klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

zd86 .!.:
Cunkgenetiğini orun çıkmıyordu klomene ceyazma buraya eriyordu klomenle yaptılar uckez sonra tüp bebek için ikide iğneli oldm canm bir tüp bebek yaptım 12 yumurta toplandı 7 döllenme oldu birinci kalite konldu transferin 7. Günü bakıldı hamile olan öyle gözüküyor dedi ama negatif ama pıhtılaşma varms bende onu sonra ogrendm ikinci tüp bebe basladm yumurtalar yavaş büyüyordu 15 gün iğne vuruldm devam ediyrdk ignelere birden yumurtann biri hızlı buyudu iptal oldu aşılama yaptılar tutmadı ne yaocam sasedm ama su sperm DNA hasarı testini denycem
O dedıgın işlem emrıyonun genetigine bakılıyomuş o mu acaba o_O[/QUOTE]
Yok canm sperm tahlili veriyo esin bir nevi spermn genetigini incelyrlar ve bayann biri yazms esinn testleri normal cikiyoms ikisndede bir sorun yokms benm gibi sonra biri buna kaan aydos hocada sperm dna testi yaptrmasni soylems yaptrms ve % 50 hasarli cikms ve esi tedavi gordkten kendlgnden hamile kalms boyle hasarli oldgnda asilama tup bebek te olumsz sonclanyrms kizlae mutlaka arastrn ve yaptrn hersey normalda olsa da bu tur genetik arastrmalar da sikinti olablyr

Ins dogrusunu yapıyodur benım endişem tutup tutmaması degılde tutarsa dogru tedavi uygulanacakmı? Sen bence senın gıbı olan bırılerını bulsan neler yapmışlar ne nasıl kullanmıslar arastırsan
Canim cok okudum surec hep ayni dozunu duzgun ayarlarlarsa nasip.canim gercekten nasip kismet ..eger o dunyaya gelecekse gelecek ..yoksa nasibi ne yaparsam yapayim beni hastaneye yatirsinlar surekli gozetim altinda olayim olmazsa yine olmayacak.ama tabi biz kul olarak elimozden geleni yapacagiz gerisi taktiri ilahi...

Canim cok okudum surec hep ayni dozunu duzgun ayarlarlarsa nasip.canim gercekten nasip kismet ..eger o dunyaya gelecekse gelecek ..yoksa nasibi ne yaparsam yapayim beni hastaneye yatirsinlar surekli gozetim altinda olayim olmazsa yine olmayacak.ama tabi biz kul olarak elimozden geleni yapacagiz gerisi taktiri ilahi...
Yani canım sen elimden geleni yapta cunku önceki dr ben elinden geleni yaptıgını inanmıyodum ins bu dr olcak

Yani canım sen elimden geleni yapta cunku önceki dr ben elinden geleni yaptıgını inanmıyodum ins bu dr olcak
Evet onceki pihtilasmayi hep geriye itti hiic gun yüzüne getirmedi ki en onemli olan sey de buydu..bakalim cnim.sen ne durumdasin biraz olumlu gordum seni ve cook mutlu oldum

İlk iğneyi 8inde sabah 8de oldum ikinciyi 9unda akşam 8 de iğneyi olduğum günleride sayıyosak 14.gün saymıyosak 12. Gün

X