klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Sen gerçi benim düşüncemi biliyosun ama sanada acıklama yapıyım canım seninde durum ihtimaliyle tutma ihtimalin yüksek canım zaten senın hamile kalmanda sıkıntı olmuyor sadece hamile kaldıgında kullandıgın ilaclar igneler falan tozu cok önemli dr onun takibini yaparsa bu safer bebegini kucagına alabilirsin canım bu senle ilgili sahsi fıkrım
Bence benimde tutmadi deniz bi bosluktayim belirti olmamasi galiba beni umutsuzliga itti

Gelelim sana ins bu sefer tutcak canım bu gunlerde edılen dualar daha cok kabul oluyomuş bol bol dua edelim birbirimize
9 gün mü :KK57: kız senin sabırsızlıgını nerden bildiler:KK53: stres yok tamammı rahmini kasma sakin göbegin altında pıt pıt atışlar oluyomu seninde gün gün belirtılerını not al :21:
Sımdılık hıc bırsey yok kısmet artık. Dün aksam 6.30 da oldu yarım saat dınlendım sonra Kalkıp eve geldım. 8 gıbı evde yattım. Sabah Kalktım ve ayaktayım sımdılık. Hemsıreler ozellıkle yatmayın dıye uyardı. Ilacların emılımı ıcın hareket şartmış. Sakın yatmayın deldiler. Ise bıle baslatabılırsınız deldiler hatta. 20 transfer yapıldı dün orda. Bana bu sefer kan pıhtılaşması far dedeler dıgerlerınden farklı olarak . İğne ve aspırın de başlattılar. Tek fark o oldu.

Sımdılık hıc bırsey yok kısmet artık. Dün aksam 6.30 da oldu yarım saat dınlendım sonra Kalkıp eve geldım. 8 gıbı evde yattım. Sabah Kalktım ve ayaktayım sımdılık. Hemsıreler ozellıkle yatmayın dıye uyardı. Ilacların emılımı ıcın hareket şartmış. Sakın yatmayın deldiler. Ise bıle baslatabılırsınız deldiler hatta. 20 transfer yapıldı dün orda. Bana bu sefer kan pıhtılaşması far dedeler dıgerlerınden farklı olarak . İğne ve aspırın de başlattılar. Tek fark o oldu.
Hayirli ugurlu olsun kaptan. Rabbim.bu defa nasip etsin insallah

zd86 .!.:
Evet ben dedım benım asılamayla ılgılı dusuncelerımı herkez bilir (özel hastane hariç) 10 kişiden 1 kişinin tutuyor tabii bebek olmama sebebide önemli erkekden kaynaklıysa tutma ihtimalı daha yüksek oluyor sizin durumunuzu bilmiyorum bunlar benim fikrim
Haklisin valla hicbir olmamasına rağmen beş aşılama yaptrdm hepsi negatif oyleki asilamadan sonra bile değerleri çok güzel çıkıyordu olmadı nasip işte çakıt zaman gelmedi tabiki insallh en kısa zamanda hepimizin kucağı dolsun kizlar

[QUOTçok stermuhammedomer, post: 42691166, member: 461961"]Benim bayram sonu cnm[/QUOTE]
Canm cok stret yapıyorsun beşinci günde ne belirtisi olcak allahini seversen hücre halinde daha tüplerden geçmemiştir bile hem bakalm asilamann olduğu gün tuttu diye bisey yok iki esinle yaptgn en son beraberlik te dollendi belki şuan sperm yumurtayı dolleyim diye uğraşıyor belki ne belirtisi olcak hem beş aşılama yaptrdm hepsinde agrm akintim batmalarim kaşık agrim oldu EE sonuç negatif hiç takılma bunlara eğer rabbm ol dediyse bebeğin sennle ol demediysede vakit gelmedi demwkki dua edelim bolca bu günlerdecçekilmesi gereken tedbirler var onları çek herşeyi verecek olan allah ilaç doktor hastane bir vesile unutma rahat ol kuzum

[QUOTçok stermuhammedomer, post: 42691166, member: 461961"]Benim bayram sonu cnm
Canm cok stret yapıyorsun beşinci günde ne belirtisi olcak allahini seversen hücre halinde daha tüplerden geçmemiştir bile hem bakalm asilamann olduğu gün tuttu diye bisey yok iki esinle yaptgn en son beraberlik te dollendi belki şuan sperm yumurtayı dolleyim diye uğraşıyor belki ne belirtisi olcak hem beş aşılama yaptrdm hepsinde agrm akintim batmalarim kaşık agrim oldu EE sonuç negatif hiç takılma bunlara eğer rabbm ol dediyse bebeğin sennle ol demediysede vakit gelmedi demwkki dua edelim bolca bu günlerdecçekilmesi gereken tedbirler var onları çek herşeyi verecek olan allah ilaç doktor hastane bir vesile unutma rahat ol kuzum[/QUOTE]
Allah razi olsun senden yaa canim benim sagoll.evet nasip.kismet dua dua dua

zd86 zd86 evet malesef benimkide tutmadi dun akşam daha fazla bekleyemeyip kan testi yaptirdim ve negatif :KK43: ozel hastanede yaptirmistim ilk defa yaptirdik bi kac ay ara vercem belki sonra bi daha denerim asilamayi :KK43: uzuldum ama o belirsiz bekleyisten daha iyi bu. Hayirlisi boyleymis dedik...
üzüldüm kacıncı gunundu belkı tuttuda kana karışmamıştır bence aşılamayı yaptırcagına tup bebek yaptır hem kendını aşılama sonucunda yıpratmamıs olursun

güldeniz canım zaten asılamada pek belirti olmuyor ki bence tabii arzu bılır ama o da birkac yıl öncesını hatırlarmıkı senın tüp raporu için yapıldı asılama dimi?

sen sımdı ne ilacları kullanıyosunkı aspirini tebbir olarak bana 1 ay öncesınden vermıstı hep ignelerı sorma zaten hep kan sulandırıcı kullandım hele 3. denemede genetık testtımde kan pıhtılaşması cıktı o zaman hergun güldeniz gıbı igne vuruluyodum her yerım mosmor olmustu

Haklisin valla hicbir olmamasına rağmen beş aşılama yaptrdm hepsi negatif oyleki asilamadan sonra bile değerleri çok güzel çıkıyordu olmadı nasip işte çakıt zaman gelmedi tabiki insallh en kısa zamanda hepimizin kucağı dolsun kizlar
neden 5 asılama ben 2 defa oldum oda tüp için rapor almaktı amac tutmıcagına biliyordum ama işde umudumda vardı

X