir tüp bebek yaptım 12 yumurta toplandı 7 döllenme oldu birinci kalite konldu transferin 7. Günü bakıldı hamile olan öyle gözüküyor dedi ama negatif ama pıhtılaşma varms bende onu sonra ogrendm ikinci tüp bebe basladm yumurtalar yavaş büyüyordu 15 gün iğne vuruldm devam ediyrdk ignelere birden yumurtann biri hızlı buyudu iptal oldu aşılama yaptılar tutmadı ne yaocam sasedm ama su sperm DNA hasarı testini denycem[/QUOTE]
O dedıgın işlem emrıyonun genetigine bakılıyomuş o mu acaba

Kızlar pregnyl iğnesi olan varmı iğneyi olduğumuz günü de sayıyomuyuz yoksa sonrasınımı sayıyoruz test yapmak için bugün ya 12. Yada 14.günüm iğneyi birer gün arayla oldum test yapsam tam sonuç alırmıyımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…